Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

11-latek przeszedł operację przedramienia

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    30.05.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum

W sobotnie południe na jutrosińskim stadionie doszło do nieszczęśliwego wypadku. 11-latek z młodzików „Orli” poważnie złamał rękę podczas meczu piłkarskiego z ekipą Zjednoczeni Pudliszki.

Na miejsce sprowadzono śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Trafił na oddział chirurgii i traumatologii dziecięcej z otwartym złamaniem przedramienia. W tym samym dniu został zoperowany - powiedziała portalowi rawicz24.pl Joanna Pawlaczyk, rzecznik prasowy ostrowskiej placówki.

R E K L A M A

Dodała, że w niedzielę 11-latka wypisano do domu. 

Zarówno władze klubu, jak i dyrekcja jutrosińskiej szkoły, w której uczy się 11-latek, są w stałym kontakcie z rodzicami chłopca. - Ze strony klubu na pewno będzie mógł liczyć na pomoc - zapewnia prezes Piotr Sobański. - Jeżeli pojawiłaby się potrzeba zapewnienia jakiegokolwiek wsparcia, zwłaszcza związanego z organizacją nauki, to w porozumieniu z rodzicami, będziemy podejmować odpowiednie kroki - dopowiada Waldemar Swornowski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Jutrosinie.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A