Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Animex zdecydował, czy zainwestuje pod Rawiczem

› Aktualności› Samorząd 12 miesięcy temu    15.12.2017
Karol Pospiech
komentarzy 230 ocen 43 / 53%
A A A
Przedstawiciele Animexu podczas spotkania z burmistrzem i rawickimi radnymi w grudniu ubiegłego rokuPrzedstawiciele Animexu podczas spotkania z burmistrzem i rawickimi radnymi w grudniu ubiegłego roku fot. archiwum

Późnym popołudniem, w piątek (15 grudnia), informację w tej sprawie przekazał portalowi Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza Rawicza.

R E K L A M A

Firma Animex zrezygnowała z planów budowy zakładu uboju trzody chlewnej z rozbiorem w Sierakowie.

Głównym powodem takiej decyzji jest "trudna sytuacja w branży mięsa wieprzowego, spowodowana dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa ASF w Polsce”.

Zakład Animexu w Sierakowie miał ubijać kilka milionów świń rocznie i być jednym z największych w Europie.
O ewentualnej inwestycji, jeszcze trzy tygodnie temu, przedstawiciele firmy mówili podczas sesji rawickiej rady miejskiej. [SZCZEGÓŁY TUTAJ]

Decyzję Animexu przyjmuję ze zrozumieniem. Jest to decyzja biznesowa, którą należy uszanować. Na początku nigdy nie można odrzucać inwestora. Przedwczesne dyskusje i emocje nie pomagają żadnej sprawie. Wydawanie wyroków bez podstawowych dokumentów środowiskowych i szczegółowych opracowań z pewnością przeszkadza inwestowaniu. Robimy wszystko, by przyszłość przyniosła nam kolejne propozycje inwestowania na terenie Rawicza. Urząd swoim podejściem do firmy Animex pokazał, że profesjonalnie podchodzi do obsługi przedsiębiorców i dba o interesy mieszkańców - podkreśla burmistrz Grzegorz Kubik.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 23 głosów: 43 (53%) 20 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (231)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Żenada
7 miesięcy temu 231
Sprawa bardziej polityczna . Animex się wycofał bo pomór świń jest a żadna w tym zasługa obrońcow zwierząt, bo ich jakoś widać nie było. Fakt końska rzeżnia jest a smrodu nie ma. Wszyscy wiemy, że nawet jak wiedzieli że oni tu nie zainwestują to Taras i Krup dalej ciągli te bezsensowne polityczne gry ,bo nic nie robiąc mają reklamę. Ośmieszyli się tylko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawicz
9 miesięcy temu ocena: 100%  230
koło ubujni końskiej jakoś nie śmierdzi koło ubojni Dudy też a w sierskowie miało by śmierdzieś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kościelny.
11 miesięcy temu ocena: 87%  229
A wy SR tylko spisek polityczny widzicie !! To już u was staje się chorobowe , czas na doktory . Pawłowski i Gwizdek cicha koalicja , sztuczne przedłużanie protestu , kampania wyborcza . Co jeszcze wymyślicie ! To takie Słabe Regionalnie. Budzicie się rano i co ? Protest nie jest dla dobra gminy !! jest dla dobra ludzi tu mieszkających .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do PZPR
11 miesięcy temu ocena: 27%  228
Taraska, Pawłowski i Gwizdek! Sztuczne przedłużanie protestu przeciw Animexowi tylko was ośmiesza. Już nic nie ugracie na tym, a występując przeciw strefie przemysłowej pokazujecie tylko, że jesteście przeciwni wszelkim inwestorom których Kubik mógłby pozyskać. Pytanie: Czy działacie dla dobra gminy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ R-24
11 miesięcy temu ocena: 91%  227
" Przeciwni wszelkim inwestorom " Jakie to lakoniczne stwierdzenie, nie stać was na więcej , skąd w was tyle apatii. Dlaczego używacie tak kłamliwych sloganów że ktoś działa przeciwko gminie. To staje się już żałosne , wszędzie widzicie tylko spisek .
R E K L A M A
~ do pzpr
11 miesięcy temu ocena: 83%  226
Jak ma znajdować takich inwestorów jak ten ostatni to lepiej niech siedzi i nic nie robi. Ludzie oczekujący poprawy swojego bytu łyknęli bajeczkę o super inwestorze, powinniśmy podziękowac p.Tarasce że otrzeźwiła ten chocholi taniec
~ wyborca
11 miesięcy temu ocena: 30%  225
Czy to prawda, że powstała cicha koalicja Pawłowskiego z Gwizdkiem przed wyborami?
~ jiżik
11 miesięcy temu ocena: 23%  224
Co was tak podnieciło, PRA, pra, rawiczanie? Czy teraz macie żal do Animexu, że nie chce budować w Rawiczu, bo przez to skończył wam się wiodący temat w kampanii wyborczej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Takie pismo
12 miesięcy temu ocena: 85%  223
Szanowny Panie Wójcie, uprzejmie informujemy, że 10 maja otrzymaliśmy pismo od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wągrowcu Pana Wiesława Zająca, informujące o "stanowczym sprzeciwie wobec planów wybudowania w bezpośrednim sąsiedztwie Wągrowca wielkiej ubojni trzody chlewnej". Żałujemy, że pomimo deklaracji otwartości na spotkania z naszej strony, władze miasta Wągrowca nie zdecydowały się na przeprowadzenie procesu konsultacji społecznych — podobnie jak to miało miejsce w Gminie Wągrowiec w styczniu 2017 roku. Chcemy podkreślić, że nie jest naszą wolą na obecnym etapie prostowanie informacji zawartych w przesłanym stanowisko oraz innych, nieoficjalnych informacji, jakie otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach z miasta Wągrowiec oraz innych źródeł. Niestety nie widzimy możliwości kontynuowania rozmów o tak poważnej inwestycji w sytuacji braku zaangażowania i wsparcia ze strony tak ważnego Partnera i Sąsiada jakim dla tej lokalizacji jest Miasto Wągrowiec. W imieniu firmy Animex
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ transparentność matowej szyby
12 miesięcy temu ocena: 100%  222
Kręcą? Kto kręci? Transparentność MATOWEJ SZYBY!?
~ Takie pismo cd.
12 miesięcy temu ocena: 100%  221
chcemy skierować na ręce Pana Wójta szczere i serdeczne podziękowania przede wszystkim Panu Panie Wójcie, ale także przedstawicielom Rady Gminy oraz pracownikom Urzędu Gminy za poświęcony czas, wzorową współpracę w tej wstępnej fazie rozwoju projektu, energię oraz profesjonalne podejście i zrozumienie dla znaczenia tak dużej inwestycji dla rozwoju regionu. Życzymy wszystkim Państwu znalezienia inwestora, którego obecność nie będzie budziła protestów ze strony sąsiadującego z gminą mieszkańców i władz miasta Wągrowiec. Kierujący Projektem Inwestycyjnym Dariusz Wodnik Dyr. Zarządzający ds. Techniki i Inwestycji Andrzej Pawelczak PR Dyrektor GDZIE JEST TAKIE PISMO DO WŁADZ RAWICZA ?
~ ???
12 miesięcy temu ocena: 94%  220
Rawiczanie chcą zobaczyć dokument potwierdzający to, o czym napisał Koniec... a może początek? mpzp na ostatniej sesji? o co tu chodzi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koniec
12 miesięcy temu ocena: 18%  219
Co za głupie.komentarze? Utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że to tulko polityka . Każdy wie, że bez raportu środowiskowego ten Animex by nie powstał. Mimo to bijecie pianę dalej. Animex się wycofał i koniec tematu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ un 12
12 miesięcy temu ocena: 89%  218
A w gazecie Rawickiej ( zawsze otwartej) cała strona bajek i dla dorosłych i reklama animexu za nasze pieniądze. To panowie z firmy wiedzieli jak się ustawić żeby tumanić ludzi za ich własne pieniądze .Wytopił na sesji prawie dwie godziny z naszych pieniędzy , bo czas to pieniądz Naopowiadał bajek i z ludzi chciał zrobić idiotów. Może z niektórymi mu się udało choć w tej chwili już większość wie że jeżeli nie kłamał to nie powiedział całej prawdy o animexie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Max Golonko
11 miesięcy temu ocena: 82%  217
Widzę że jeszcze znajduje się desperat negujący prawdę niedopowiedzianą przez przez pana z firmy. Ludzie otwierajcie oczy. Jaki rozwój to całkowity upadek miasta. Jedna wielka świniarnia. Tak chcecie żyć, w świńskim zagłębiu. Dookoła fermy świńskie a w mieście wielka ubojnia.
~ 30%
12 miesięcy temu ocena: 83%  216
Rzecznik mówi że tylko 30% terenu to będzie zajmowała ubojnia reszta to produkcja zapomniał powiedzieć że w tym będzie : 15% parkingi ,drogi ;15 % biurowce i magazyny ;20% utulizatornia i produkcja paszy dla zwierząt ze zwierząt ; 15% oczyszczalnia ścieków : zostało 5% na tę inną produkcję innych wyrobów czyli paczkowanie mięsa jeżeli te można nazwać wyrobem. Czyli nie kłamał on tylko nie powiedział wszystkiego.
~ Ukrainiec
12 miesięcy temu ocena: 91%  215
Pawelczyk nie kłamie. Według niego we wszystkich zakładach animexu pracuje 170 ukraińców. Zapomniał o przejętych zakładach PiniPolonia tam według PUP tylko w tym roku wydano 1100 pozwoleń na pracę dla samuch ukraińców z czego większość z tego w zakładach pini czyli animex. Większość z 1100 to ile to jest , to ponad połowa czyli najmniej 551 to jak to się ma do 170 ?
~ Polska firma
12 miesięcy temu ocena: 92%  214
PRowiec na radzie mówi że jest to tylko i wyłącznie firma polska a ma tylko strategicznych inwestorów w postaci Chińczyków i Amerykanów. To jak to się ma do tego że w 1999 r smithfield food kupuje większościowy pakiet spółki i staje się jej właściciekem a w 2013 r Amerykanie sprzedają ją za ponad 7 mld dol WHGroup Chińczykom. Od tego czasu oni są właścicielem animexu. To kłamał czy powiedział nie całą prawdę .
~ Wodnik
12 miesięcy temu ocena: 89%  213
To ja dodam temat wody : pan Pawelczyk mówi " woda użyta w produkcji będzie oczyszczona w naszej zamkniętej zakładowej oczyszczalni i już jako całkowicie oczyszczona będzie odprowadzona do lokalnej rzeczki " To skoro taka całkowicie oczyszczona to po co wylewają a nie użyją ponownie w produkcji ? Wniosek jest tylko jeden nie będzie całkowicie oczyszczona. Czyli cudów nie ma.
~ Do googlatora
12 miesięcy temu ocena: 86%  212
Zapomniałeś dodać chłodnie do wywozu ubitego mięcha, samochody przywożące chemię , do wywozu paszy i karmy zrobionej z odpadów i jeszcze wiele innych technicznych , beczkowozów co daje ruch nie 120 samochodów a wiele razy więcej to prawda już bliższa prawdy.
~ googlowanie władzy lokalnej
12 miesięcy temu ocena: 90%  211
Może inaczej! Nie powiedział całej prawdy inaczej? 10 samochodów na godzinę? OK! 10 wjeżdża z żywcem i 0 wyjeżdża? Czy 10 wjeżdża i 10 wyjeżdża? Per saldo daje to już 20! Dalej? Czy może po roku "dialogu" z władzą lokalną googlować dalej "uszczegółowienia"?
~ cmoknij misia w
12 miesięcy temu ocena: 80%  210
Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda. Animex zrezygnował? Kto to powiedział? Ludzie, którzy twierdzili, że w ratuszu wykonany został ogrom prac remontowych i jest wszystko w jak najlepszym porządku? A teraz co? Skuwają tynk dla zabawy?! Bo chcą pokazać 260 letnią cegłę? Ludzie! Pobudka! Wrzucą po świętach mpzp do uchwalenia i możecie wtedy cmoknąć misia w...!?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cmoknij stratygrafię w tynk
12 miesięcy temu ocena: 70%  209
Do Ojoj! Brawo ty! Nie skuwają! A wiesz dlaczego? Bo poprzedni burmistrz uwzględnił w projekcie budowlanym BADANIA STRATYGRAFICZNE!!! A obecny podszedł do remontu niczym Sławoj Składkowski do "Sławojki"! Chcesz poznać szczegóły? JUŻ WKRÓTCE! NOWY SERWIS INFORMACYJNY DEDYKOWANY MIESZKAŃCOM GMINY RAWICZ!
~ Ojoj
12 miesięcy temu ocena: 17%  208
Ale jakoś elewcji nie skuwają. dachu nie zrzucają, okien i nowych drzwi nie wywalają i tyle w temacie.
~ typhoon
12 miesięcy temu ocena: 44%  207
Taa... Animexu nie będzie, a później płaczecie, że w Rawiczu niskie płace. I tak będzie, dopóki nie pojawi się zakład z normalnymi płacami. "Biznesmeni" są w zmowie i płace w Rawiczu są, jakie są.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Duduś
12 miesięcy temu ocena: 73%  206
Typhoon zakład z normalnymi płacami czli animex 13 na godzinę brutto w chłodzie i smrodzie. Powodzenia. Nie ma to jak trochę teorii spiskowych. Zmowa , ktoś kogoś opłacił , ktoś walczy o stołek.To takie s£abe regionalnie.
~ Serb
12 miesięcy temu ocena: 83%  205
W animexie już nawet Ukraińcy narzekają a wy jeszcze liczycie na co że chińczyk wam kokosy zapłaci ocknijcie się. Poszukajcie trochę w internecie a nie tylko lament na Rawicz24. zamieścił bym link ale redaktory zaraz kasują.
~ Strasna Tereska
12 miesięcy temu ocena: 30%  204
Animex zrezygnował ale Strasna Tereska protestuje dalej ,paliwo wyborcze znikło i co teraz robić???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Babeczka z COJONES!
12 miesięcy temu ocena: 81%  203
Rawicz zrezygnuje w przyszłym roku z WIADOMO KOGO! A co mi tam! Z człowieka, który stagnacji gospodarczej się nie kłaniał! Z uśmiechem na twarzy radował się, ze wdraża STAGNACJĘ GOSPODARCZĄ! Byka rogatego strzelili w gazecie i nie mieli odwagi przyznać się do tego i wyśmiać pomyłkę! Brnęli dalej w zmianę tekstu elektronicznego! Jaką masz pewność, że Animex zrezygnował? Słowa, słowa, słowa! Miejscowy plan dopchną tytani na ostatniej sesji i co? Jajco jak mawia klasyk! Dowiemy się, że ASF opanowane i... Pani Urszula? Babeczka, która ma cojones i nie wystraszyła się, potrafiła zadawać niewygodne pytania! Nie spijała lukrowanego pijaru!
~ półprawda
12 miesięcy temu ocena: 86%  202
Godzina 8 minut 30 włączono służbowe komputery CIBIP uruchomiło swoją działalność.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 3 prawdy
12 miesięcy temu ocena: 80%  201
Wykupione Trole? Szanowna PRAWDO leżąca tam, gdzie leży, nigdy pośrodku! TROLLE! To po pierwsze. Po drugie handel trollami? Hmm. Żelazna logika nie mieści się w szarej masie. Pamiętaj! "Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda". Prawdo! Tyś trzecią z tych prawd? To było pytanie retoryczne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawda
12 miesięcy temu ocena: 17%  200
DO WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH: WYKUPIONE TROLE PISZĄ TEKSTY REAGUJĄC NEGATYWNIE NA SŁOWA KUBIK, INWESTOR, ANIMEX I INNE. TO CELOWA PROWOKACJA ŻEBY UDERZYĆ W KUBIKA BO INACZEJ NIE SĄ W STANIE PODKOPAĆ JEGO PRACY. TYLKO ANONIMOWO, BEZ TWARZY I Z JADEM HEJTU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ skandal
12 miesięcy temu ocena: 74%  199
Taaak... jego ogromu prac! Na przykład w ratuszu! Skandal! Amatorzy!
~ Obecny
12 miesięcy temu ocena: 94%  198
Do redakcji.Jeżeli nie macie info na temat spotkania o animexie w dniu 16 sobota to chętnie podzielę się z wami informacją.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tadeo
12 miesięcy temu ocena: 54%  197
A co tu się odjaniepawla! Po 1 primo Pana Tadka to wy szanujcie mi tu ! bo on jeszcze wróci w wielkim stylu ! Po 2 primo Dobrze, że nie będzie jakiejś świniorki co miały być !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ istori
12 miesięcy temu ocena: 64%  196
Na śmietnik historii chyba wroci
~ kłamstwo
12 miesięcy temu ocena: 100%  195
kłamstwo ma bardzo krótkie nogi! pamiętajcie o tym!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Animeanibe
12 miesięcy temu ocena: 83%  194
Czytam komentarze i leżę i kwicze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prosiak
12 miesięcy temu ocena: 88%  193
No popatrz gdyby powstał animex miałbyś wielką konkurencję w kwiczeniu
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 86%  192
Ci co mieli coś do powiedzenia zostali pozwalniani, ludzie boją się w Rawiczu wyrażać głośno swoje opinie. Przynajmniej tutaj można pisać co się myśli. Ale nawet tutaj są próby zastraszania. Nie dajcie się zastraszyć, bo to najgorsze. Tak naprawdę to oni się boją tych co mają inne zdanie, bo brakuje im merytorycznych argumentów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Troling
12 miesięcy temu ocena: 100%  191
Monitor podaj kto pyta odpowiemy he he
~ Monitor
12 miesięcy temu ocena: 50%  190
Skąd pozwalniani może jakies nazwiska
~ Popluliście monitory, pora je wytrzeć rękawem.
