Awdaniec bez awansu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 13 dni temu    10.06.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%

Awdaniec szansę na awans do ligi okręgowej stracił przed tygodniem, kiedy to nieoczekiwanie przegrał z Błękitnymi Kąkolewo aż 2:5. Drużyna Nowickiego podczas ostatniej kolejki na własnym obiekcie gościła wicelidera - Piast Poniec. Piast był już pewny awansu do „okręgówki”, ale od początku pokazał, że tego meczu odpuszczać nie zamierza.

Goście na prowadzenie wyszli już w 2. minucie. Szymon Krawczyk sfaulował gracza z Ponieca w polu karnym i było 0:1. Wraz z upływem czasu, coraz lepiej poczynać zaczęli sobie gospodarze, ale na wyrównujące trafienie czekać było trzeba kilkanaście minut. W 21. minucie na 1:1 strzelił Dawid Durczewski. Nieco ponad 10 minut później było 2:1 po trafieniu Wojciech Cieplika. Awdaniec w tej części miał zdecydowaną przewagę, co udokumentował trzecim trafieniem Karola Deki. Do przerwy mieliśmy więc rezultat 3:1 i zanosiło się, że Awdaniec w dobrym stylu zakończy słaby sezon.

Jak wyglądała druga połowa, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Awdaniec Pakosław - Piast Poniec 5:6 (3:1)

1:1 - Dawid Durczewski (21'), 2:1 - Wojciech Cieplik (33'), 3:1 - Karol Deka (40'), 4:3 - Bartosz Krenc (71'), 5:4 - Hubert Panek (76')

Awdaniec: Szymon Krawczyk - Dominik Małecki, Hubert Panek, Wojciech Zimny (46'Szymon Dolata), Krzysztof Paca, Adam Spychalski, Dawid Durczewski (70'Robert Szkudlarek), Bartosz Kaczmarek (46'Szymon Szwarc), Wojciech Cieplik (46'Wojciech Tyczyński), Wiktor Marchewka (46'Bartosz Krenc), Karol Deka (70'Paweł Zimny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -