24h Rawicki Festiwal Sportu - rozdanie nagród [FOTO]

24h Rawicki Festiwal Sportu - rozdanie nagród [FOTO] - Zdjęcie główne

Uroczystością kończącą piąty 24h Rawicki Festiwal Sportu była ceremonia wręczenia nagród. Trofea wręczał burmistrz Rawicza w towarzystwie przedstawicieli sponsorów.

Rywalizacja w 5 edycji Festiwalu toczyła się na 8 arenach sportowych. Jak co roku, największym zainteresowaniem cieszył się 24-godzinny bieg sztafetowy, w którym udział wzięły 33 drużyny, składające się z maksymalnie 10 zawodników. Dodatkowo, wystartowała otwarta sztafeta „Rawiczanie biegają”, w której udział wzięli mieszkańcy Rawicza i okolic.

Pierwsze miejsce w zmaganiach biegaczy po raz czwarty zajęła ekipa „Pieprzyk.pl”, która pokonała 147 okrążeń, czyli dystans 411,60 km. Rawiczanom z międzynarodowym wsparciem, co prawda, nie udało się pobić dotychczasowego rekordu, jednak osiągnęli bezpieczną przewagę nad rywalami.

Drugą lokatę, ze stratą 3 pętli, wywalczyła drużyna „Night Runners Alfa”. Taką samą odległość, ze stratą 3 minut do „Runnersów”, uzyskał zespół „Policom.pl - Krobia”. Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii z Rawickiego Festiwalu Sportu.