12 miesięcy temu ocena: 0%  189
Pobijacie rekordy w komentowaniu artykułu. Nadążacie zliczać łapki w górę i w dół? Statyści internetowi i konowały? :D Nie chce mi się tego czytać. Może za mało znajomych macie na facebooku? Sprawdźcie ile wam brakuje do kolejnej setki. Z ludźmi w realu inaczej się rozmawia niż z połową ludzi siejących tutaj jakieś swoje widzimisie - chyba że w większości to pojedyncze ciepoki, które nie mają co zrobić ze swoim życiem. Teraz wy traćcie czas na czytanie moich "wypocin". No to buźka, mordy :*
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Powagi plujek
12 miesięcy temu ocena: 100%  188
Plujek ten co nie pluje
~ do plujaczka
12 miesięcy temu ocena: 74%  187
Wg Ciebie mamy się zgodzić na coś co będzie nam zagrażać przez kolejne lata po to tylko żeby a/burmistrz mógł sięchełpic ze osiągnął sukces,b/chińska firma mogła sobie nabijać kabze c/ zniszczyć polski przemysł mięsny d/ dać zarobić mołdawianom( bo ukraincyjuz w animexie nie chcą pracowac - za niskie stawki ). Solidarnosc własnie się w narodzie pokazała - tylko ta solidarnosc moze doprowadzic do wywiezienia kogoś z Rawicza na taczkach
~ Tfu, tfu, tfu, ohh, poplułem ze śmiechu, już wycieram.
12 miesięcy temu ocena: 25%  186
Jestem szarym Kowalskim, 10 tys. to widzę, ale raz na pół roku jak sobie włączę sobie tryb niewolnika. Napisałem tak, bo przez wiele śmieci trzeba się przekopać by przeczytać coś sensownego. Wypominanie wyborów, toru F1 czy poprzednika pod każdym artykułem jest już tak wymęczonym materiałem ludzi nudnych, że nie da się już tego czytać. Gdzie wspólne działania dla dobra miasta? Inwestora szukać, mamy więcej terenu inwestycyjnego, obwodnice, którymi łatwo dojechać (niekoniecznie omijać miasto), reklamować, działać. Opozycja ma jakąś alternatywę do zaproponowania? Ahh, no tak, wybory - wybierzcie mnie, to ja załatwię inwestora. Tak ta stagnacja jest i będzie. Udolnie bardziej lub nie, ale obecny włodarz próbuje coś działać, czekam na polską "Solidarność" proszę państwa, nawet przy różnych poglądach. Wyjechać z tego kraju też mogą Ci, którzy to proponują, nie ma problemu, ale wam się dobrze tutaj żyje, co? Ukraińcy przyjdą, nie? Nawet więcej zarobią (a jednak można dać zarobić, nie?).
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 92%  185
Boicie się, ze stracicie swoje posadki za 10 tyś miesięcznie ?
~ Łapka
12 miesięcy temu ocena: 81%  184
A jednak czytasz jesteś taki sam statysta i pluj monitorowy. Dobrej nocy życzę 54 łapko
~ tytuły
12 miesięcy temu ocena: 87%  183
"Likwidator" czy "Terminator"? "Sękacz" czy "Krętacz"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ KartacZ
12 miesięcy temu ocena: 100%  182
Do ~ KartacZ: Chcesz pisać, pisz! Ale nie pisz do lustra! Albo pisz do lustra, ale zamknij oczy! Stary! Mnie nie interesuje twój stan umysłu!
~ kartacz
12 miesięcy temu ocena: 75%  181
Sękacz, krętacz, kartacz! Smacznego! Kartacz w kartuszu, krętacz w ratuszu, kartacz w ratuszu, czy kartaczem w ratusz? Kartaczem brodę wyczesywać trzeba, gdy przy ratuszy lipy drobnolistnej nie ma! A w studium stoi! A co w ratuszu? Skute tynki, ogrom prac! Czyli obraz gminy w pigułce.
~ Pisałem to ja Jarząbek
12 miesięcy temu ocena: 89%  180
W Wągrowcu radni mogli się przciwstawić powstaniu ubojni. Nasi nie mogą , nie pozwalają im na to przepisy czy ciasne umysły. Przepisy o samorządach są chyba takie same w całej Polsce.Tak uchwalają plan zagospodarowania że byle śmieciarz i smrodziarz dyktuje im warunki . Są u siebie ale nie u siebie.To jest chore. to wy a raczej my tu jesteśmy gospodarzami i zapraszajmy takich gości którzy wszystkim pasują. Nie potrzebni nam intruzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ witamy Panią Grażynke
12 miesięcy temu ocena: 73%  179
Miło że pani tu do nas zajrzała
~ Ja Jarząbek
12 miesięcy temu ocena: 91%  178
Człek już leży a ty go jeszcze kopiesz. Dokładnie jak ten ruski żołnierz .
~ Jarząbek
12 miesięcy temu ocena: 6%  177
Żaden ze mnie silny a dokładnie siłaczka. Tak na marginesie radni to nie gęby do nakarmienia, no chyba że te w Wągrowcu.
~ Jarząbek
12 miesięcy temu ocena: 94%  176
Odpowiedź krótka i zdecydowana jak na "silnego" przystało. Oponent sprowadzony do parteru , poniżony, leży na łopatkach. A jakie znaczenie w gminie ma dwuwładza chyba tylko takie że więcej urzędniczych gęb do nakarmienia. Ale jak mądrzy i dbają o gmin to warto ich karmić. Idę się uczyć o dwuwładzy gminny mądralo.
~ Nauka zawsze jest na czasie
12 miesięcy temu ocena: 5%  175
Jak ci nie pasuje to wyprowadź się do Wągrowca. Tylko do miasta bo wieś to inny samorząd. Taka mała różnica w dwuwładzy w gminie.
~ mpzp
12 miesięcy temu ocena: 85%  174
mpzp na ostatniej sesji? czy tzw. opozycja znowu obudzi się w czarnej d...?! jak mawiał klasyk są ludzie, którzy potykają się o sznurowadła we własnych sandałach! czy okaże się, że są również jednostki potykające się o własne haluksy? czas pokaże!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ J-23
12 miesięcy temu ocena: 75%  173
On tak przepycha uchwały przed świętami jak PiS w sejmie .Szkoda że jeszcze nie w nocy.Meślałem że m3 będzie lepszy o TP i się nie myliłem jest lepszym arogantem i krętaczem.Głosowałem na niego , ale to już było....
~ *
12 miesięcy temu ocena: 82%  172
Jak od trzech lat, dziwne głosowanie przed Bożym Narodzeniem. 2x studium, teraz plan. Cytując wczorajszego klasyka, ...kobiety niech przygotowują Wigilię.... Rawiczanie do kuchni, a włodarze ręce w górę i niech nikt nie przeszkadza. Uchwalony plan też można oprotestować. Do miłego!
~ transparentność mlecznej szyby
12 miesięcy temu ocena: 100%  171
szykuje się niezła heca! transparentność mlecznej szyby! mpzp! i co mu zrobicie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mpzp
12 miesięcy temu ocena: 92%  170
mpzp na ostatniej sesji! kolankiem? łokciem? i co mi zrobicie? a radni muszą pamiętać, że odpowiadają nie tylko przed Bogiem i historią...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klowny
12 miesięcy temu ocena: 73%  169
Kubik i szybaj odejdźcie i się nie ośmieszające
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mimo wszystko Pawłowski powinien wrócić i zabrać się za nich
12 miesięcy temu ocena: 45%  168
Według radnych Kubika chyba połowa mieszkańców miasta wraz z radnymi opozycji powinna wyjechać z Rawicza, bo nie popierają burmistrza. Zero dialogu. To nie chodzi o to, że publicznie niby spotykamy się z mieszkańcami i udajemy konsultację a i tak robimy swoje i udajemy głupa, ze wszystko jest ok. Można się wsłuchiwać w głos mieszkańców i bez udawanych spotkań. A nie w opinie tylko swoich radnych. Etyka, etyka jeszcze raz etyka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do - a ja za ciebie się zabiorę
12 miesięcy temu ocena: 78%  167
Przypominam, ze straszenie i pisanie nieprawdy jest niezgodne z regulaminem. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem i naucz się odróżniać czym jest cytat a czym metafora. Oto poziom intelektualny silnego regionu. "ja się za ciebie zabiorę" - jest straszeniem i kwalifikuje się do zgłoszenia do odpowiednich organów. Wyraziłem swój pogląd, że obecne władze nie liczą się z dużą częścią mieszkańców, wiele osób tak uważa, w tym kraju wyrażanie swoich opinii i ocen jeszcze jest dozwolone. I nie ma nic wspólnego z hejtem czyli szerzeniem nienawiści zresztą w szerzeniu nienawiści i zastraszaniu obecne władze też są nie do pobicia
~ Nadzór rzetelny.
12 miesięcy temu ocena: 55%  166
Pawłowski to niech lepiej dopilnuje żeby ściany w Domu Kultury wytynkowali PRAwidłowo bo te górki i doliny. Wreszcie się zaczepił chłop do jakiejś roboty to niech chociaż tego nie spartaczy. Jestem tam często w bibliotece i krew mnie zalewa jak na to patrzę. To się nazywa przywrócenie do stanu piewotnego. To będzie prawdziwy egzamin dla niego czy zrobi coś rzetelnie czy pozwoli na fuszerkę
~ Stach2
12 miesięcy temu ocena: 27%  165
Stachu. Mylisz się nie jestem zwolennikiem Animexu sle i twoim też nie.
~ Straszek
12 miesięcy temu ocena: 75%  164
Totalni zwolennicy animexu przechodzą do straszenia , ciekawe kiedy zaczną bić.
~ a ja za ciebie się zabiorę hejterze
12 miesięcy temu ocena: 27%  163
. Waż słowa,bo za nie w internecie bierze się odpowiedzialność.A niby czemu mieliby wyjeżdżać z Rawicza.Nikt tak nie mówił .Co ty za kłamstwa wypisujesz. trollu , Słowa te to pomówienie.i nigdy nie miały miejsca.Na spotkaniu i tak nie mieliście z kim dialogu prowadzić,bo was zawiedli ludzie .I ty mówisz o etyce ,nawet nie wiedząc co to słowo znaczy.
~ broń nas Boże
12 miesięcy temu ocena: 63%  162
Co to, to nie bo trudno sobie wyobrazić gorszych włodarzy jak Pawłowski i Domaniecki.Ale i teraz jest nieciekawie bo miała być dobra zmiana a jest kontynuacja tego co było i totalna stagnacja w rozwoju gminy.
~ Wsrzymujemy wypłaty za komentarze!
12 miesięcy temu ocena: 10%  161
Uwaga! Do wszystkich naszych płatnych komentatorów! Wstrzymujemy wypłaty za komentarze do odwołania. Z Animexem się nie udało, za słabo się staraliście. Damy znać, jak wymyślimy następny temat do hejtu na Kubika. Bez odbioru
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JaPan
12 miesięcy temu ocena: 100%  160
Gdzie gosPODAREK sześć, tam nie ma oligopolu? Jest konkurencja! A co! Ja wam to powiem! Ja Pan! Made in JaPan!
~ do wstrzymującego
12 miesięcy temu ocena: 91%  159
ty coś łykasz, czy popalasz ?
~ Karol Sztrasberger
12 miesięcy temu ocena: 91%  158
Dobry suchar silnego rweiru
~ Nina
12 miesięcy temu ocena: 75%  157
Po spotkaniu w szkole odniosłam wrażenie że burmistrz to najmądrzejszy gość w Rawiczu z nikim się nie liczący.Tylko ja reszta to plebs. Po nim jego radni z panią Grażyną K. na czele, która publicznie dyskredytuje radnych innych opcji. Radny Marek G. lekceważąco komentuje zdanie i opinie strony przeciwnej . Dla nich zdanie innych to kłamstwa i oszczerstwa. Bardzo nerwowo i arogancko reagowali na pytania organizatorów i obecnych na spotkaniu. Taka trochę tragifarsa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ James Błond
12 miesięcy temu ocena: 69%  156
Do " mmmm" Czas to nam napewno. "POKAŻE" że dobrze się stało że nie będzie animeksu. Natomiast ciebie Bóg "POKARZE" że nie rozumiesz innych i nie używasz mózgu który ci ofiarował.
~ mmmm
12 miesięcy temu ocena: 24%  155
A....a czy tam Nina daj już spokój. Nawypowiadałaś się ,nakrzyczałaś. Rozumiem emocje. Spotkanie organizatorzy reklamowali jako informacyjne a niestety nie było takie .Animex się wycofał a czy to dobrze czy źle to czas pokarze
~ J-23
12 miesięcy temu ocena: 69%  154
Do * - Informacji o spotkaniu nie ma i nie bęzie. CIB jeszcze nie zredagował bo pan nie kazał. Reklamy przciwnikom robić nie będą.
~ Nina
12 miesięcy temu ocena: 89%  153
Niepolityk- widzisz ja zrozumiałam wszystko dobrze i napisałam swoje odczucia a wy z SR już krzyczycie że kłamię. Taka już wasza polityka.Zgoda co do przygotowania tego spotkania , też liczyłam na więcej. Jednak co do zachowania radnych zdania nie zmieniam. Widać że władza im mocno wzmocniła ego. Mówiąc bardziej trywialnie sodówa uderzyła do głowy.
~ *
12 miesięcy temu ocena: 78%  152
Może słowo w gazecie na temat wczorajszego spotkania Burmistrza z mieszkańcami w ZSZ Rawicz . Chcemy wiedzieć co z planami Sierakowo Północ I i II, to nie Cicha noc w Rawiczu.
~ Niepolityk
12 miesięcy temu ocena: 34%  151
Kłamiesz Nino albo nie zrozumiałaś wypowiedzi skierowanej do p.Taraski, która wcześniej w mediach obrażała radnych nazywając ich maszynkami do głosowania. .Spotkanie ze strony organizatorów było totalną klapą .Ludzie liczyli na to, że przyjdą jakieś autorytety a tu nikogo . Z Powiatu też nikt nie przyszedł a poseł nie dojechał. Szacunek dla tych radnych, ktòrzy przyszli .Organizatorzy byli zupelnie nie przygotowani do spotkania i zepsuli je totalnie.Natomiast mieszkańców warto było posłuchać .
~ mpzp
12 miesięcy temu ocena: 81%  150
Święta, choinka, Gwiazdor, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Ciekawa końcówka roku szykuje się w gminie! Radni powinni pamiętać, że bycie radnym zobowiązuje!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
12 miesięcy temu ocena: 100%  149
Tak radni powinni myśleć o całej gminie i o jej rozwoju i mieć świadomość, że po to są wybrani.
~ zapamiętamy ich
12 miesięcy temu ocena: 89%  148
Powiedz to tym tzw. radnym niezależnym, bo dzięki ich wsparciu stagnacyjni regionaliści robią co chcą.
~ uśpienie przeciwnika
12 miesięcy temu ocena: 81%  147
Gra pozorów! Chłopcy! Jeżeli dacie się rozegrać, który to już raz, to Rawicz wam tego nie zapomni!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mpzp
12 miesięcy temu ocena: 87%  146
Pan burmistrz szykuje mpzp na ostatnią sesję w roku! Opozycjo! Nie dajcie d... jak zawsze!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 76%  145
Taki to mamy klimat społeczny w Rawiczu stworzony przez burmistrza i jego radnych, nieliczenie się ze zdaniem ludzi, brak kompetencji na każdym kroku, nieudolność, a czasami po prostu chamstwo. Ocena tych władz od lewicy po prawice jest bardzo negatywna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pitupitu
12 miesięcy temu ocena: 30%  144
Taki ogólny wpisik nic nie znaczy.Porażka to ta nowa opcja nazywająca się. Prawicą, ktòrej do prawicy jest bardzo daleko
~ Wk.....ny
12 miesięcy temu ocena: 93%  143
Wyłączcie opcję komentarzy będzie wam lżej p.....e redaktory. Czego lub kogo się boicie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O to to to
12 miesięcy temu ocena: 100%  142
Wyluzuj, szkoda strzępić ryja. Są równi i równiejsi. Swoją drogą dobrze wiedzieć, więcej tego chłamu nie kupię
~ Bojkot gazety
12 miesięcy temu ocena: 100%  141
Bojkot gazety. Nie kupujemy jej i tyle.
