Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Balkan Open (Puchar Europy) w Podgoricy

› Sport i rekreacja› Sporty walki 9 miesięcy temu    10.10.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W przedostatnim tygodniu września w stolicy Czarnogóry - Podgoricy, odbył się Puchar Świata U15 oraz Balkan Open (Puchar Europy) juniorów, młodzieżowców i seniorów w ju jitsu sportowym. W turnieju udział wzięło ponad 700 zawodników z 20 krajów. Polska, po Rosji i Grecji, była trzecią ekipą pod względem ilości startujących zawodników. W Pucharze Świata Polacy zdobyli w sumie 10 medali: 1 złoty, 2 srebrne oraz 7 brązowych. - W Balkan Open zdobyliśmy 18 medali : 7 złotych, 3 srebrne i 8 brązowych - mówił trener miejskogóreckiego klubu Arnold Ratajski. W rankingu medalowym całego turnieju Polska uplasowała się na 7. miejscu na 20 krajów.

R E K L A M A

Wraz z kadrą Polski w zawodach brało udział dwoje zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Ju Jitsu i Judo Miejska Górka. Łukasz Gryczka - startował w World Cup U15 w kategorii do 66 kg oraz Michał Łysiak, który walczył w kategorii do 81 kg U18.

 

Więcej o tych zawodach w aktualnym wydaniu "ŻR".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A