Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bardzo dobry sezon Pelikana

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    9.07.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Pelikan Dębno Polskie zanotował bardzo dobry sezon. Po rundzie jesiennej podopieczni Bojdo zajmowali 10. miejsce, ale wiosną udało się ten wynik poprawić, m.in. dzięki sześciu zwycięstwom z rzędu. Na zakończenie sezonu dębnianie uplasowali się na 7. miejscu. Tak dobrze w Dębnie Polskim nie było już dawno. Pelikan wiosną przegrał 4 mecze - wszystkie na własnym boisku. Na wyjazdach pozostał niepokonany przez całą rundę.

R E K L A M A

 

Najwięcej bramek w minionym sezonie strzelił nowy nabytek drużyny z Dębna Polskiego Wojciech Niedźwiecki. Napastnik Pelikana do siatki rywali trafił 18 razy, to trzeci wynik w lidze. Niecodziennym wyczynem w meczu z LUKS-em Stare Bojanowo popisał się z kolei Patryk Juskowiak, który na ustrzelenie hat-tricka potrzebował tylko 5 minut.

 

 

 

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sarnowiak
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Gratulacje za dobrą robotę dla Trenera Kierownika Prezesa i Zawodników
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Debno
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Prawdo podobnie z pelikana odchodzi Adrian K szkoda bo będzie tego chlopaka brakowalo w tym klubie powodzenia i sukcesów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A