5 medali dla rawickiej Akademii

› Sport i rekreacja› Sporty walki 4 miesiące temu    20.04.2017
Weronika Waresiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
W klasyfikacji medalowej klubów rawicka Akademia zajęła 3. miejsce.W klasyfikacji medalowej klubów rawicka Akademia zajęła 3. miejsce. fot. Akademia Taekwondo "IN NAE"

Znakomity start na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Poznaniu zaliczyli zawodnicy Akademii Taekwondo "IN NAE". Rawiczanie pierwsze 2 medale wywalczyli w układach. Złoto zdobył Antoni Ulbin, a brąz Kacper Bujakiewicz.

R E K L A M APromocjaPortaleRawicz-SRT

Techniki specjalne przyniosły jeszcze lepsze wyniki. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Kacper Bujakiewicz. Brązowe medale zdobyli jego klubowi koledzy: Antoni Ulbin i Wojciech Pazoła. Po dogrywce o 3. miejsce, tuż za podium znalazła się Emilia Ulbin.

Więcej na ten temat w bieżącym wydaniu gazety.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -