Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Były przewodniczący i opozycja: to zmasowany atak na radnego

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    28.11.2016
Karol Pospiech
komentarzy 183 ocen 66 / 88%
A A A
Wspólna konferencja radnych opozycji oraz członków stowarzyszenia SamorządniPRAWspólna konferencja radnych opozycji oraz członków stowarzyszenia SamorządniPRA

Nie milkną echa po środowej sesji rawickiej rady miejskiej.

Podczas posiedzenia radni Silnego Regionu stwierdzili, m.in., że wiceprzewodniczący Marek Heinze „ostro narozrabiał” stawiając publicznie pytania o czytelność i przejrzystości konkursu na odnowienie rawickiego rynku i deptaków [FRAGMENTY TUTAJ].

R E K L A M A

Panie Heinze, po kolanach do Wrocławia z kwiatami w zębach z przeprosinami - proponował radny Marek Grześkowiak

W obronę Marka Heinze wzięli radni Rawickiej Platformy Samorządowej oraz Urszula Zelek i Karol Białecki, a także przedstawiciele stowarzyszenia SamorządniPRA (w którym działa Heinze), na czele z Jackiem Gwizdkiem, poprzednim przewodniczącym rady miejskiej. Po środowej sesji zwołali wspólną konferencję prasową.

Odbieram to wystąpienie jako atak na radnego Marka Heinze, który zawsze jest przygotowany do sesji, który najbardziej ze wszystkich radnych jest zaangażowany. Dociekliwość kolegi Marka nie oznacza, że nie dba o dobre imię naszego miasta - stwierdził radny Tomasz Garbaliński.

Takie postępowanie, jakie mieliśmy okazję obserwować na ostatniej sesji, nie godzi rajcom, którzy ślubują w momencie przyjęcia na siebie mandatu i bycia radnym. Apeluję o merytoryczne rozmowy i poszanowanie godności wszystkich, którzy są obecni na sali - dodała Bogumiła Żyto.

Więcej w materiale wideo.

R E K L A M A
+ 58 głosów: 66 (88%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (183)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bolus
ponad rok temu 183
http://www.rawicz.pl/rada-miej... sobie .Ostatni punkt wolne głosy i wnioski a zobaczycie kto i dlaczego oberwał oraz za co.Fakt radny ma pytać ale nie za to oberwał chyba,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Irena
ponad rok temu ocena: 64%  182
Radni zostali wybrani po to, by w imieniu mieszkańców zadawali pytania i uzyskiwali odpowiedź. Wszyscy razem mają tworzyć nową rzeczywistość i tak pracować, za nasze, podatników pieniądze, by wyszło to jak najlepiej dla mieszkańców Rawicza. Jak chcą z kogokolwiek szydzić i drwić, to niech staną przed lustrem ! Jeśli pojawiają się pytania, to my mieszkańcy, żądamy odpowiedzi. Wszystko w granicach kultury osobistej i bez osobistych wycieczek. Koniec,kropka ! A jeśli nie, to wypad do szamba !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OOOOOO!!!!
ponad rok temu ocena: 86%  181
Droga Ireno masz w 100% rację rozumiem że bliżej szamba jest główny aktor tej szopki.
~ MIESZKANIEC gMINY
ponad rok temu ocena: 51%  180
Szanowni mieszkańcy Rawicza i całej Gminy Rawicz Aby opiniować wystąpienia Pana Radnego Marka H. w odniesieniu do Rany Miasta w punkcie obrad sesji - wolne głosy i wnioski przewodniczący odczytał a zarówno wydał opinię swoja jak też inni radni. Zauważam iż nic obraźliwego, nic takiego nie padło z strony innych Radnych Miasta Rawicza chciał bym aby mieszkańcy wglądnęli sobie na film z sesji Rady miasta od 42 minuty i w tedy zaopiniowali wypowiedzi radnych a nie odraz żel mówili na Temat Radych Silnego Regionu uważa że to co się stało zasługuje na duże przepraszam z strony wice przewodniczącego Miasta Pana Radnego Marka H. Bardzo proszę o obejrzenie i wtedy dyskusję a nie ze zaraz wszyscy Przeciwko Naszemu Panu Burmistrzowi. SZKODA SŁÓW !!!!!! BARDZO PROSZĘ O ZOBACZENIE I WTEDY O DYSKUSJĘ http://www.rawicz.pl/rada-miej...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gajor
ponad rok temu ocena: 86%  179
to wszystko co "chlałeś" powiedzieć???
R E K L A M A
~ Mikołaj
ponad rok temu ocena: 89%  178
Zbyszek jak piszesz nie pij, lub odwrotnie.
~ pozdro dla SR
ponad rok temu ocena: 82%  177
no właśnie Waszemu Panu Burmistrzowi
~ sens
ponad rok temu ocena: 66%  176
jakby ktoś chłodno pomyślał, p. Heinze pytał nikogo nie obrażając o konkurs ws. rewitalizacji rynku, nie kazał nikomu cyt. "chodzić po kolanach", "nie kończył tej imprezki", nie mówił że "ktoś nie jest jego partnerem do rozmowy", nie mówił że "teraz nie udziela głosu", tylko ... zadał pytania - jakie zadał to zadał. No ale to tak zirytowało panów Przyb. i Grześk. że postanowili sobie poużywać, to o czym my tutaj piszemy ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktoś
ponad rok temu ocena: 78%  175
Pan Marek Hainze ma rację bo w końcu ktoś w końcu odważył się powiedzieć co sądzi o poronionych pomysłach Pana Kubika. Obiecywał pracę dla nas, a Pan Kubik sobie upiększa nasze miasto. Co nam po tym? Jak otworzą eska co tu będzie miasto emerytow i rencistów bo nikogo tu nie zatrzyma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rrr
ponad rok temu ocena: 53%  174
Nie H. nie ma racji i jak do tej pory rzadko kiedy ją miał .Kubik tworzy strefę gospodarczą i musi nadrobić kilkanaście lat zastoju.W tym celu gmina musiała wydać wiele ważnych dokumentów i to się już stało.Rawicz jest coraz czystszy i piękniejszy.Nawet emeryci chcą mieszkać w pięknym mieście w końcu i o dzieciach .
~ Stop chamstwu
ponad rok temu ocena: 35%  173
MH jest przekonany po swoich szkoleniach w ZK że jemu zawsze wolno szkalować bezpodstawnie obraźać wyśmiewać a każda krytyka jego nagannych zachowań jest niedopuszczalna aż tu nagle szok świat jest inny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SC
ponad rok temu ocena: 80%  172
Do "Stop chamstwu" - pomyśl, zanim napiszesz. Myślenie nie boli! Podobno!
