Ambitnie walczyli do końcowego gwizdka sędziego [FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 17 dni temu    25.11.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Wszyscy piłkarze Szoku, którzy znaleźli się w kadrze na to spotkanie, pojawili się na boisku Wszyscy piłkarze Szoku, którzy znaleźli się w kadrze na to spotkanie, pojawili się na boisku  fot. D. Bela

Klasa B. Szok Bojanowo rozgrywał ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Niestety, na stadionie przy ul. Spokojnej w Rawiczu nie wygrał.

Wczoraj bojanowianie podejmowali Iskrę Długie Stare. Przyjezdni prowadzili po 45. minutach 1:0. -W pierwszej połowie kilkakrotnie bramkarz rywali uratował sytuację gościom - przyznał Tomasz Rybarczyk, trener Szoku.

Po zmianie stron, ekipa z powiatu leszczyńskiego strzeliła kolejne trzy bramki. Piłkarze Szoku trafienie honorowe zanotowali w 84. minucie. Gola zdobył - wprowadzony w drugiej połowie - Wojciech Hankiewicz. - Próbowaliśmy narzucić swój styl gry, budować akcje "dołem", ale nie zawsze wychodziło - dodał szkoleniowiec. - W imieniu zespołu chciałbym podziękować Maciejowi Bulińskiemu, który opiekował się naszą drużyną na ostatnich meczach - podsumował Tomasz Rybarczyk.

Szok Bojanowo - Iskra Długie Stare 1:4 (0:1)
Skład Szoku: Tomkowiak (60' Pastor) - Szarzyński, Bela, Bella (60' Andrzejewski), Tatarek, Adamczak, Smektała, Berger, Lisiecki (80' Stróżyk), Maciejewski (72' Woźny), Kobus (72' Hankiewicz)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -