Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

1,5 tys. zł grzywny za spowodowanie kolizji drogowej

› Aktualności 10 miesięcy temu    16.05.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Rawiczu 56-latek z Ostrowa Wielkopolskiego musi zapłacić 1,5 tys. zł grzywny. To kara za spowodowanie kolizji, do której na początku tego roku doszło w Dłoni.

Kierujący bmw Piotr K., jadąc od strony Smolic do Dłoni, z nieustalonych przyczyn zjechał na sąsiedni pas tuż pod nadjeżdżający samochód ciężarowy z naczepą, którym kierował 36-latek z Głuchowa.

Doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów, a dodatkowo bmw uszkodziło około 6 metrów ogrodzenia posesji Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego. Mało tego - znajdujące się na jezdni uszkodzone pojazdy oraz ich części zupełnie zablokowały ruch na krajowej „36”.

Kierujący bmw został zabrany do szpitala, ale okazało się, że nie doznał poważnych obrażeń ciała.

„Z uwagi na rażące wykroczenie, które przyczyniło się do zdarzenia, bardzo duże uszkodzenia pojazdów - w tym samochodu iveco, który nie mógł jechać dalej, policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu” - czytamy w aktach sprawy.

Wyrok w sprawie Piotra K. zapadł w maju. Sąd uznał go winnym popełnienia wykroczenia drogowego i nakazał mu zapłatę 1,5 tys. zł grzywny.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A