~ .,...
ponad rok temu ocena: 82%  171
Nie, nie. Kubik w przyszłym roku ogłosi budowę aquaparku i nowego stadionu. Inspirację czerpie ze starożytnego Rzymu, kiedy ludziom dawano chleb i igrzyska. W Rawiczu będą tylko igrzyska na nowym, pustym stadionie i w zimnej wodzie w spa. O chleb Rawiczanie sami muszą się zatroszczyć. Po to jest wniosek o zwiększenie możliwości zaciągania zobowiązań do 10 mln zł przez Burmistrza bez zgody Rady. Tu kredycik, tak kredycik i Rawicz utonie w morzu obciążeń. Zobaczycie morze „inicjatyw" i „działań" typu remont Rynku, Plant, toru saneczkowego z ratrakiem, wyciągiem narciarskim, armatkami śnieżnymi, który żadnej kasy nie da. Całusy w wysokie czoło...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lodowisko nasnieźarka
ponad rok temu ocena: 40%  170
No i na chorym pomyśle opozycji jakim jest lodowisko a nie tak dawno naśnieżarka ot dopiero głupota.
~ Karol
ponad rok temu ocena: 75%  169
I niestety co jest najgorsze .... , to może być prawda. Już nie jedna gmina utonęła w morzu inicjatyw.
~ Marek Hejnc
ponad rok temu ocena: 27%  168
Ale to jest smieszne wszystko, sie spinaja jak dziad na czereśnie wszyscy tutaj, gowno z tego macie. Wypelnijcie swój czas czyms ciekawszym a nie lotacie, pan "poszkodowany" dokonał sobie samobójstwa w internecie wraz ze swoimi kolegami na skale powiatu i bardzo mnie to smieszy może zwolennikow MH mniej ale jak dla mnie fajna frajda i jeszcze te wielkie klotnie w komentarzach i powolania sie: o jaaaa refenrendum ws odwolania burmistrza bede pierwszy glosowal o jaa hahaaahhahah tępota ludzka nie zna granic Zajmijcie sie lepiej swoimi rodzinami a nie wymyslacie bog wie co, hejterzy od 7 boleści, przeczyta to co najwyżej 500 osob i co to jest w skali gminy. A wy te swoje wypociny tu wylewacie haha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do On
ponad rok temu ocena: 24%  167
No te referednum mnie raczej nie zabolalo bardziej mnie poprostu smieszy ze Ty myslisz ze cos zmienisz
~ On
ponad rok temu ocena: 77%  166
zabolało referendum????? 500 osób razy 4 osoby uprawnione do głosowania w każdej rodzinie, do tego znajomi i ma po wyborach burmistrz!! Pakuje swój plecaczek i wraca do piaskownicy na placu zabaw.
~ 0no
ponad rok temu ocena: 28%  165
Sam stale obraża i uważa że nic się nie dzieje ,ale jak jemu wygarnięto to wielka obraza.nie czyń drugiemu co tobie niemiło tak mówi kościół a jest blisko niego i tą prawede powinien znac
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panorama
ponad rok temu ocena: 63%  164
0no-powołujesz się wiarę-Heinze jest blisko Boga nie raz dał dowód swej wiary-nie jest hochsztaplerem,człowiekiem któremu się trzęsą łapki na cudze mienie np.komunalne,jest człowiekiem prawym i znającym się na pracy społecznej i samorządowej.Ludzie w Rawiczu oczekują jasności a nie mataczenia. Marek Heinze jest wzorem uczciwości i to nie podoba się kombinatorom i nikczemnikom.
~ robak
ponad rok temu ocena: 81%  163
Tak się mądrujecie, ubolewacie, a nie potraficie nic zadziałać. Zacznijcie zbierać podpisy pod referendum ws. odwołania burmistrza to pierwszy podpiszę się mimo że na niego głosowałem. Są tysiące zawiedzionych nim i tymi miernymi ale wiernymi radnymi SR. Miejcie parcie na czyn, a nie tylko na kamerę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ robak
ponad rok temu ocena: 100%  162
To właśnie piszę, czytaj za zrozumieniem...
~ ...
ponad rok temu ocena: 20%  161
Oj robaku.Czy ty nie widzisz.że to on ma parcie na kamerę..Gdy kamer nie ma to nie błyszczy.Kubik jest dobrym i uczciwym burmistrzem.
~ Janusz
ponad rok temu ocena: 20%  160
Lepszego niż Kubik nie ma. i to jest problem
~ gaajoowy
ponad rok temu ocena: 87%  159
-- do On REFERENDUM dla Kubika,jestem za.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kali
ponad rok temu ocena: 39%  158
Mmm masz rację.Tego nikt nie neguje.W tej sprawie radni byli za komisją .I niech ten pan zadaje pytania i co z tego ,gdyż nie tylko on to robi,ale od niego również mogą inni wymagać ,jest wiceprzewodniczącym .wiele osób jest dotkniętych formami jego wypowiedzi .Obraża sam a teraz zdziwiony,że ktoś i jemu powiedział co myśli.To demokracja ma iść tylko w jedną stronę.Jak Kali ukraść to dobrze a jak Kalemu to żle?Nadal udaje niewiniątko a mieszanie w to rodziny jest żałosne,bo inni radni też mają rodziny i muszą znosić to co on wygaduje.a często racji nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Makrela
ponad rok temu ocena: 71%  157
do Serial pt.Prawdziwe kłamstwa?----------------------------------------------------------naciągany i mało wiarygodny jest silny region.Nie straszyć i spełniać przedwyborcze obietnice.Inwestorzy,Formuła 1 lania wody dość.
~ Serial pt. PRAwdziwe klamstwa?
ponad rok temu ocena: 35%  156
PRAgnę zauważyć że każdy radny ma rodzinę. Ale nikt z nich nie gra na emocjach mieszkańców angażując swoje dzieci. Poziom prezentowamy przez radnego (pokrzywdzonego) jest PRAwdopodobnie mocno naciągane i mało wiarygodne
~ Ada
ponad rok temu ocena: 37%  155
Za dużo spinania się radnego i wice
~ On
ponad rok temu ocena: 83%  154
Moja propozycja Zbieranie podpisów za referendum w sprawie odwołania Burmistrza i Radnych ŚR! Kto za?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ona
ponad rok temu ocena: 8%  153
Piłeś lub paliłeś nie pisz!!!
~ do On
ponad rok temu ocena: 87%  152
Jestem za!!!!
