Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Bojanowo. Rozwiązywali zadania na terenie miasta

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    19.05.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Szkoła Podstawowa w Bojanowie

28 zespołów wzięło udział w grze miejskiej „Gram w zielone!” zorganizowanej przez szkołę podstawową. Do zadań uczestników należało odnalezienie zaznaczonych na planie miasta punktów, w których czekali agenci z przeznaczonymi do rozwiązania zadaniami. Ich tematyka była związana z przyrodą, jej zagrożeniami i ochroną.

Na przebycie trasy i rozwiązanie zadań uczniowie, doskonale rozpoznawalni dzięki specjalnym znaczkom, mieli 1,5 godziny.

Po powrocie do szkoły, wzmocnieniu nadwątlonych sił i nawodnieniu wyczerpanego wysiłkiem fizycznym i umysłowym organizmu wszyscy wzięli udział w pokazie zdjęć i prelekcji o Nepalu przeprowadzonych przez Dorotę Wodecką, organizatorkę gry.

Po zakończeniu pokazu druga z organizatorek, Maria Gościniak, ogłosiła przystąpienie szkoły do międzynarodowej akcji organizacji GREENPEACE „Hotele dla dzikich zapylaczy”. W tym celu obie panie przy pomocy uczniów przygotowały domki dla owadów. Zadaniem każdej grupy, która brała udział w grze, będzie umieszczenie jednego domku wybranym przez siebie miejscu, sfotografowaniu i dostarczeniu zdjęcia do szkoły. Na zakończenie gry komisja konkursowa w składzie: Grażyna Wilczyńska, Ewa Zuter, Sławomira Szpurek ogłosiła wyniki rywalizacji. Dzieci otrzymały słodycze i napoje oraz nagrody, a wszyscy uczestnicy pamiątki. Każdy uczeń i opiekun grupy otrzymał pamiątkowy dyplom i ekologiczną torbę na zakupy z nazwą gry.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Inżynier szlachcic
  4 miesiące temu ocena: 0%  1
  Bojanowo totalne zadu.. zrobisz zakupy na 20 zeta i myślą że mafia prószkowska przyjechała heheh ,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji