Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Bojanowo. 100 tys. zł na projekty mieszkańców

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    11.07.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kolejny raz mieszkańcy gminy będą mogli złożyć swoje projekty w Budżecie Obywatelskim. Te propozycje, które zyskają największe poparcie i spełnią warunki regulaminu będą zrealizowane.

Burmistrz zachęca mieszkańców, by zgłaszali swoje projekty.

- Jest okazja, by wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić swoje otoczenie - zaznacza Maciej Dubiel. Dodaje, że na realizację zadań zgłoszonych w tej edycji Budżetu Obywatelskiego, zarezerwowano 100 tys. zł, czyli o 10 tys. zł więcej niż rok wcześniej. Wtedy wpłynęło 10 wniosków, a zrealizowano 2 projekty. Była to modernizacja placu zabaw w oddziale przedszkolnym w Golinie Wielkiej oraz organizacja cyklu wycieczek edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

W poprzednich latach w ramach Budżetu Obywatelskiego udało się utworzyć na terenie całej gminy nowe place zabaw i siłownie zewnętrze, utwardzić drogi, zmodernizować chodnik, zorganizować turnieje wsi, oznakować szlak turystyczny. Składanie formularzy z propozycjami zadań potrwa do końca sierpnia. Po tym terminie nastąpi ich formalna ocena. Te, które spełnią warunki określone w regulaminie, zostaną poddane pod głosowanie. To, jakie projekty wygrają, okaże się w październiku.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!