~ Mmmmmmmmm
ponad rok temu ocena: 73%  151
Ja nie widzę żadnego problemu, zadaniem radnego , szczególnie opozycji , jest patrzenie na burmistrza i radę rządzącoą , nie rozumiem oburzenia, radny musi dopytywać, szczególnie ten w opozycji , a jak coś się nie zgadza to powołuje się , u gory komisje śledczą , na szczeblu samorządu rewizyjną. Sprawa musi być wyjaśniona , jasna , przejrzysta , muszą być zachowane wszystkie procedury , nie wolno oszukiwać nikogo , przywilej władzy a także wyższego uposażenia = dużej pensji , wymaga; poświęcenia, oddania, rzetelności a przede wszystkim UCZCIWOŚCI I NIEOBRAŻANIA SIĘ !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gaajoowy
ponad rok temu ocena: 78%  150
Burmistrz to wielkie nieporozumienie,przed wyborami mowil,że trzeba klike wyeliminować,a to co się dzieje to zakrawa na pomste do nieba.Mam wielką nadzieję,że nie przejdzie następnych wyborów.Zakazuje s będzieię kosztem innych,mieszkamy 2 i 3 lata w Kątach powstało osiedle domkow,a Burmistrz kupił grunt pod odwiert gazu.Przed kupnem gruntu nie zwołał zebrania mieszkańców i nie podzieli,l się wiadomością że będzie odwiert gazu,wypowiedział się tylko że kupił atrakcyjny grunt,dziwne, ze taki grunt przeznacza na odwiert.Niech wybuduje mieszkania dla młodych,bo są wielkie potrzeby a nie odwiert
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pytanie zasadnicze
ponad rok temu ocena: 81%  149
A za co ci młodzi maja kupić te mieszkania jak nie ma pracy ?
~ interes wlasny
ponad rok temu ocena: 27%  148
no i co że kupił? W dębnie pod oknami ludzi też był gaz. Postawią wam odwiert postoi 2 miesiace i zwina to i po co placzesz? twoja chata a interes gminy (wszyscych) to wazniejsze?
~ Rawiczak
ponad rok temu ocena: 80%  147
Nasz Pan Kubik ze swoim silnym regionem chyba mają coś do ukrycia - i to dużo- skoro aż tak nisko upadli żeby stosować zastraszanie wszystkich i poniżanie. Brak argumentów w silnym regionie = atak na zadającego pytania. Fajnie - tego was nauczyli?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W tym kraju obowiazuje PRAwo
ponad rok temu ocena: 20%  146
Pragnę zauważyć iż Kodeks cywilny określa jasno że jeśli ktoś wywodzi skutki PRAwne winien je udowodnić. Wiec trzeba szerzej wyartykułować swoje wywody. Te powyższe są mało PRAwdomówne.
~ Prorocy ;-)
ponad rok temu ocena: 87%  145
Plac zabaw! Innowacyjny! Bez huśtawek! Prawie za milion! Kilka przetargów! Bombka! Mistrzostwo! Co będzie z rynkiem i deptakami! Są mądrzy ludzie, którzy już wiedzą! ;-) https://www.facebook.com/typow...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Makrela
ponad rok temu ocena: 83%  144
POMOŻECIE? Nie, nie pomożemy zniszczyć naszego miasta.Silny Regionie obietnice......................długo nic................inwestorzy....................bardzo długo nic..................wydatki .................niekończące się no i samochód dla burmistrza za 130.000 tysięcy......prognoza? Rawiczanie obudźcie się .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GGG
ponad rok temu ocena: 88%  143
COS TU JEST NA RZECZY ............. GRUBBBBBBO NA RZECZY
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gaajoowy
ponad rok temu ocena: 77%  142
Panie Marku głowa do góry,jest Pan prawym człowiekiem,a Kubik to człowiek o fałuszywym uśmieszku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Śmiechu warte
ponad rok temu ocena: 33%  141
PRA moźe obrażać wszystkich natomiast jakakolwiek krytyka wobec ich członków niedopuszczalna miejmy nadzieję że to zakłamanie łącznie ze zmianą barw z PO na PRA będzie dostrzeżone przez wyborców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PoPRAwiona ortografia
ponad rok temu ocena: 27%  140
Pragnę zauważyć że litrówka to drobiazg. Ale poniżej jest tekst poPRAwiomy. PRA może obrażać wszystkich natomiast jakakolwiek krytyka wobec ich członków niedopuszczalna miejmy nadzieję że to zakłamanie łącznie ze zmianą barw z PO na PRA będzie dostrzeżone przez wyborców.
~ Ad Śmiechu warte
ponad rok temu ocena: 23%  139
Moźe? Nie moźe, to znaczy nie może! Morze? Ocean! Obłudy! Ad Śmiechu warte! ;-)
~ Jeden obraz, brak słów
ponad rok temu ocena: 87%  138
https://www.facebook.com/typow...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeden obraz za jedno słowo
ponad rok temu ocena: 87%  137
https://www.facebook.com/typow...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAwidłowy ruch koalicyjny
ponad rok temu ocena: 29%  136
W powiecie koalicję tworzy PO PIS i PSL przeciwko Por.Sam. i SAW, a tutaj pan wice starosta z PO w jednym szeregu z radnymi z Por Sam. Jest coś o czym społeczeństwo niewie? A może jeszcze nie wiedzą o tym radni powiatowi. To takie trochę działanie wywrotowe przeciwko tym którzy poukładali zarząd powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no i prawidłowy
ponad rok temu ocena: 93%  135
jakbyś ruszył logicznie głową, to byś zrozumiał, że w tym konkretnym przypadku, przeciwko chamstwu, można dogadać się ponad podziałami
~ szachownica
ponad rok temu ocena: 88%  134
Wygląda na to , że tylko z biednym ups przepraszam - silnym regionem nikt nie chce stanąć. Tak sobie Kubik zjednuje ludzi... no ale skoro ma Grześkowiaka to inni mu nie potrzebni :)
~ Jeden obraz za milion słów
ponad rok temu ocena: 89%  133
https://www.facebook.com/typow...
~ wie, że niewie. nie wie, że nie wie. ;-)
ponad rok temu ocena: 93%  132
"Jest coś o czym społeczeństwo niewie?" Wiem, że społeczeństwo o tym wie. Wiem, że Pan o tym nie wie. "Niewie" - nie_spacja_wie, czyli nie wie, po prostu! ;-)
~ Jeden obraz za tysiąc słów
ponad rok temu ocena: 11%  131
https://www.facebook.com/typow...
~ Makrela
ponad rok temu ocena: 80%  130
Wszystkie koalicje są dobre i działają na rzecz mieszkańców powtarzam mieszkańców a nie" jedynego sprawiedliwego silnego regionu" i ich wątpliwych inwestorów ,projektantów.Władza nie jest dana na zawsze,pokory.
