Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

250 dzieci uczestniczyło w Lekcji Sportu z mistrzami

› Aktualności 7 miesięcy temu    12.09.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Tym razem, na nowo wybudowanej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się zorganizowana przez Gminę Rawicz kolejna edycja Lekcji Sportu - „Wychować Mistrza!”.

Impreza rozpoczęła się spotkaniem z dietetykiem w sali konferencyjnej na piętrze. Następnie, o godz. 11.00 odbyło się oficjalne otwarcie i przedstawienie drużyn oraz gwiazd rawickiego sportu, z którymi uczniowie szkół gminy Rawicz oraz miast ościennych, mieli okazję trenować.

Szkoleniowcami podczas tegorocznej Lekcji Sportu byli: Karolina Kucharczyk, Anita Włodarczyk, a także Przemysław Waściński. Do pomocy mistrzom włączyli się również nauczyciele wychowania fizycznego z rawickich szkół: Jakub Kmieć, Rafał Konowicz oraz Łukasz Szybaj.

Młodzi sportowcy mieli okazję spróbować swoich sił w kilku konkurencjach lekkoatletycznych, m.in. rzutu młotem, pchnięcia kulą, rzutu oszczepem oraz dyskiem. Uczniowie nauczyli się także tego, jak poprawnie „wychodzić” z bloków startowych, które wykorzystywane są w biegach sprinterskich.

Wśród placówek, które brały udział w rawickiej Lekcji Sportu były: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rawiczu, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Szkoła Podstawowa w Masłowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupi Kapitulnej, Szkoła Podstawowa nr 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa w Korzeńsku, Szkoła Podstawowa w Pępowie oraz Szkoła Podstawowa w Krobi.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A