~ Żółty Pies
12 miesięcy temu ocena: 34%  140
A największy pajac, co szczekał przeciw nowemu inwestorowi to Tadzik Pawłowski: https://www.facebook.com/Tadeu... Ale ten "obywatel" nigdy nic dla Rawicza nie zrobił, więc czemu się dziwić, że obsikuje po nogawkach każdego, kto próbuje?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *
12 miesięcy temu ocena: 82%  139
Do Żółtego - zrobiłby więcej, gdyby obecny włodarz nie protestował na wszystkich sesjach. Nie pamięta wół, jak cielęciem był. Poważnie, miałam wątpliwą przyjemność gościć w gabinecie obecnego i nie potrafi godnie podać ręki, to co wymagać od wypowiedzi, a tym bardziej od mowy ciała. Całym sobą lekceważy rozmówcę.
~ ASF
12 miesięcy temu ocena: 73%  138
Chłoptasiu Tadziowi to ty do pięt nie sięgasz. Tadziu był gburek ale nie grał lansera i nie chwalił się każdym ruchem.No i nie miał tylu kotów Gargamela.
~ On
12 miesięcy temu ocena: 78%  137
Wstyd za takich Burmistrzow i radnych Stagnacyjnego Regionu!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WTF - ASF
12 miesięcy temu ocena: 88%  136
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego ma być przyjęty na sesji tuż po świętach! Przypadek? Burmistrz chce pokazać wała radzie i mieszkańcom? A w czerwcu okaże się, że ASF został opanowany i nastąpi nagły zwrot akcji? A co tu chodzi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hmm
12 miesięcy temu ocena: 85%  135
Tytuł filmu to "Terminator" czy "Likwidator"? A może to tragifarsa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
12 miesięcy temu ocena: 52%  134
Jak ktoś nie wie jak naprawdę śmierdzi radzę się przejść po osiedlu tam gdzie mieszkają Ci, którzy ośmieszyli Rawicz w telewizji publicznej na całą Polskę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
12 miesięcy temu ocena: 94%  133
gosPODAREK liczy ile stracił na zamówieniach mebli złożonych przez animex.
~ gosPODAREK
12 miesięcy temu ocena: 90%  132
A gdzie mieszka zwolennik wolnego rynku i konkurencji gosPODAREK?;-)
~ Transparentność!!!
12 miesięcy temu ocena: 96%  131
Treść listu Animexu o rezygnacji z inwestycji! Wniosek o udzielenie informacji publicznej, bo później okaże się, że ASF jest pod kontrolą i nie ma już przeszkód do rozpoczęcia budowy! Rzecznik Animexu nie poinformował o decyzji firmy mediów? O co tu chodzi???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prazes
12 miesięcy temu ocena: 20%  130
Bo o tym informował prezes zarządu tej firmy.
~ opozycja???
12 miesięcy temu ocena: 83%  129
Opozycjo! Ruszcie tyłki! Głowami popracujcie! Robią z wami, co chcą! A wy macie to... dokładnie tam? Czas na podział stołków w 2018 roku???
~ nn
12 miesięcy temu ocena: 95%  128
a co z planem zagospodarowania rzestrzennego???? jeśli zostanie przegłosowany przez radnych to i tak ANIMEX wejdzie bo RAWICZ IM UCHYLI DRZWI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bernie
12 miesięcy temu ocena: 83%  127
Nie będzie Animexu. Za to będzi tor formuły 1. Miejsce idealne. Burmistrzu do dzieła. Nie zawiedź nas przed wyborami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie
12 miesięcy temu ocena: 100%  126
Ej.Tor to hałas i na to też zgody nie będzie
~ Wyśmienicie
12 miesięcy temu ocena: 72%  125
Niezmiernie dobra wiadomość na święta. Wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych w obronę naszej małej Ojczyzny przed potencjalnym zagrożeniem dla środowiska, ekonomi i komfortu życia w naszym mieście. To my decydujemy czego chcemy a nie skorumpowane elity kierujące się własnymi interesami i kolesiostwem ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nina
12 miesięcy temu ocena: 87%  124
Nagła decyzja Animexu to ściema, wersja dla ludzi aby wyciszyć protesty mieszkańców. Burmistrzu przestań nas okłamywać i błaznować!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asd
12 miesięcy temu ocena: 86%  123
Może i tak być.
~ Ok
12 miesięcy temu ocena: 67%  122
A ja jestem optymistą Rawicz jest atrakcyjnym miastem i jak nie Animex to z pewnością znajdą się nowi inwestorzy którzy będą chcieli tu zainwestować.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
12 miesięcy temu ocena: 75%  121
C.D. a do tego,animex zająłby wszystkie tereny i nikt by już tu nie przyszedł,bo nie byłoby miejsca.Rawiczanie musieliby być rzeźnikami z zawodu i nic więcej,zero perspektyw.A kto chce w takim czymś pracować?ja nie.Po ich decyzji na szczęście tereny będą mogły być wykorzystane na inwestycje przed mniejsze,ale też duże firmy.Niech ich powstanie 4-5 a już będziemy mieli wybór jeśli chodzi o to gdzie chcemy pracować,a nie tylko jako rzeźnicy.Wtedy dopiero pojawi się prawdziwa konkurencja na rynku pracodawców i prawdziwa wojna o pracownika.To spowoduje,że w koncu wynagrodzenia będą adekwatne do niskiego bezrobocia. Jestem pewien,że w kwestii inwestycji w rawiczu będzie się dużo działo, mamy bowiem doskonałą lokalizację,drogi ekspresowe (za tydzien 22.12. otwarty będzie cały odcinek S5 do Wro),główna linia kolejowa. Zainteresowanie jest i będzie,niedługo zobaczymy efekty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
12 miesięcy temu ocena: 60%  120
Moś...rozumiem,ale pod pojęciem rzeźnika mialem na mysli ogólnie pracę w tego typu zakładzie. Ja wiem,że większa część stanowisk tam to przetwórstwo,jakieś wykrawanie, sortowanie,pakowanie itd....nie zmienia to jednak faktu, że cały rok praca w kilku stopniach, w chłodniach, a na starość rawiczanie na wózkach inwalidzkich przez reumatyzmy różne. A idz pan..... Dobrze ze tego problemu już nie mamy.
~ Moś
12 miesięcy temu ocena: 55%  119
Janie widzę, że nie rozumiesz czym jest przemysł spożywczy ponieważ praca na liniach produkcyjnych w Animexie nie ma nic wspólnego z pracą rzeźnika.
~ jan
12 miesięcy temu ocena: 75%  118
dla niektórych lokalnych "byznesmenów" taka wiadomość po tych wielu nieprzespanych nocach jest najlepszym prezentem.Ja jednak nie cieszyłbym się zanadto.Tak wielki pracodawca jak animex nie miałby wcale tak dużego wpływu na wielkosć wynagrodzeń.Sytuacja w Rawiczu powoduje bowiem,że aktualnie nie ma sensu odchodzić do innej firmy,skoro płaci tak samo mało.Ludzie są przyzwyczajeni do tzw.swojej strefy komfortu i nie chcą zmieniać pracy,a za 100-200 zł większej pensji nikt nie chce ryzykować.Animex będąc tak wielkim pracodawcą miałby decydujące słowo jeśli chodzi o pensje,a z uwagi na to,że średnich i dużych firm jest mało na rynku,to nie byłoby dużej konkurencji między pracodawcami.Tak jest obecnie i związana z tym dziwna sytuacja ekonomicznie trudna do zrozumienia-b.niskie bezrobocie i b.niskie pensje zarazem-to normalnie nie powinno isć w parze.Niestety na naszym rynku nie ma dużej konkurencji między pracodawcami o pracownika.Niewiele by się zmieniło jakby był animex. cdn....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kocol
12 miesięcy temu ocena: 100%  117
Chłopie zamiast wywodu na tyle zdań sprawdź ile dostajemy netto a ile jest brutto wypłaty !! Całą resztę przeżera Państwo !!