~ ...
ponad rok temu ocena: 79%  129
Jeszcze nie ostygła sprawa rynkowego konkursu, a tu działka rolna ....No właśnie jaka? Jak to jest, że ktoś ,,przypadkiem" dowiaduje się, że spółka z kapitałem zagranicznym chce dzierżawić działkę w konkretnym celu, natychmiast taka się pojawia, a potem słyszymy, że odwierty, wydobycie gazu itp. Tak blisko terenów zamieszkania, najbliższe domy 100m. Oczywiście mieszkańcy dowiadują się o pomyśle ostatni. A co, jak rok 1975 się powtórzy. Transakcja dziwna, powiązania jeszcze dziwniejsze, o braku konsultacji społecznych w sprawie gazowych planów na działkę nr 45/2 w Kątach, a także w Dębnie, Szymanowie nie wspomnę. Grzech zaniechania powtarzany. To już recydywa, czy kpina z mieszkańców? A tu każą przepraszać Wrocław! Kpina!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yyy
ponad rok temu ocena: 49%  128
Takie pytanie: kto w ogóle wybrał pana Gwizdka bo zdaje się że w wyborach nie przeszedł?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kk
ponad rok temu ocena: 27%  127
koalicja partyjna popis
~ ...
ponad rok temu ocena: 77%  126
Metody wychowawcze rodem z ZK Przewodniczącego nie mogą być przeniesione na płaszczyznę relacji w RG. Pomylił Pan miejsca i ludzi. Nikt, nikogo nie będzie przepraszał za dociekliwe pytania. Jak radni Silnego Regionu są wrażliwy, to niech zmienią piaskownicę, gdyż w tej sypią po oczach i oby nie przestali. Jeżeli chcą wraz z Burmistrzem rządzić, to niech zaczną to robić rzetelnie, gdyż bałaganu do wyjaśnienia jest zdecydowanie więcej. Opozycjo, nie poddawaj się! Oni liczą na to, że będzie Ci przykro!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pisiorek
ponad rok temu ocena: 55%  125
Oj weżmie się za was Duda weżmie nieroby.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zośka
ponad rok temu ocena: 84%  124
ha ha duda co obiecywał narodowi cuda
~ Partyzantka
ponad rok temu ocena: 74%  123
O jakim Dudzie mowisz? Prezydencie pisu? Przecież on jest tylko reprezentantem nic nie może i nic takiego szczególnego niedokona
~ jest super
ponad rok temu ocena: 89%  122
niestety to Pan Przybylski nie panuje nad tym co się dzieje, co się mówi na sesji, radny Grześkowiak urządza sobie wycieczki słowne, a burmistrz nie komentuje, już niżej rada nie mogła upaść. Ale to zostanie zapamiętane panu przewodniczącemu, jaki to za jego kadencji osiągnięto poziom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeden obraz za tysiąc słów
ponad rok temu ocena: 12%  121
https://www.facebook.com/typow...
~ Słowa, słowa, słowa.
ponad rok temu ocena: 60%  120
W kontekście ostatniej sesji Rady Miejskiej Gminy Rawicz i „publicznemu teatrowi” (cytat), którego byliśmy świadkami wydaje mi się, że pan przewodniczący zamienił „efektywnie” na „efektownie” (cytat: „Proszę Państwa. Ja jako przewodniczący mam zadanie, aby Rada działała efektywnie…”). Zapewne pojawią się komentarze, że wypowiedzi pana przewodniczącego zostały wyrwane z kontekstu. Dlatego proponuję obejrzeć, wysłuchać, przemyśleć: http://www.rawicz.pl/rada-miej... Cytaty od 83 minuty 55 sekundy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Słowa, słowa, słowa.
ponad rok temu ocena: 60%  119
Słowa. Tylko słowa? „Proszę Państwa. Ja jako przewodniczący mam zadanie, aby Rada działała efektywnie…”; „…jestem przeciwny, może to brutalnie zabrzmi, ale takiemu publicznemu teatrowi. Niektórzy z was mają parcie tak zwane na szkło i może przez to ubolewają, że na tej sesji już się tak nic nie dzieje. Moje zdanie jest takie, że boksowanie i brudy należy prać w zaciszu gabinetów, a nie tutaj w publicznym teatrze. Takie jest moje zdanie…”; „…ja mam obowiązek, taki mam obowiązek, tak mówi Statut i Regulamin, przepraszam bardzo, ja będę pilnował porządku na sesji…”, „…sesja to jest święto…”. Zapewne pojawią się komentarze, że wypowiedzi pana przewodniczącego zostały wyrwane z kontekstu. Dlatego proponuję obejrzeć, wysłuchać, przemyśleć: http://www.rawicz.pl/rada-miej... Cytaty od 83 minuty 55 sekundy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KUMBAJN
ponad rok temu ocena: 79%  118
Pieniondze to nie fszystko a ktu to jest M.Grześkowiak a kto to jest M.Przybylski i czy aby łoni nie chcom czegość przykryć.Dawać chłopaki TOR FORMUŁY1 i bydzie jazda z wami i waszymi inwestorami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kumbajn two
ponad rok temu ocena: 40%  117
Ale sołtys i tak z ciebie kiepski.
~ Og
ponad rok temu ocena: 88%  116
Widze komentarz moj usuniety o zatrudnianiu Swoich znajomych widac prawda boli
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do s.r.
ponad rok temu ocena: 49%  115
Czy wy oprócz pisania postów potraficie robić coś innego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek R.
ponad rok temu ocena: 14%  114
Pra i takie inny typu platforma samorządowa to nic innego jak zbieranina ludzi z PO - kiedyś ludzie na nich głosowali i się nie sprawdzili na całej lini czas na nowe SLD czas na ludowców!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 59%  113
Wypad z wszelkimi Partiami.Czas na społeczników,ale tylko tych co robią coś za nic.Nie mając nawet przez władze powiedziane wprost słowa dziękuje..
~ powtórka z rozrywki
ponad rok temu ocena: 87%  112
Dziwię się panu Kubikowi że stosowane są metody praktykowane w słusznie minionym okresie. Jako radny poprzedniej kadencji również zadawał uzasadnione, lecz niewygodne rządzącym pytania i na własnej skórze odczuwał niewybredne ataki ze strony "dyżurnych krzykaczy". Bardzo źle się dzieje i ubolewac można, że ta sprawa przykrywa skandaliczne i nieuzasadnione tak drastyczne podwyżki opłat za wodę i ścieki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Rawicza
ponad rok temu ocena: 42%  111
Z przykrością obserwuję działania obecnej radny w szczególności tzw. opozycji z Markiem Heinze. Nie rozumiem jak człowiek który czyni różne zarzuty burmistrzowi kiedy odwraca się rola zaczyna płakać w rękaw pana Gwizdka i Pani Zelek. Jest to bardzo niesmaczne i w mojej opinii żenujące. Akurat w tej sprawie ta podratuszowa zbieranina jest raczej symbolem tego co Rawicz może spotkać w przyszłości. Nie wyobrażam sobie żadnego z tych osób na ważnym stanowisku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 68%  110
Dobrze,że ludzie to wszystko widzą.Oby im wszystkim podziękowali w wyborach bez wyjątku.Odsuwając od koryta na na zawsze.
