Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Burmistrz o "makabrze" w mieście i gminie

› Aktualności› Samorząd 10 miesięcy temu    13.09.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 13 ocen 0 / 0%
A A A

- Kupiłeś, wypiłeś - to sprzątnij! - upomina burmistrz Jutrosina mieszkańców.

R E K L A M A

Zbigniew Koszarek bulwersuje się na widok śmieci i porozrzucanych butelek, zarówno na ulicach Jutrosina, jak i w przydrożnych rowach. - Wiem, że wiele osób woli wypić sobie piwo na zewnątrz, ale przypominam, że nie wolno! No chyba, że robią to w ogródku piwnym - tam mogą - podkreśla włodarz Jutrosina.

Zauważa, że niestety mieszkańcy na spożywanie alkoholu wybierają miejsca mało odpowiednie, jak choćby budkę w Dubinie, gdzie zimą był... żłóbek.

- Tak nie może być. Nie można pić w krzakach, a potem jeszcze zostawić bałagan, żeby ktoś inny musiał to sprzątać. Makabrą jest dziś to, że na każdej jednej ulicy w mieście i wiosce, czy w rowie leżą „bombki”. Nie wiem, kto wymyślił te małe flaszki, ale to jakaś zmora. Są miejsca, że ustawione są jedna przy drugiej. Kupiłeś, wypiłeś - to sprzątnij! Nie wiem, czy boją się matki, czy kogoś innego, że chowają się po krzakach, ale tak być nie może - uważa Zbigniew Koszarek.

Dlatego o wsparcie poprosił miejscowych dzielnicowych. Co zrobili policjanci, by problem, o którym tak emocjonująco mówi Zbigniew Koszarek, wyeliminować? Szczegóły w Życiu Rawicza.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ WOW
10 miesięcy temu ocena: 100%  13
Z tych komentarzy wynika ze wszyscy chcą szybkiej zmiany Burmistrza prawda ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tedi
10 miesięcy temu ocena: 100%  12
KTO WYMYSLIL SETKI ???CIEKAWE NO NIE.ALE NIE DLA BURMISTRZA BO PO CO JEMU SETKA JAK WIADREM MOZE CHLAC.A LUDZIE KTÓRZY CIEZKO PRACUJĄ I PO PRACY WIPIJA SETKĘ BO NA WIECEJ ICH NIE STAC TO JEST PROBLEM NA SKALE POWIATOWA .WEZ SIĘ BURMISTRZU KOCHANY ZA TYCH CO TYLKO OCZY OTWORA I JUZ PIJA A GMINA OBIADKI SERWUJE WEGIEL NA ZIMĘ KUPUJE I TEGO TO NIE POTRAFISZ OPISAC TYLKO DO SETEK SIE ODNOSISZ Z POGARDA A NA TE SETKI TO KAZDY ZAPRACUKE WEZ TYCH MENELI DO SPRZATANIA TO BEDZIE PORZĄDEK. ALE ZAPEWNE JAK ZAWSZE NIC W TYM KIERUNKU NIE ZDZIALASZ. BO LEPIEJ DZIELNICOWYCH NASLAC NIECH UPOLUJA GOSCIA PO CALODZIENNEJ PRACY Z SETKA GDZIEŚ W KRZAKACH I DADZĄ MU MANDAT A NASZE PASOZYTY PIJA DZIEN W DZIEN I WY Z NASZYCH PIENIEDZY IM WSZYSTKO FUNDUJECIE.I PO CO TU PRACOWAC SIE PYTAM????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ advanced1
10 miesięcy temu ocena: 100%  11
Taka sama "makabra" przy Sarnowskiej Chacie. Nikt tam nie sprząta
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bo
10 miesięcy temu ocena: 43%  10
Dzierżawca też powinien dbać o porządek . A Ci co nie płacą prawie nic lub tylko symbolicznie tymbardziej ! Jeśli faktycznie sam sprzątasz to wiesz o co mi chodziło . To przynajmniej dobrze świadczy o właścicielu czy też najemcy gdy jest porządek!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
10 miesięcy temu ocena: 100%  9
Nadal twierdzę, że posesje gminne odpowiedzialny jest burmistrz. Może podnieść czynsz i wynająć firmę sprzątającą a nie mieć syf koło siebie i wygadywać to innym. A "zieleni" miejskiej nikomu nie dzierżawi więc niech sprząta. Przykład powinien iść z góry.
R E K L A M A
~ Bo
10 miesięcy temu ocena: 55%  8
Sam należy do gsu w starym ośrodku też są mieszkancy to nie potrafią przy swoim budynku zadbać o porządek?? Wstyd!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
10 miesięcy temu ocena: 88%  7
Sam jest budynkiem gminnym. GS tylko dzierżawi. W starym ośrodku mieszkają ludzie, którym się wszystko należy, bo płacą mikro czynsz. Oni uważają, że gmina musi wszystko im zrobić, bo inaczej będą tupać nóżkami. Tak jest we wszystkich komunalnych mieszkaniach. Tam śpi elita 500+.
~ Bo
10 miesięcy temu ocena: 55%  6
~a zamiast narzekać to weź się może za sprzątanie co ! Nie podoba ci się bałagan a może sam sie do tego w jakimś stopniu przyczyniłeś ? Jestem mieszkańcem wioski tam każdy sam dba o porzadek a nie czeka na pracowników z gminy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
10 miesięcy temu ocena: 100%  5
Ja też sprzątam na wiosce. Dbam o swoją posesję. Gminnego sprzątać nie mam zamiaru. A ty chyba jesteś pracownikiem gminy, skoro tak ich bronisz. Wtedy ty się zabierz do pracy.
~ a
10 miesięcy temu ocena: 100%  4
Koszarek - mamy prośbę. Idź z Jutrosin jak najszybciej. Daj nam żyć i się rozwijać. Nie mogę się już doczekać tego momentu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
"Zbigniew Koszarek bulwersuje się na widok śmieci i porozrzucanych butelek". Największy syf jest przy budynkach należących do gminy. Kiedyś co piątek zamiatano rynek, a teraz nikt tego nie robi. Zielsko pod ratuszem, niepozamiatane pod Samem, syf pod starym ośrodkiem zdrowia. Mam wyliczać dłużej? Rozumiem, że sylwester to taki jedyny dzień w roku kiedy na rynku są szkła, butelki i wypalone petardy. Nie mogę natomiast zrozumieć dlaczego resztki petard leżą pod tymi ohydnymi krzewami jeszcze w sierpniu. Zapraszam Życie Rawicz z aparatem do Jutrosina. Zróbcie zdjęcia pod tą pseudo zieloną ohydą. Burmistrz obiecywał wycięcie tego i zrobienie przystanku autobusowego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .........
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
ILE RAZY BYŁA MOWA W RAWICZU N POLIGONIE I NIE TYLKO ZE CIEZEJ JEST PRZYNIESC BUTELKE PEŁNA NIZ WYNIESC PUSTA, KTORA ZARAZ PŁYWA W STAWIE POLICJI 00000000000000000000000 SYF JAK A SMIETNISKU TAKIE SŁUZBY MAMY................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziadek
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Szanowni radni i samorządowcy rozwiązanie bardzo proste założyć monitoring na rynku kamery zrobią swoje z pijakami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A