Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

By udzielanie pierwszej pomocy stało się nawykiem. Kurs w Szkaradowie [FOTO, FILM]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    14.03.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Jesteś świadkiem wypadku drogowego lub widzisz, że ktoś upada tuż przed Tobą. Poszkodowany traci przytomność i nie oddycha. Co robić?

Między innymi o prawidłowym zachowaniu w obliczu czyjegoś nieszczęścia mówił Piotr Chudy z firmy Med Group. We wtorkowym spotkaniu z nim w sali wiejskiej w Szkaradowie wzięło udział około 80 osób. Pielęgniarz przypomniał zgromadzonym o podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy, zanim dotrą wykwalifikowani przedstawiciele służb. 

Po części teoretycznej, przyszedł czas na praktyczną. Na pięciu fantomach uczestnicy szkolenia prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową.

Jak sobie poradzili? Zobacz film. 

R E K L A M A

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bo
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  Pozytywne jest to że coraz więcej osób się tym interesuje no i że są osoby , które takie szkolenia organizują . Trzeba przyznać że na terenie naszego powiatu organizacją takich szkoleń zajmują się przedewszystkim strażacy i ratownicy medyczni . Tak trzymać!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A