~ Słowa
ponad rok temu ocena: 75%  109
Ktoś zarządza przekazem? (S)traszy (R)adykalizmem od rana... :-) słowa, słowa, słowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pierdu Pierdu
ponad rok temu ocena: 39%  108
Wszyscy atakują biednego pana Marka a on nikogo cóż za zakłamanie, ileż to razy bezpodstawnie sugerował niecne interesy i obrażał?jemu wolno innym nie sprawa prosta kto wiatr sieje ten burzę zbiera,a publiczne obawy o rodzinę to już szczyt hipokryzji .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lech
ponad rok temu ocena: 45%  107
Już czas założyć KOD w Rawiczu :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciuciu babka
ponad rok temu ocena: 62%  106
Kod jest jedyną nadzieją na wzór Lecha Wałęsy
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 58%  105
Wypad z KODem tylko społecznicy.
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 20%  104
Dokładnie
~ Nikczemnick
ponad rok temu ocena: 51%  103
Przez 14 lat radnym... Który nie zrobił kompletnie NIC. Rawicz umiera - niedługo 80 % tego nudnego miasta będą stanowić emeryci. Dobrze że Wrocław tuż za rogiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do czyli nie jest ...
ponad rok temu ocena: 81%  102
Jak pamiętasz wybory samorządowe, to różnice pomiędzy panami Gwizdek, Kubik i Pawłowski, były kilku procentowe. Więc nie podniecaj się kto miał gorszy wynik. Po drugie, to burmistrz Kubik zachwalał że inwestorów ma na "już" no i przecież miał współpracować z Lesznem - efekty - żadne. A wystąpienie było na inny temat, więc "nie odwracaj kota ogonem".
~ Czyli nie jest tak daleko do Wrocławia nawet pieszo
ponad rok temu ocena: 43%  101
Pragnę zauważyć że Pan Gwizdek w czasie kampanii wyborczej na burmistrza, z której odpadł jako pierwszy z najgorszym wynikiem podkreślał znajomości z samorządowcami z dolnego śląska. Być może jest ten kierunek PRAcy samorządowej.
~ Karol
ponad rok temu ocena: 83%  100
Nie udawajmy, że nie ma polityki w samorządach. Dyskusje reprezentantów wspólnoty lokalnej przypominają początki polityki w naszym kraju po transformacji ustrojowej w 1989r. Hasła w stylu "z kwiatami na kolanach" , "Pan ma wadę wymowy i skrzywioną twarz" itp. obrazują kulturę pracy w radzie i dają jasno do zrozumienia, że podstawowe jej zadanie, jakim jest szeroko rozumiane "dobro" wspólnoty z jakiej się wywodzą, nie jest niestety priorytetowe. Szanowni państwo za moment będziecie wzajemnie "podawać sobie tylko nogę". Polityka jest i raczej będzie nieodłącznym elementem zarządzania w społeczeństwach terytorialnych, jednak obecnie nie jest to polityka jaka powinna być uprawiana w samorządach. Nie chcę oceniać zaistniałej na sesji sytuacji. Jednak myślę, że na poziomie rady, każdy temat powinien podlegać merytorycznej dyskusji. Za dużo polityki w polityce, przez co za mało konkretów dla mieszkańców, a szkoda .....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karol
ponad rok temu ocena: 76%  99
Proszę nie utożsamiać mnie z żadnym stowarzyszeniem, ugrupowaniem, partią polityczną etc. Jestem mieszkańcem nie należącym do żadnego z powyższych podmiotów i jest to moja prywatna opinia.
~ PRAwda
ponad rok temu ocena: 57%  98
Karolu piszesz PRAwdę
~ To nie ludzie. To Wilki. Pozdrawiam Bareja
ponad rok temu ocena: 61%  97
Pragnę zauważyć że polityki nie ma. Jest politykierstwo które ktoś uPRAwia.
~ pp
ponad rok temu ocena: 88%  96
Wszyscy mówią o polityce tylko nikt jej nie widział! Każdy ma swoją definicję i prawie każdemu jego wyobrażenie "polityki" przesłania problemy społeczności lokalnej. Nie ma polityki - są ludzie, o których mówiący o polityce i żyjący z polityki przypominają sobie raz na cztery lata.
~ Mmmm
ponad rok temu ocena: 56%  95
E tam ,w końcu usłyszał na sesji prawdę.I tak długo zwlekał ten SR ,odezwali się z krytyką i dobrze jak traktuje prawdę.Nikt nie lubi być obrażany.Prawo do krytyki mają także radni SR..A zmiany idą na lepsze w każdej dziedzinie.Aha i ten głos pana wicestarosty, to jego głos a nie mieszkańców.Powiat ma swoje problemy i niech on zajmie się np.rehabilitacją w szpitalu(zasiedlić Centrum) albo tym,że leczyć ludzi nie ma kto( rozpada się chirurgia) ,albo swoimi szkołami powiatowymi czy brakiem środków na wiele rzeczy a nie tym co gdzie i co powiedział.Mniej polityki więcej pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zośka
ponad rok temu ocena: 86%  94
o jakich zmianach myślisz ? światełkach w mieście !!!! gdzie obiecani inwestorzy ,gdzie godna praca dla mieszkańców ,gdzie rozrywka , tylko podatki podnieść i bujać się za nasze . Oj daleko rawickiej władzy i radzie SR do Leszna,Gostynia czy nawet Bojanowa
~ PRAwda
ponad rok temu ocena: 20%  93
Pragnę zauważyć że w zasadzie tak może być.
~ Nnnn
ponad rok temu ocena: 72%  92
Może spotkamy się w Śniadaniarni na śniadaniu i porozmawiamy o inwestorach, którzy pukali do drzwi, ale to nie te drzwi były. Śniadaniarnia... ;-) jest niczym Narnia ;-) Fantazja! ;-)
~ nika
ponad rok temu ocena: 92%  91
he,he,he....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jaja jak berety
ponad rok temu ocena: 40%  90
W sposób gorszy i bardziej wulgarny zwracał sie pan M H przy sprawie przedszkola o dzieciach z gimnazjum (między innymi swoich) niż te kilka zdań prawdy na ostatniej sesji. Można sobie pomyśleć czemu te dzieci obrażał i nie chcial tam przedszkola? Chyba odpowiedz nasuwa sie sama. Napewno nie ze względu na to że to wyszło od radnych SR, wszystko dla dobra i bezpieczeństwa dzieci przedszkolnych, ta napewno. #ironia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ On
ponad rok temu ocena: 85%  89
Został usunięty mój komentarz. Wiec napiszę, człowieku co za brednie wymyslasz?? To M. G próbował skłócić wszystkich z mądrą i inteligentną na swój sposób blondynką!!!
~ Do jaja jak berety
ponad rok temu ocena: 81%  88
Pragnę zauważyć że obrażanie dzieci zwłaszcza swoich może być bardzo niebezpiecznym zjawiskiem dla najbliższej rodziny.
~ IROKEZ(I)
ponad rok temu ocena: 69%  87
„Okrutniejsi od tygrysów”. Sztuka wojenna, tortury, sny i mity Irokezów. ;-) http://www.laboratoriumkultury...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ irokez vs rondelek
ponad rok temu ocena: 75%  86
Pragnę zauważyć że lepszy irokez niż RONDELEK ;)
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 73%  85
Czy ktoś może policzyć ile Rawicki włodarz wydał na koncepcje, plany, projekty itp itd? Rzeczy o których się mówi a prawdopodobnie z braku kasy nie zostaną zrobione. Wydaje mi się że to spore sumy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maciej
ponad rok temu ocena: 74%  84
Świat się kończy, jeśli zaczniemy się bać zadawać pytania władzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Interpelacje
ponad rok temu ocena: 47%  83
Pragnę zauważyć że pytania do burmistrza są PRAwie co miesiąc. Na wszystkie padają odpowiedzi.
~ uszczegółowienie
ponad rok temu ocena: 82%  82
Władza boi się pytań, bo nie zna odpowiedzi. Sorry! Zna! Musi tylko zatrudnić zewnętrzne firmy i uszczegóławiać, uszczegóławiać, uszczegóławiać...
~ IROKEZ(I)
ponad rok temu ocena: 78%  81
Irokezi (nazwa własna: Haudenosaunee). Nazwa Iroquois (Aár-o-kwoi) pochodzi od algonkińskiej nazwy Irinakhoiw, czyli „Prawdziwe Żmije”, „wąż” lub „przerażający człowiek”. Wikipedia. :-) :-) https://pl.wikipedia.org/wiki/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GeKon
ponad rok temu ocena: 74%  80
Wreszcie się zebrali i powiedzieli coś o tych miernych rządach przykrywanych jazgotem frustratów - jarmarki to nie wszystko, jak to mówią wyszło szydło z worka i jak nic nie mogą zrobić to zorganizowali sobie na sesji konkurs plucia , a po komentarzach widać, ze jeszcze w SR sporo jadu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sprawiedliwa
ponad rok temu ocena: 31%  79
Bolą sukcesy Kubika, bolą , a tych zaatakowanych na jesień teatralną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zośka
ponad rok temu ocena: 86%  78
tak sukces p. Kubika ,że Rawicz umiera, nie ma obiecanych inwestorów i zakładów pracy ,kto może to za pracą ucieka
~ Sprawiedliwa Śniadaniarnia
ponad rok temu ocena: 70%  77
A potem do śniadaniarni na pyszne śniadanie?! ;-) Przepyszna jajecznica i rozmowy o biznesie, polityce, świetlanej przyszłości! Śniadaniarnia? Sukces burmistrza! ;-)
~ do s.r.
ponad rok temu ocena: 81%  76
A za kilka tygodni burmistrz ze swoim dworem będą udawać świętych i łamać się ze wszystkimi opłatkiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ polo
ponad rok temu ocena: 74%  75
dajcie se spokój z tym Grześkowiakiem ludzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ To nie jest irokez
ponad rok temu ocena: 50%  74
Ale to musi boleć. Trudno.
~ TK
ponad rok temu ocena: 58%  73
Ta konferencja miała tylko na celu wyrażenie sprzeciwu, wobec tego co z sesji - święta każdego samorządu - urządzili radni Silnego Regionu, bez doszukiwania się drugiego dna. To żaden początek kampanii itp. pomysły tu wypisywane. Jakby to było tak jak niektórzy tu komentują, to można by zrobić lepszą oprawę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oskarowe role
ponad rok temu ocena: 56%  72
Pragnę zauważyć że oPRAwa jest PRAwidłowa. Zwłaszcza dlatego że uczestniczy w niej człowiek PRAwie pokrzywdzony.
~ dj
ponad rok temu ocena: 38%  71
Marek głowa do góry za dwa lata będziesz burmistrzem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do dj
ponad rok temu ocena: 52%  70
Pragnę zauważyć że powyższy Marek wymieniony powyżej nie zamierza startować na burmistrza.
~ Rawww
ponad rok temu ocena: 73%  69
Brawo, że potrafili się zjednoczyć i sprzeciwić. To się bardzo ceni. Nie dali się zastraszyć i brawo za to! Tak trzymać panie i panowie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Rawww
ponad rok temu ocena: 35%  68
Pragnę zauważyć że radni Silnego Regionu noe muszą się jednoczyć. Oni są zjednoczeni i Silni
~ Pragnę zauważyć - 0powtarzasz się
ponad rok temu ocena: 50%  67
Jak w tytule
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
ponad rok temu ocena: 73%  66
Widzę, że Silny Region ma dziś nockę przed komuterem- widać po poziomie słownictwa w komentarzach. Żałośni jesteście!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAcować każdy może
ponad rok temu ocena: 34%  65
Pragnę zauważyć że mierzenie kogoś swoją miarą jest nie na miescu
~ Tomasz Chudy do ~ Zwolennik mediów obiektywnych
ponad rok temu ocena: 83%  64
Wszyscy jesteście wilkami w owczej skórze.Nawet jak ktoś stwierdzi,że Ja też to z mojej strony nie ma zagrożenia nie interesuje mnie stołek tylko dobro ogółu.Polski małej ojczyzny Rawicza,Powiatu Rawickiego,Województwa Wlkp.Co najwyżej możecie pozbyć się stołka.Bójcie się politykierzy albo zacznijcie pracować zamiast się kłócić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Z naszych podatkow się bawicie
ponad rok temu ocena: 81%  63
Co na to Kubik bo go nic nie słychać? CiB-u nie było i nie miał kto pomóc w napisaniu odpowiedzi???? Marku G boję się o Pana orientację jak Pan każe facetowi iść do mężczyzny z kwiatami....nie lepiej z flaszką???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Flaszka nie mieści się z zębach
ponad rok temu ocena: 38%  62
Flaszka w zębach może uwierać. Pragnę również zauważyć że w wielu przypadkach dochodzi do wręczania kwiatów mężczyźnie przez mężczyznę. Np. w różnych zakładach budżetowych gdzie jest przewaga panów, a kwiaty są nieodłączną częścią np. awansów na wyższe stopnie wojskowe, policyjne lub inne. Kwestie buziaczków zostawiam każdemu do rozwagi
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 80%  61
Dobre hehe:-).
