Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 ZS Jutrosin
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

„Byliśmy drużyną swojego boiska, a to za mało”

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    11.07.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Najważniejsze pytanie - zostaje Pan na stanowisku trenera Awdańca na kolejny sezon?

R E K L A M A

Tak, zostaje. Moja przygoda z Awdańcem trwa nadal. Najwyraźniej na tyle dobrze wypełniam założenia zarządu i wywiązuje się ze swoich obowiązków, że zaproponowano mi dalszą współpracę. A ja, tak jak wypowiadałem się już wcześniej, mam tu dobre warunki do pracy, fajnych zawodników i świetny kontakt z działaczami więc się zgodziłem. Naprawdę dobrze się czuję w Pakosławiu, mogę nie tylko trenować, ale angażować się w inną działalność klubu, co sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji. Ostatnio na przykład przeprowadziliśmy wspólnie z Orlą Jutrosin kolejny integracyjny turniej drużyn młodzieżowych z naszego powiatu (bambini, żak, orlik, młodzik, junior młodszy). Liczyła się dobra atmosfera, zabawa i wzajemna integracja, a uśmiechy uczestników wynagradzały organizatorom wkład włożony w jego organizację.

 

Oprócz seniorów prowadzi Pan także drużyny młodzieżowe. W tej kwestii nic się nie zmieni?

Dokładnie nic. Nadal oprócz seniorskiej drużyny poprowadzę juniora młodszego. Praca z młodzieżą daje mi dużo radości, a gdy do tego dochodzą dobre wyniki, tym bardziej. Juniorzy w rundzie wiosennej nie przegrali żadnego meczu, zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej pozostawiając za plecami drużyny z Rawicza, Pępowa czy Pawłowic. Czyli doganiamy szkoleniowo dobre zespoły z naszego regionu i to jest najbardziej pocieszające.

 

Kto z drużyny juniora młodszego w przyszłym sezonie może zadebiutować w seniorskiej drużynie?

Jest kilku zdolnych chłopaków. Na pewno tych wyróżniających sprawdzę w sparingach przed sezonem, a następnie będę chciał ich powoli wprowadzać do drużyny seniorskiej. Ligowy debiut i to uwieńczony zdobyciem bramki zaliczył już Patryk Antkowiak. Jestem pewien, że z czasem będą następni.

 

Cały wywiad w aktualnym wydaniu "ŻR".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A