Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Burmistrz ma plan: Mieszkanie Plus w Rawiczu?

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    7.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 10 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Gmina Rawicz chce skorzystać z programu Mieszkanie Plus. - Rozmawiałem z Bankiem Gospodarstwa Krajowego o możliwości budowy mieszkań pod wynajem - podkreśla burmistrz Grzegorz Kubik. Szczegółów na razie jest niewiele.

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej, która trafiła do mediów, pierwsze prace w urzędzie już się rozpoczęły, a burmistrz spotkał się z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego, żeby porozmawiać o możliwej realizacji programu.

R E K L A M A

Przeanalizowaliśmy nasze możliwości w kwestii gruntów pod budownictwo. Odbyłem również kilka spotkań, dzięki którym mam większą wiedzę na temat tego, jak włączyć się w program i, jakie kroki podjąć w najbliższym czasie - zaznacza włodarz.

Znamy wstępną propozycje terenów na których mogłyby być budowane mieszkania w ramach rządowego programu.

- Są to obszary niedaleko rawickiego poligonu i za Stadionem Leśnym w Sarnowie. To wstępna propozycja. Na ten moment nie wskażemy jeszcze wielkości gruntów. To już musi być szczegółowo przeanalizowane przez nas, jak i Bank Gospodarstwa Krajowego - dodaje Grzegorz Kubik.

Przygotowanie się do realizacji programu Mieszkanie Plus - zdaniem burmistrza - może zająć około pół roku, a ewentualna inwestycja mogłaby ruszyć na przełomie 2018 i 2019 roku.

R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Irmina
5 miesięcy temu 10
Czy te mieszkania posiadają księgę wieczystą? Poczytajcie sobie na temat księgi na http://wynajemca.com.pl/ksiegi...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WIZJA 1
10 miesięcy temu ocena: 100%  9
Szanowni Mieszkańcy Gminy! Nasz Kochany Włodarz jest niezastąpiony! Jedyny! Ten głód wiedzy, chęć spotkań! Oni są Wielcy, tzn. ten głód i Burmistrz! „Odbyłem również kilka spotkań, dzięki którym mam większą wiedzę na temat tego, jak włączyć się w program i, jakie kroki podjąć w najbliższym czasie - zaznacza włodarz.” Kroki! Zrozumcie w końcu wielkość i wizję naszego Burmistrza! „To mały krok człowieka, ale wielki skok ludzkości" pamiętacie te słowa? Dlaczego nasz Wielki Włodarz nie powiedział „jakie działania podjąć” tylko użył słowa "kroki"? Nie wiecie!? Nie! Ale niech wasze myśli podążą, krok za krokiem, za wizją Włodarza! cdn.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jiżik, jiżik, chłopie!
10 miesięcy temu ocena: 100%  8
jiżik! Ty masz chłopie wielkie deficyty! Więcej wiary w siebie! Jeżeli nasz Kochany Burmistrz sprowadzi do Rawicza Animex, to będziesz mógł otworzyć fermę i staniesz się wielkim kapitalistą! Tylko pamietaj! To ma być wieprzowinia! Nie infestuj w fermę świnek... morskich! jiżik! http://rawicz.bip.gov.pl/searc... znajdź przetarg na Mikołajewicza! Sprawdź dokumentację! Nie ma? Naprawdę? O cholerka! Nie ma??? Jak to nie ma??? A przetarg był??? Nie ma dokumentów online??? Nie??? Musi coś być!!! Znajdź i podrzuć mi link do przetargu! Będziemy mogli przeanalizować, co gmina zapisała w dokumentach przetagowych! Bo skoro był przetar, to musiei przecież określić jakieś warunki brzegowe, przecież to fachowcy! jiżik! a może to jest to http://rawicz.bip.gov.pl/publi... oświeć mnie chłopie, bo jak napisałeś pieprzę i pieprzę, a pieprz drogi i trzeba pomyśleć o soli, może być morska!
~ jiżik
10 miesięcy temu ocena: 44%  7
Ale pieprzysz! Mikołajewicza zbudował raczej Zelek, a potem do obecnego stanu ruiny doprowadził Pawłowski. Mało tego, ze nic tam nie było robione, to okazuje się, że ulicę spieprzono już na etapie budowy, jak to za komuny. Pawłowski dobrze o tym wiedział. więc tej ulicy nawet nie tykał.
~ WIZJA 2
10 miesięcy temu ocena: 100%  6
Ulica Mikołajewicza w ramach działań prorewitalizacyjnych upodobniła się swym wyglądem do stanu z lat 70. Ale wy nie widzicie tego, co dostrzega na horyzoncie dziejowym nasz obecny Burmistrz! Biznes filmowy! Tak! Niedowiarkowie! Niewdzięczni poprzednicy! Szydziliście z toru Formuły I! Przyszedł czas na branżę filmową! Być może Mikołajewicza wypożyczona zostanie jako plan filmowy do produkcji „Inwazja na Księżyc! 2017: Odyseja komiczna”! „To jest wielki krok Burmistrza, ale jeszcze większy skok naszej Gminy!" Czekamy na więcej!
R E K L A M A
~ Pasuje
10 miesięcy temu ocena: 44%  5
W innych miastach powstają to i w Rawiczu mogą być budowane i ok
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawlo
10 miesięcy temu ocena: 85%  4
Czyli super. Blisko może powstać Animex, świeże powietrze, normalnie jak na Lazurowym Wybrzeżu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
10 miesięcy temu ocena: 81%  3
Żeby nie było tak jak z mieszkaniami w TBS. Najpierw mieszkania promowane były przez miasto, ze to niby dla średniozamożnych, a teraz są to jedne z najdroższych mieszkań w Rawiczu , Miasto odwróciło się od mieszkańców, którzy pozostawieni są sami sobie....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oooo
10 miesięcy temu ocena: 25%  2
.To nie są najdroższe mieszkania a kredyt trzeba wszędzie spłacać.Same oplaty wcale nie są wysokie
~ brawo
10 miesięcy temu ocena: 36%  1
bardzo dobrze powodzenia!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A