~ Żalosne 2
ponad rok temu ocena: 53%  60
Na sesji nic chamskiego nie było.A pan Gwizdek niech zajmie się Powiatem,bo nikt pod jego siedzibą konferencji nie urządza a przydałoby się.Tylko wspiera Powiat finansowo ponad podziałami dla dobra mieszkańców.a niby taki SR zły i niekompetentny.A z drugiej strony to miło zobaczyć i usłyszeć radnych ,przynajmniej wiadomo .źe istnieją,bo tylko jeden z nich ma coś zawsze do powiedzenia .Łubudubu niech żyje nam członek naszego klubu pan B
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 39%  59
Pragnę zauważyć że wspieranie lub niewspieranie wszystkich mieszkańców powiatu rawickiego przez pana Gwizdka jest jego osobistą sprawą.
~ PRAktyczna Zgadywanka - znajdź 5 różnic
ponad rok temu ocena: 40%  58
Niezły artykuł - rozumiemy się.... https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Na
ponad rok temu ocena: 67%  57
Zwolennicy burmistrza nie mogą przeżyć że ktoś im słusznie zwrócił uwagę że zachowali się chamsko a poziom sesji sprowadzili do grajdolku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ Na
ponad rok temu ocena: 53%  56
Pragnę zauważyć że pisze się grajdo - ł - ku
~ Żałosne
ponad rok temu ocena: 62%  55
Jaki zmasowany atak.?On może to robić innym a oni nie.Mają taki sam mandat radnego jak on.A jeśli ten pan jest już kilka kadencji radnym, to tym bardziej jest wstyd .Dla mnie jak tak stoją przed Ratuszem to i tak są niewiarygodni .Zabrać diety to ilu by zostało.?ciekawe. H niech nie udaje świętego ,bo to twardy oficer więziennictwa i sprytny.Sam przezywał i coś tam mącił.No to nic dziwnego,że w końcu ktoś mu coś odpowiedział ,wtedy jakoś pani Z nie reagowała,nie broniła a teraz proszę ko,ko ...koalicja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mało powiedziane żałosne
ponad rok temu ocena: 92%  54
Pragnę zauważyć że przedrzeźnianie ludzi z wadą wymowy jest lekkim nietaktem. Ale mogę się mylić
~ Zwolennik mediów obiektywnych
ponad rok temu ocena: 58%  53
Pełna zgoda. Na tym portalu - rawicz24 - wielokrotnie pokazywano uszczypliwe komentarze w stosunku do szanownego burmistrza. I Kubik nigdy nie robił z płaczem konferencji Obserwując wybiitny pijar pana Heinze chyba kazdy sie zgodzi ze jest skrajnie niewiarygodny. Wilik w owczej skorze?
~ Tomasz Chudy do Og
ponad rok temu ocena: 83%  52
Wiem,że tak jest dlatego proponuje referendum za odwołaniem wszystkich bez wyjątku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Og
ponad rok temu ocena: 84%  51
Lacznie z Domem kultury
~ Og
ponad rok temu ocena: 93%  50
TeZ jestem za
~ rawiczanin
ponad rok temu ocena: 75%  49
Nie obchodzą mnie tarcia, pomiędzy samorządowcami, ale nie mogę ścierpieć, że wszyscy ci mają głęboko gdzieś mieszkańców Rawicza, bo jeśli podnosi się cenę wody i ścieków ponad stopień inflacji i potwierdza bzdurne wyliczenia prezesa, oraz podejmuje się uchwałę która łupie po kieszeni mieszkańców, to jak to rozumieć.Nasuwa się jedno stwierdzenie hańba, z urzędu winna być zaskarżona i uchylona przez nadzór przed opublikowaniem.TU POWINNO SKUPIĆ SIĘ UWAGĘ, OCZEKUJĘ REAKCJI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ rawiczanina
ponad rok temu ocena: 44%  48
Pragnę zauważyć że powyższy materiał jest co PRAwda LANIEM WODY, ale nie ma nic wspólnego z prezesem wodociągów.
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 83%  47
To samo mnie boli.Tak samo oczekuje reakcji władz ze strony radnych bezradnych.Widocznie nie mają jaj.Nie wiedzą po co są.Przypomnę wam reprezentujecie mieszkańców ludzi co was wybrali oraz mianowali.Radni powinni być za tak lub nie nie wstrzymywać się od głosu.Jeśli nie ma opozycji 12-8 to weźcie się do pracy,żeby nigdy nie było przewagi głosów ze któreś strony.Z góry powinno być po równo głosów w całej sprzedanej Polsce wtedy nie mieli by wyjścia musieli by się dogadać działać zamiast kłócić.No ale nic na to nie poradzimy jak przykład idzie z góry.Choć w sumie możemy zmieniać co wybory innych.Wtedy za czeli by działać na rzecz państwa ludzi bo inaczej by byli odsunięci od koryta.Szkoda,że nie ma w Polsce możliwości tylko raz być przy korycie z możliwością max drugi raz jak by sobie zasłużyli.Tylko wtedy politykiery pracowali by zamiast pierdzieć w stołki nie zależnie u góry czy na dole.Dobrze,że jest jeszcze wolność słowa można po marzyć pogonić do pracy oraz/lub odsunąć od władzy...
~ kropka
ponad rok temu ocena: 63%  46
Kwintesencja rawickiego grajdołu. https://www.youtube.com/watch?... Oglądać do końca. ;-) A przy okazji może tuzy prasowe z Życia Rawicza, którzy piszą z błędami ,,Szukają za gazem w Kątach", napisaliby coś o proteście mieszkańców Kątów, Folwarku i Dębna o kopalni gazu oddalonej od domów o 100m? Kubik i cenzura wytnie informację? Może coś o kulisach zakupu tego gruntu??? Dlaczego akurat TEN grunt?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Najpierw przecinek
ponad rok temu ocena: 50%  45
Pragnę zauważyć iż powyższy link odnosi się do sceny politycznej związanej z z partiami politycznymi. Niestety Radni Silnego Regionu nie są i nigdy nie byli w strukturach partii politycznej. Nie ubiegali się również o mandat do Rady Miasta z list jakiejś partii np Platformy Obywatelskiej
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 68%  44
Tak samo jak mnie nie interesuje twój wpis/y.Jak również politykierów nie zależnie od partii.Skoro ponoć jest demokracja to można wybierać do woli nie koniecznie czekając na kolejne wybory.Wystarczy referendum zorganizować.Być może wtedy mieszkańcy większość zrozumieli by swój błąd kogo innego wybrali.Wszystkich byle nie byłych i obecnych.Czas na nowych młodych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy do Platforma Obywatelska - odrodzenie
ponad rok temu ocena: 81%  43
Jasne nie byli tak samo jak samorządniPRA.No może niektórzy ale i tak są za starzy na działanie aby siedzą pierdzą w stołki.Takie bajki swoim dzieciom wnukom prawnukom opowiadajcie zamiast bałamucić ludzi.Zamiast zajmować się polityką aby kłócić się zacznijcie w końcu szukać inwestorów,żeby ludzie w Rawiczu mieli pracę ale nie za najniższą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 19%  42
Pragnę zauważyć że że Radni Silnego Regionu cały czas skutecznie starają się wspierać władze naszej gminy właśnie w powyższym celu. Mam nadzieję że to nastąpi.
