Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

"Banda Macieja" w gdyńskim triathlonie

› Aktualności 3 miesiące temu    12.08.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. archiwum rodzinne Gniazdowskich

Maciej Gniazdowski z dziećmi: Marią i Jerzym jako "Banda Macieja" wzięli udział w ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA 2019, jednych z największych zawodów triathlonowych w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata.

Zawodnicy mieli do pokonania 750 metrów pływania w Zatoce Gdańskiej, liczącą ponad 20-kilometrową trasę kolarską i 5 kilometrów biegu, pełnymi kibiców, ulicami Gdyni.

- Banda Macieja spisała się nie tylko na medal, ale nawet na trzy medale. Maria dzielnie przepłynęła, pokonując wysoką falę i wiatr i to bez okularów, które pękły w ostatniej chwili, Jerzy mknął na rowerze jak błyskawica, a Maciej zamknął całość rewelacyjnym biegiem. Efekt - poprawiony ubiegłoroczny czas i wysokie 29. miejsce - relacjonuje Alicja Gniazdowska, żona Macieja.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ dada
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Super Panie Macieju, Gratuluje!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji