Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 ZS Jutrosin
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

65-latka wypadła z piątego piętra. Sprawę bada prokurator

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    19.04.2017
Karol Pospiech
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. archiwum

65-letnia mieszkanka Rawicza wypadła z piątego piętra leszczyńskiego szpitala. Kobieta nie żyje, a wyjaśnieniem okoliczności jej śmierci zajmuje się prokuratura.

Do wypadku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie doszło we wtorek, 11 kwietnia, w godzinach popołudniowych. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że kobieta wypadła z piątego piętra. Jak dowiedzieliśmy się w leszczyńskiej prokuraturze, rawiczanka była pacjentką szpitala, przebywała na oddziale neurologicznym.

R E K L A M A

Prokuratura wstrzymuje się na razie z orzekaniem, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo.

Na razie nie możemy tego stwierdzić, dopóki nie zostaną wszystkie czynności przeprowadzone, które pozwolą nam ustalić, jak doszło do tego zdarzenia. Czekamy na oficjalne wyniki sekcji zwłok. Były przeprowadzone oględziny, są przesłuchiwani świadkowie: pacjenci, osoby odwiedzające, postronne. Każdy, kto może mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat - podkreśla Michał Smętkowski, Prokurator Rejonowy w Lesznie.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazują, że zgon nastąpił na skutek obrażeń spowodowanych upadkiem. - Co do samych okoliczności zdarzenia, w tej chwili nie mogę się wypowiedzieć, bo trwają czynności - zastrzega prokurator.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ja
ponad rok temu ocena: 90%  1
Na elce już od tygodnia można o tym przeczytać a wy jak zwykle spóźnieni. Kondolencję dla rodziny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A