Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

"Bojanka" wkrótce rozpocznie działalność

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    18.05.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

W wakacje spółdzielnia socjalna „Bojanka” chce rozpocząć swoją działalność. Wkrótce rozpocznie się remont ich siedziby, która mieścić się będzie przy ul. Dworcowej 7, gdzie kiedyś funkcjonował sklep i piekarnia.

- Bardzo długo trwała cała procedura związana z załatwianiem spraw formalnych, ale wreszcie wszystko się udało. Jesteśmy już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, spotykamy się z osobami, które pomagają nam, jak prowadzić kwestie finansowe, księgowe - informuje Monika Lorek, prezes spółdzielni, do której należy pięć osób. Najpierw jednak panie muszą wszystkie pomieszczenia wyremontować, a także wymienić okna i dostosować pomieszczenia do wymogów sanitarnych. Planują bowiem uruchomić w dawnym sklepie działalność gastronomiczną.

R E K L A M A

W przyszłości chcą zajmować się między innymi sprzątaniem, pomocą osobom starszym, ale zaczną od najważniejszego, czyli od uruchomienia knajpki z domowymi i niedrogimi obiadami.

Szczegóły w aktualnym "Życiu Rawicza"

R E K L A M A
+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bojanowianka
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Pani Prezes, kiedy będę mogła u Was zjeść smaczny obiad ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A