~ SmRodziaki
12 miesięcy temu ocena: 83%  116
Oddajcie grzybki i nalewkę... Święta idą a taki towar zmarnowany
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gastronomia
12 miesięcy temu ocena: 83%  115
Za mało grzybków i nalewka była słaba? Inklinacje restauracyjne i radość z wdrażania stagnacji gospodarczej! Nie wspomnę o burzy mózgów i próbie zrozumienia różnicy znaczeniowej: restauracyjne - restauratorskie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pomysł
12 miesięcy temu ocena: 79%  114
No i wyszło na to, że nawet ubojni świnek morskich nie będzie. Może stadnina koników morskich?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ratuszowy ogrom prac
12 miesięcy temu ocena: 77%  113
Ale jest zielona rura na Fisigórce! Jest remont po remoncie w zabytkowym ratuszu, w którym wykonano ogrom prac i... i to nie jest ich ostatnie słowo! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qqwe
12 miesięcy temu ocena: 80%  112
Przynajmniej ludzie przekonali się, jakiego nie odpowiedzialnego burmistrza mamy. Nie liczy się zupełnie z mieszkańcami. Zgadzam się z Panią Taraską " nie możemy poprzeć burmistrza, który okłamuje mieszkańców" - powiedziała w wywiadzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oz.
12 miesięcy temu ocena: 89%  111
Pozew !!! Żeby kogoś pozwać trzeba samemu być krystalicznym.
~ słaby ratusz
12 miesięcy temu ocena: 89%  110
Kogo pozwać za kłamstwa o ratuszu? Skuwają tynk w pomieszczeniach muzealnych? Skuwają! A miało być pięknie! Słaby ratusz!
~ ...
12 miesięcy temu ocena: 71%  109
Niech pozwie.Co innego mówił na konsultacjach MPZP a co innego było zapisane w umowie z Animeanibe.Burmistrzu pozywają będę zeznawał ale na twoją niekorzyść.
~ pozew
12 miesięcy temu ocena: 29%  108
za to Kubik powinien ją pozwać
~ Rewelacja
12 miesięcy temu ocena: 57%  107
No i bardzo dobrze !! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rick
12 miesięcy temu ocena: 84%  106
Mieszkańcy i może nawet burmistrz nie zdawali sobie sprawy z rozmiaru tej inwestycji. W pini Polonii było ubijane max 10tys sztuk... Oni chcieli to podwoić praktycznie w samym mieście. Burmistrz powinien zrobić wycieczkę do ubojni w Kutnie, aby mieszkańcy zrozumieli co im grozi. Pomysł zezwolenia na coś takiego jest po prostu szalony i byłby zagładą ekologiczną dla miasta. Z drugiej strony jeśli ktoś myśli, że zarobki poszłyby w górę jest bardzo naiwny. Dla chińskiego konsorcjum liczą się wyniki, nie ludzie... obstawiliby wszystko ukraińcami innymi "tańszymi" nacjami od Polaków tak jak robią to w innych zakładach Animexu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rewelacja
12 miesięcy temu ocena: 79%  105
Rick ciemnota i tak tego nie zrozumie. Oni mieli złudzenia że Chińczyk im kokosy zapłaci. Przy każdym takim komentarzu zanosiłam się śmiechem z tej naiwności. Całe szczęście że tego czegoś nie będzie pod Rawiczem. Odetchnęłam z ulgą.
~ fiksum, dyrdum
12 miesięcy temu ocena: 85%  104
Czyli za panią premier Szydło można powiedzieć "Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało. Po co ci to było?" . Chyba tylko niepoprawni optymiści wierzyli w realność tej mydlanej opery dla naiwnych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Słaby Ratusz
12 miesięcy temu ocena: 81%  103
Ratusz miarą naszych sukcesów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Słaby Ratusz
12 miesięcy temu ocena: 83%  102
Ratusz miarą naszych sukcesów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak dla inwestora????
12 miesięcy temu ocena: 71%  101
Jakby animex chciał, a w grę wchodziły miliony złotych, to by zainwestował i żadne protesty prawdopodobnie by nic nie zdały. Ale teraz trolle tworzą na FB stronki typu tak dla inwestora i krzyczą że to wina tego albo owego. Dlaczego trolle i hejterzy? bo nikt kto stworzył tą stronę się nie ujawnił, czyli nie ma odwagi pokazać że jest za burmistrzem - jak pisze, pod imieniem i nazwiskiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ *
12 miesięcy temu ocena: 77%  100
Nikt nie pisze o faktach, czyli problemach środowiskowych i wodno-prawnych, którym Burmistrz w imieniu Animexu nie sprostał na etapie wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych. Inwestorzy nie boją się protestów, tylko lękliwych urzędów. Pozdrowienia dla Lękliwych.
~ Plan jest taki że jest
12 miesięcy temu ocena: 69%  99
Rawicz w planach nowe hasło na 2018
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wodnik
12 miesięcy temu ocena: 82%  98
I jeszcze niech M3 że swoimi trolami wyprowadzi się z miasta to więcej głupich decyzji nie będzie hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ob.
12 miesięcy temu ocena: 80%  97
Jakby ktoś czytał ze zrozumieniem, to Animex nie inwestuje bo teraz jest mu to nie na rękę i się im nie opłaca! Jakby chciał zainwestować to żadne protesty by nie pomogły, a prawdopodobnie burmistrz by był za. A pisanie teraz że nie zainwestowali, bo ktoś wyrażał obawy, to jest ściema, potrzebna na poczet opluwania się i kampanii kto zawinił! a więc moi Państwo, nikt nie zawinił, po prostu zrezygnowali i już!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qqwe
12 miesięcy temu ocena: 78%  96
Bardzo się mylisz, ludzie mają prawo nie zgodzić się na ubojnie. Każda firma boi się protestów społecznych, szczególnie taka firma, wolą dmuchać na zimne
~ Nienormalny
12 miesięcy temu ocena: 89%  95
Tu normalnych się nie słucha. Oni czytają tylko to co chcą.
~ majaswojebiznesy...
12 miesięcy temu ocena: 33%  94
Dziekuje ślicznie wszystkim tym którzy byli przeciwni... dzieki temu kasta biznesmenow dalej ma sie dobrze...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Knurek
12 miesięcy temu ocena: 68%  93
A animex to nie biznesmeni? To dopiero kapitaliści i to chińsko-amerykańscy. Oni dopiero by pokazali co to kapitalizm.Załuż biznes wejdziesz do kasty.
~ Janko Valski
12 miesięcy temu ocena: 83%  92
Ani bex, ani mex, ani q q ryku https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żul spod budki z piwem
12 miesięcy temu ocena: 36%  91
A tymczasem pan Tadeusz Pawłowski wpada w rechot samouwielbienia: https://www.facebook.com/Tadeu... Tym razem na Facebooku, więc można mu odpisać:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trolek
12 miesięcy temu ocena: 100%  90
Z fb nie będą tacy mątrzy chyba że też mają fejkowe konta
~ komentowac tadka
12 miesięcy temu ocena: 47%  89
no to komentujemy! pokażemy temu panu co o nim myslimy!!
~ Nierządny RPA
12 miesięcy temu ocena: 40%  88
Nierządni RPA także się cieszą z Markiem i Jacek na czele
~ laki
12 miesięcy temu ocena: 58%  87
i nadal bieda w Rawiczu, ci wszyscy protestujacy teraz za 1500 niech zapierdalają bo to przez was sie wycofali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Specjalista
12 miesięcy temu ocena: 0%  86
Trzeba było się uczyć , miałbyś więcej i bez animexu.
~ Adam
12 miesięcy temu ocena: 82%  85
To na następnych wyborach nie będzie na kogo zagłosować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 60%  84
Mamy obecnie dobrą koniunkturę w gospodarce, szkoda, że obecne władze samorządowe nie potrafią tego wykorzystać i sprowadzić do Rawicza takiej firmy, jak Sews. Zelek, Pawłowski, Domaniecki i ekipa potocznie zwana lewicą potrafiła sprowadzić do Rawicza duży zakład pracy, który dawał wielu rawiczanom dobrze płatną pracę. Zmarnowane cztery lata.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FTL
12 miesięcy temu 83
Sews nigdy nie powróci do Rawicza. To ich taktyka. Powstaje firma w mieście trwa to przez 10-12 lat i tyle.
~ Mmm
12 miesięcy temu ocena: 39%  82
Ci " Zarządni RPA "też każdą firmę skopią. Nic im nigdy nie pasowało. Wszystkiemu przeciw. Polityka im mózgi przyćmiła. Zawsze im wszystko źle. Cieszcie się teraz z waszym guru Tadziem i Tartaską i radujcie. My wyborcy będziemy pamiętać. Te sterty głupot w sponsorowanym artykule również.
