Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

„BiblioCzas” w Ugodzie [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    7.07.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
Katarzyna Starczewska rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wypoczynku Katarzyna Starczewska rozmawiała z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wypoczynku  fot. Rawicka Biblioteka Publiczna
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Rawicka Biblioteka Publiczna zorganizowała w Ugodzie „BiblioCzas” dla dzieci. W świetlicy wiejskiej na scenie wystąpił Teatr „Maska” z Krakowa z przedstawieniem „Na końcu świata... Przygody Misia i Kasi piratki”.

Podczas spektaklu na scenie obok głównych bohaterów pojawiały się też inne barwne postacie: Pani Sowa, Kangurek oraz Tygrysek i Wróżka. Wszystkie postacie wzbudzały aplauz wielką radość dziecięcej widowni.

R E K L A M A

Przy okazji spotkań na wsi młodszy aspirant Policji, Katarzyna Starczewska, opowiadała dzieciom o zasadach bezpieczeństwa i zachowania się nad wodą oraz przy pracach związanych z rolnictwem. Dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem. Jednak najbardziej zaciekawił je radiowóz.

Kolejną zabawą było puszczanie dużych baniek mydlanych przez dzieci. Robione były przy użyciu sznurków, a powstawały pod wpływem wiatru. Potem dzieci robiły „balonowe kreacje”. Utworzenia miecza, psa, serduszka czy torebki z podłużnego balonika sprawiło, że dzieci były zafascynowane zabawą.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A