Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

BOJANOWO. Grali w planszówki i w Mölkky [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    13.08.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A

W niedzielnym pikniku rodzinnym „zGRAJ się z nami” główną atrakcją były oczywiście gry planszowe oraz cieszące się coraz większą popularnością Mölkky.

W rodzinnej zabawie wzięło udział około 100 osób. Piknik zorganizowało Stowarzyszenie zGRAni, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Sołectwo Tarchalin. Zanim przystąpiono do głównych rozgrywek, każdy znalazł coś dla siebie. Grano w ulubione tytuły lub poznawano nowe. Odbyły się także dwa turnieje w bazującej na dobrej spostrzegawczości i pamięci grze „Figur Figle”.

Po południu przyszedł czas na Mölkky. Startowały 32, dwuosobowe drużyny. Zmagania, które były nie tylko rywalizacją, ale przede wszystkim dobrą zabawą, trwały kilka godzin. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców, którymi zostali Robert i Bartek Bella.

RELACJA Z WYDARZENIA W AKTUALNYM WYDANIU "ŻYCIA RAWICZA"

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (1)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarz› pokaż według najstarszych