Błędy w obronie, bałagan w ataku. Rawia przegrywa z Politechniką [FILM+FOTO]

› Sport i rekreacja› Drużynowe miesiąc temu    17.02.2020
Jakub Sławiński
komentarzy 0 ocen 4 / 100%

RAWICZ. 70:98 to wynik starcia RKKS Rawia Rawag Rawicz z AZS-em Politechniką Poznań. - W ostatnim czasie, niestety, nie potrafimy znaleźć rozwiązania na nękające nas problemy i kolejny raz przegrywamy mecz przez proste błędy w obronie i bałagan w ataku - stwierdził po meczu trener gospodarzy Patryk Czerwiński.

Spotkanie odbyło się w niedzielę w sali w Sierakowie. Rawiczanie przystąpili do meczu w okrojonym, ośmioosobowym składzie. - Bardzo źle weszlismy w mecz - mówi Patryk Czerwiński, trener RKKS Rawia RAWAG Rawicz. Pod koniec pierwszej kwarty, Politechnika prowadziła już 14 punktami.

Zryw
Rawiczanie zaczęli odrabiać straty w kolejnej części meczu. Drugą kwartę wygrali 23:18. To pozwoliło na zmniejszenie strat do 9 oczek.

Goście ponownie odskoczyli
Trzecia kwarta kompletnie nie ułożyła się po myśli gospodarzy. Przyjezdni byli skuteczni w ataku, a i bardzo dobrze radzili sobie w defensywie. Ekipa z Poznania powiększyła przewagę do blisku trzydziestu punktów. Rawiczanie minimalnie zniwelowali stratę w ostatniej fazie spotkania.

RKKS Rawia Rawag Rawicz : AZS Politechnika Poznań 70:98
Kwarty: 21:35; 23:18, 9:29, 17:16
Statystyki gospodarzy: Kacper Górny - 10 (1x3), Maksymilian Skupin - 26 (3x3, 7zb), Grzegorz Chorzępa - 5 (1x3, 6zb, 5p), Hubert Mikołajczyk - 1, Antoni Skupin - 0, Ernest Wacyra - 20 (3x3, 3p), Olek Styła - 5 (1x3, 8zb, 3p), Piotr Popiel - 3 (1x3)

Co po meczu powiedział Patryk Czerwiński, trener RKKS Rawia RAWAG Rawicz? Zobacz reportaż filmowy:

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -