Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Burmistrz, radni i nauczyciele walczyli na boisku [FOTO+FILM]

› Aktualności› Samorząd 6 miesięcy temu    29.05.2019
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Zwycięska drużyna z burmistrzem Maciejem DubielemZwycięska drużyna z burmistrzem Maciejem Dubielem fot. Joanna Miśkowiak

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Bojanowie zorganizowano Towarzyski Turniej Siatkówki. Wzięło w nim udział sześć drużyn, a najlepsza okazała się ekipa nauczycieli.

Turniej rozegrano w sali sportowej przy miejscowej podstawówce. W zmaganiach uczestniczyła Drużyna Samorządowców, w składzie z burmistrzem Maciejem Dubielem, Drużyna Gminnych Jednostek Organizacyjnych, Drużyna Sołtysów, Drużyna Radnych, Drużyna Nauczycieli oraz Drużyna Przyjaciół MUKS Szok. Pierwsze mecze rozpoczęły się po godzinie 18.00, a ostatnie zakończyły się tuż przed 22.00. Walka była zacięta. W finałowym starciu zmierzyli się przyjaciele MUKS Szok i nauczyciele i ostatecznie to oni zostali zwycięzcami turnieju.

WYNIKI:

1 miejsce - Drużyna Nauczycieli

2 miejsce - Drużyna Przyjaciół MUKS Szok

3 miejsce - Drużyna Gminnych Jednostek Organizacyjnych 

4 miejsce - Drużyna Samorządowców

5 miejsce - Drużyna Sołtysów

6 miejsce - Drużyna Radnych

 

Relacja z wydarzenia także w najbliższym wydaniu "Życia Rawicza" 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!