~ Misiek
12 miesięcy temu ocena: 41%  81
Teraz ta sama ekipa bez Zelka ale z Jackiem Ula i Markiem przestraszyła nowego o wiele większego inwesyora a tak na prawdę SEWS sprowadził Zelek reszta zonaczyła wtedy tyle co zeszłoroczny snieg ha ha
~ do wyborcy
12 miesięcy temu ocena: 38%  80
Tadeusz i Doman kogoś sprowadzili? Stacje benzynowe, markety i apteki! Chyba cię porypało! A Zelek sam był zaskoczony, że SEWS tu zainwestował. Nawet ziemię pod SEWS odrolnił na ostatnią chwilę, bo nie było terenu pod fabrykę. Śmiejecie się z grzybków i winka, a Zelek osobiście poleciał do Japońców z parą skarpetek Ramixa w prezencie.
~ J.B
12 miesięcy temu ocena: 68%  79
Wyborca,a gdzie masz Sews!Ludzie kredytow nabrali,a tera placza!
~ Kto co zrobił
12 miesięcy temu ocena: 53%  78
Za Pawłowskiego Sews wyszedł z Rawicza. Cyt.... Sews miał tu być tylko 10 lati tak dostaliśmy dwa lata gratis..... Zgadnijcie kogo to cytat
~ Rakietą w kosmos
12 miesięcy temu ocena: 45%  77
PAWŁOWSKI COŚ SPROWADZIŁ? GDZIE???
~ RAWICZNIN :(
12 miesięcy temu ocena: 58%  76
DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIEMY PRACOWAĆ ZA 1500 PLN LUB 10 PLN NA GODZINĘ :( LEPIEJ JUŻ SIĘ POWIESIĆ I MIEĆ SPOKÓJ NIŻ JAK PIES JEŚĆ SUCHY STARY CHLEB I ŻYĆ JAK DZIAD. :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 82%  75
spokojnie, trzeba po prostu zacząć walczyć o swoje, pokazać nieudolnej władzy, gdzie jest ich miejsce. Po co głosujemy na nich, żeby zarabiali miesięcznie po 10 tyś za nic, za ściemnianie. To my daliśmy im te posady a oni co robią ?
~ Pann
12 miesięcy temu ocena: 71%  74
Nie martw się dostaniesz podwyżkę na 11-13 pln lub będziesz tyrał jak niewolnik po 300 godzin i wtedy możesz sobie kupić stare parówki, 3 piwa w niedziele i koszule od Rumuna na targu
~ Wyborca
12 miesięcy temu ocena: 74%  73
Za bardzo ludzie się zaczęli buntować więc burmistrz woli się wycofać z tego tematu.Choć myślę, że wszyscy zorientowani od początku wiedzieli, ze nic z tego nie będzie i burmistrz też wiedział, że nie ma żadnych konkretnych decyzji w sprawie budowy ubojni pod Rawiczem.Chciał pokazać ludziom przed wyborami, ze coś robi ale średnio się udało.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do wyborcy
12 miesięcy temu ocena: 100%  72
Ok tych z gminy my wybraliśmy ale ci w powiecie wybrali się sami
~ RPA
12 miesięcy temu ocena: 19%  71
piszesz jakbys reprezentowal Samorządych RPA lub innego Taduesza. Teoria spiskowa dziejów
~ .
12 miesięcy temu ocena: 60%  70
Nie wypaliło, trudno, byli zwolennicy i przeciwnicy jak zawsze, ale co to za problem działać dalej. Teren przygotowany, mogą znaleźć się inni inwestorzy. Odnośnie Animexu, to czy oni muszą robić taką wielką chlewnię tutaj? Czy muszą robić tu jedną z największych ubojni? Niechby zrobili pół z tego co zamierzali, też by było dobrze. Mamy jedną strefę inwestycyjną więcej. Przecież to nie koniec świata. Zawsze może trafić się kolejny inwestor, jak nie jeden to więcej ale mniejszych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chemiczny piekarz
12 miesięcy temu ocena: 90%  69
Dla zainteresowanych tak w ogóle to Animex ściemnia z prawdziwym powodem rezygnacji, gdyby tak było to by nie kupił wielkiej ubojni w Kutnie (znacznie bliżej ognisk pomoru świń). Po prostu po co było budować nowy zakład skoro wykupiło się konkurencję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Racjonalisty
12 miesięcy temu ocena: 90%  68
Rozmawiał w sprawie gruntów? A kto ma prawo kupić grunt od rolnika, firma prywatna???? Kłania się ustawa o obrocie ziemią rolną!! Kolejna propaganda Stagnacyjnego Regionu niestety się nie uda!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZAKAL
12 miesięcy temu ocena: 77%  67
Lolo się nie dogadał z rolnikami i ziemi nie chcieli sprzedać...
~ Do Do Racjonalisty
12 miesięcy temu ocena: 48%  66
Rozmawiać zawsze można byle nie z piekarzami i weterynarzami
~ Pawlo
12 miesięcy temu ocena: 80%  65
To nie Rawicz winny, nie opozycja, nie jakiś tam Tadeusz. To był piar od początku, czy Państwo tego nie widzieliście, czy nie chcecie widzieć? Nawet grzybki nie pomogły, nic nie pomogło i nie powstanie żaden nowy zakład w żadnej strefie inwestycyjnej wskazanej przez tego Pana, ponieważ ten Pan nie mówi prawdy do końca. Rozbija gminę, kawałek po kawałku, jak typowy likwidator. Tyle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łukasz
12 miesięcy temu ocena: 15%  64
Oj Pawlo jaki ty żałosny jesteś. Zakład nie powstanie bo tacy jak ty zawsze będą przeciwko. Gmina z tego co widzę ma się bardzo dobrze.
~ PRAwdopodobnie POPSują Gminę
12 miesięcy temu ocena: 29%  63
Ciekawe co ten egzotyczny kwartet TaMaJaUla wymyślą jak przyjdzie kolejny. Pewnie będą wątpliwości jak będzie bezpkecznie prąd doprowadzany.
~ Śierakowianin
12 miesięcy temu ocena: 90%  62
RACJONALISTA czy ty to ten sam co czytał list pochwalny na cześć animexu. Ile ci chcieli dać za te hektary chłopie małorolny. Twój teść się pewnie w grobie przewraca że ojcowiznę za judaszowe srebrniki oddać chciałeś.
~ DO RACJONALISTY
12 miesięcy temu ocena: 92%  61
To jak z Tobą rozmawiał animex o kupnie ziemi? Czy może jakieś biuro?
~ kk do RACJONALISTY
12 miesięcy temu ocena: 86%  60
Dzięki takim jak Pawlo, zostaniecie z tym swoim metrem sześciennym pogonieni i spuszczeni wielką zieloną rurą!!
~ JA do RACJONALISTY
12 miesięcy temu ocena: 83%  59
Grzybki wam nie pomogą, wstyd za Was . Grażynka zapraszała do pięknego ratusza, Mareczek zaprasza obcy kapitał do uziemienia rolnictwa, no super.
~ RACJONALNISTA
12 miesięcy temu ocena: 33%  58
LECZ SIĘ CZŁOWIEKU. ZE MNĄ ANIMEX ROZMAWIAŁ W SPRAWIE WYKUPÓW GRUNTÓW I TO NIE BYŁ ŻADEN PIJAR. JESTEM ZAŻENOWANY POSTAWĄ TADEUSZY URUSZL I JACKÓW I MARKÓW I WSZYSTKICH INNYCH CO PRZYKŁADAJĄ RĘKE DO NISZCZENIA TEGO MIASTA!!! PANIE KUBIK DZIAŁAJ PAN DALEJ I NIE PODDAWAJ SIĘ. DZIĘKI TAKIM JAK PAWLO W WYBORACH BEDZIESZ MIAŁ 90% !
~ Grażyna
12 miesięcy temu ocena: 85%  57
Najgorsze jest to że przekonał do tego radnych.Robi z nimi co chce a oni łykają to jak małpy banana.
~ Piotr
12 miesięcy temu ocena: 43%  56
Pawlo to typowy rawicki krzykacz.Tyle.
~ Obrońcy dziadostwa
12 miesięcy temu ocena: 40%  55
Rawicz sam sobie winny ! Wszyscy skorzystaliby z tej dużej firmy bo lokalni przedsiębiorcy musieliby podnieść stawki dla pracowników ! Rawicz był, jest i będzie DNEM !!! Dobrze było wyrwać się z tego miasta, polecam każdemu !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Antek
12 miesięcy temu ocena: 80%  54
Dowidzenia , daswidania, arideverczi.
~ sukcesy
12 miesięcy temu ocena: 93%  53
Ratusz miarą naszych sukcesów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POgromca malkontentów
12 miesięcy temu ocena: 88%  52
To nic, że nie ma toru formuły 1 oraz Animexu, ale za to mamy kolejny gruntowny remont ratusza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
12 miesięcy temu ocena: 92%  51
Grzybki dostałeś i trzymają w uścisku twoją szarą masę! Zobacz ten syf w ratuszu! Syf! Nie pomyl słowa "syf" z Syzyfem! Piękną propaganda była wciskana mieszkańcom! Był ogrom prac, drzwi otwarte miały być i co? Kucie tynków i kompromitacja!!!
~ jola
12 miesięcy temu ocena: 16%  50
Poza tym mamy jeszcze czysty Rawicz bez trawy na chodnikach, odnowione przedszkole nr3, szkoła w Sarnowie, sala gimnastyczna przy SP3, wybudowane nowe przedszkole w Rawiczu, odnowione górki, zrobione place zabaw, remont w DK, budowaną nową salę gimnastyczną przy czwórce, nie wspominając o drogach, chodnikach itp
~ Notoide
12 miesięcy temu ocena: 100%  49
Idę po czipsy i batony, co tu się zaraz będzie działo :D wypowiadać się nie warto bo szanowna redakcja wybrane komentarze usuwa XDDD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytnik
12 miesięcy temu ocena: 21%  48
Czyli które, bo nie zauważyłem?
~ Do frustrata
12 miesięcy temu ocena: 23%  47
Ocho! Tadeusz się wypowiedział. Potrząśnij drzewem, a nożyce się odezwą :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuba
12 miesięcy temu ocena: 80%  46
Biedni ludzie w Rawiczu muszą gibać za minimalną a auta same SUVY na fejsie wycieczki na Karaiby i inne tam lanse , oj biedni. Na obiad do Chińczyka we Wrocku naprawdę bieda aż piszczy to widać słychać i czuć. Niestety ktoś winny musi być , kowal zawinił a cygana powiesili.Dobrze że jest kogo powiesić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ smutno, co?
12 miesięcy temu ocena: 36%  45
Ta wiadomość najbardziej zmartwiła Taraskę. Na czym teraz PZR pojedzie do wyborów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiechłem
12 miesięcy temu ocena: 60%  44
Na konkursie o okresie stalinowskim dla licealistów
~ ABC
12 miesięcy temu ocena: 75%  43
Prymityw. Jeszcze będzieszjej dziękował.
~ myślenie nie boli
12 miesięcy temu ocena: 75%  42
Proponuję rozbudować strukturę szarych komórek! Włączyć myślenie! Ono nie boli!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dab
12 miesięcy temu ocena: 68%  41
A może zakład karny rozbudować? By było za co żyć na starość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bidok
12 miesięcy temu ocena: 33%  40
Trudno, dalej trzeba gibać za minimalną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trol
12 miesięcy temu ocena: 73%  39
Znasz to przysłowie "czemuś biedny - boś głupi, a czemuś głupi - boś biedny
~ Pitr
12 miesięcy temu ocena: 91%  38
Czekamy na informacje o Pana burmistrza bo są inne firmy które chcą zainwestować w Rawczu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zyczenia
12 miesięcy temu ocena: 33%  37
życze rawiczowi zeby nigdy juz nie mial szansy na zadnego inwestora patrzac na to co sami sobie rawiczianie zgotowali
~ ciemny lud
12 miesięcy temu ocena: 82%  36
Ani-mex, ani-bex, ani kukuryku. Nie trudno było przewidzieć koniec tej winno-grzybkowej szopki. Szkoda tylko, że przy okazji społeczeństwo zostało trochę skłócone.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
12 miesięcy temu ocena: 9%  35
A komu to zawdzięczasz? Gdzie jest skłócenie, tam zawsze jest świętoszek MH , mistrz manipulacji
~ Zygmunt Młody
12 miesięcy temu ocena: 19%  34
PRAwdopodobnie to PZRez PSubratów, którzy swoje partyjniackie interesiki przedłożyli nad dobro Rawiczan
~ edi
12 miesięcy temu ocena: 53%  33
Ok inwestorzy przegonieni i wszstko zostanie po staremu,a wiec biednie bez widokow na lepsza przyszlosc Rawicza.O to chodzilo wyzyskiwacza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Silny
12 miesięcy temu ocena: 68%  32
Edi O jakiej przyszłości z animexem ty marzyłeś obudź sie chłopie. Nikt nie przegonił inwestorów pogoniono animex truciciela .Pan Kubik mówił że ma jeszcze kilku. Ja mu wierzę to dobry burmistrz.
~ przyjaciel PZPR
12 miesięcy temu ocena: 36%  31
Tekst dla Taraski na jutro: "Obecny burmistrz nie potrafi nawet utrzymać dużego inwestora". Proszę korzystać, pani Urszulo. Za darmo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Typko
12 miesięcy temu ocena: 50%  30
Pani T kandyduje, chce być radną i robi sobie kampanię kosztem Animexu, bo jaj aktywność jest zerowa. Trzy lata nic nie robiła. Wcześniej z kapelusza wyskoczyła jako kandydat na burmistrza. Animex, to bardzo dobry temat, bo to super reklama. Rezygnacja Animexu ją ucieszy, bo konkurencjì czyli nowych weterynarzy, ktòrzy mogliby także otwierać własne lecznice nie będzie miała. Tylko co to za kandydat jak wiedzy o samorządzie nie ma żadnej .
~ Pytacz
12 miesięcy temu ocena: 71%  29
Cienki bolek z ciebie. Pani T wyraźnie powiedzia£a że nie zamierza kandydować
~ twoojnick
12 miesięcy temu ocena: 74%  28
hhah to było wiadomo od razu że ani animexu ani innego Bexu teraz we wsi rawicki nie bedzie hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POtrzeba zePSuć klimat w mieście
12 miesięcy temu ocena: 50%  27
Brawo. Jak was czytaja inni a będą czytać to ze strachu tu nie przyjdą. Macie satysfakcję z tego?
~ ja
12 miesięcy temu ocena: 49%  26
Ja jako inwestor gdybym miał takie protesty przeciwko inwestycji w Rawiczu jak Animex. To bym zrobił wszystko żeby żadna firma nie zainteresowała się gminą. Sami jesteście sobie wini tylko was przyjmie Pieprzyk za dziadowską pensję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nigger
12 miesięcy temu 25
Ośmieszacie się, tak samo na tej debacie z animexem "a ja bym chciał park a nie firme"
~ Ach, sam nie wiem...
12 miesięcy temu ocena: 62%  24
Ja tam bym wolał coś z branży IT. Albo nie, możee fabryka odzieżowa?... Albo... A może nie? Może jakieś kurorty pobudować i SPA? Albo...
~ Koziar
12 miesięcy temu ocena: 77%  23
Biedaku z ciebie inwestor jak z koziej d..y trąbka. Ty se możesz.....
~ Aaa
12 miesięcy temu ocena: 85%  22
A może branża motoryzacyjna. A nie ubojnia trzody chlewnej. Kto nie miał okazji pracować w tym interesie to niech się nie wypowiada.
~ Brawo!
12 miesięcy temu ocena: 53%  21
Pani Urszulo! Panie Tadziu! Czekamy teraz na inwestora na miarę Waszych możliwości. Tylko niech się nie pchają, po kolei. PS. Czy Michalczak już rozbudowuje piekarnię?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bezrobotny
12 miesięcy temu ocena: 48%  20
Rawicz wam dziękuje, Taraska, Pawłowski i Heinze! Jesteście zadowoleni, faryzeusze?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Małorolny
12 miesięcy temu ocena: 75%  19
Bezrobotny weź się do roboty a nie klik klik na tym rodziny nie wyżywisz.
~ lolo
12 miesięcy temu ocena: 86%  18
To się Heinzego wystraszyli... Buuu!
~ borsuku
12 miesięcy temu ocena: 72%  17
że niby Henze zameczył ich pytaniami??? bo jakos nie widziałem żeby był przeciw, a ze kazał sie im tłumaczyć to dobrze - jeden co nie najadł sie grzybków...
~ Obiektywny
12 miesięcy temu ocena: 79%  16
Buahahaha...Rawicz ...miasto marketów i dyskontów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aqunia
12 miesięcy temu ocena: 73%  15
Spokojna starość w mieście emerytów gwarantowana.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SmRód
12 miesięcy temu ocena: 82%  14
przeszkadza to nadmierny entuzjazm po grzybkach i nalewce i wchodzenie w t...k. Pan z Animexu juz zachowywał sie jakby u nas rządził. Najwieksza szkodę to moze zrobic bierność i łykanie każdego kitu wciskanego przez władze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mirek
12 miesięcy temu ocena: 23%  13
Nie męcz paluszków. Już ci nie zapłacą ani grosza za ten komentarz.
~ Hejcik
12 miesięcy temu ocena: 24%  12
Hejt 3,2,1 start!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A