~ qweety
ponad rok temu ocena: 69%  41
Chłopcy z s.r. siedzą przed komputerami i spocone rączki - małe ludziki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ qweety
ponad rok temu ocena: 22%  40
Pragnę zauważyć że ze względu na wiek Panów radnych Silnego Regionu, najmłodszy z nich może być młodzieńcem ale reszta to prawdziwi 100-procentowi FACECI
~ klefas
ponad rok temu ocena: 62%  39
Mina M. H. na zdjęciu do tego materiału bezcenna. Zastanawiam się tylko czy wstrzymuje czy popuszcza ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 55%  38
Pragnę zauważyć że wtrącanie potrzeb fizjologicznych w tak poważną dyskusje jest nie na miejscu.
~ Déjà vu
ponad rok temu ocena: 67%  37
Tego co mówi jako pierwszy już kiedyś gdzieś widziałam chyba.. hmmmm. Jakiś kabaret, Beny Hill czy coś. Nie to chyba nie możliwe https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Og
ponad rok temu ocena: 90%  36
Wszyscy w urzedzie sa po jednych pieniadzach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Tomasza Ch.
ponad rok temu ocena: 85%  35
Dokładnie T. Chudy ma racje. oni wszyscy tylko do koryta po kase i oklaski lecą. Nic nie robią tylko sie pokazują a kadencja i kasa do kieszeni lecą za nic. Kolega z kolegą przed kamerą sie pokaze i to cala niby robotka reka reke myje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ foch :(
ponad rok temu ocena: 41%  34
Pragnę zauważyć że chciałem coś powiedzieć ...... ale nic nie powiem.... foch :(
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 77%  33
Wszyscy po jednych pieniądzach.Przydało by się ich wszystkich oderwać od koryta i powołać cały nowy zespół samych młodych energicznych przedsiębiorczych ludzi tylko i wyłącznie z Rawicza Powiatu Rawickiego.Skoro zamiast zajmować się rozwojem Rawicza wszyscy bez wyjątku uprawiają politykę walcząc o stołki robiąc sobie cały czas kampanie do kolejnych wyborów.Tak od wyborów do wyborów prawie nic nie robiąc.Po co tracić czas i zastój Rawicza do następnych wyborów?Kto za odwołaniem władz?Powołaniem nowego zespołu żadnego polityka.Z żadnej partii nawet niezależnych.Kto za referendum wcześniejszych wyborów?Odwołaniem wszystkich politykierów?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klefas
ponad rok temu ocena: 33%  32
Tomaszu. Skończ Waść wstydu oszczędź. Ty byś tylko referendum zwołał. Kubik wygrał wybory bo głosowało na niego najwięcej mieszkańców i to uszanuj. Taka już jest demokracja, która cechuje się tym, że ma tylko jedną wadę czyli "brak zalet". Masz przykład na wiejskiej. I błagam Cię człowieku przestań powtarzać w pierdyliardzie komentarzy "Tak zgadzam się.....". To naprawdę mało kogo obchodzi, a nic nie wnosi do dyskusji.
~ Do Tomka Ch
ponad rok temu ocena: 64%  31
Hurra to może wygram ,bo ja do żadnej partii nie należę ale kurde nie mam kasy na kampanię...Tomek weź pożycz
~ do T.Ch.
ponad rok temu ocena: 86%  30
No wlasnie luzie nie są glupi i to widzą. Takiego balaganu przepychanek i kłotni że ten to a tamta temu tamto i bitwy o koryto to jeszcze chyba w gminie nie bylo
~ Platforma Obywatelska - odrodzenie
ponad rok temu ocena: 25%  29
Pragnę zauważyć że radnym gminy nie może być mieszkanie powiatu rawickiego tylko mieszkaniec gminy. Zwracam również że radni Silnego Regionu nigdy nie startowali i nie byli członkami żadnej partii politycznej
~ K
ponad rok temu ocena: 71%  28
Proponuje referendum w sprawie nowych wyborów albo odwołanie rady i na nowo niech obywatele zadecydują
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 75%  27
Pragnę zauważyć że jest to jakieś rozwiązanie.
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 72%  26
Zgadzam się w 100% od dawna to samo proponuję.
~ lolson
ponad rok temu ocena: 59%  25
Obrzydliwe zagranie panie Heinz. Do porzygu aż. I ta biedna minka, doklejona na taśmę "PR" nic tu nie zmieni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolson
ponad rok temu ocena: 83%  24
Pragnij proszę zauważyć, jak wygląda życie.
~ Do ~ loslon
ponad rok temu ocena: 23%  23
Pragnę zauważyć że na liście radnych gminy nie ma żadnego człowieka o nazwisku Domagała.
~ loslon
ponad rok temu ocena: 64%  22
To zależy od ugrupowania, w Silnym Regionie dystrybuuje ją pan Domagała, natomiast pan M.H widocznie nabył jakąś na bazarze.
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 23%  21
Pragnę zauważyć że wyraz twarzy jest osobistą sprawą każdego z osobna. Dodatkowo chcę zapytać gdzie można nabyć taśmę o nazwie "PR"
~ Kwiato
ponad rok temu ocena: 60%  20
Od ponad 14 lat jest radnym... 14 lat za długo. Facet niedokładnie sprawdził swoje przypuszczenia, wyjechał jak klarnet przed orkiestrę więc go pojechali. Niech nie będzie mazgajem tylko przyjmie to na klatę. Brawo BEZsilny Region.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 53%  19
Pragnę zauważyć że nie stosownym jest wyliczanie lat w samorządzie. Może to sugerować dość uzyskanie jakiejś kwoty pieniędzy z diet 14x12x700x>>> nie mniej niż 117 600 PLN
~ Jan
ponad rok temu ocena: 71%  18
Przykład idzie z góry
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 40%  17
Pragnę zauważyć że POwyższy przykład idący z góry może mieć przełożenie w liście z której radni otrzymali swoje mandaty
~ edward
ponad rok temu ocena: 77%  16
Pawłowskiemu zarzucano, że niegrzecznie się zachowuje. Ale ten radny silnego regionu pobił wszelkie możliwe rekordy. Chyba pomylił mu się stadion piłkarski z salą obrad rady miasta. Można się nie zgadzać albo zgadzać z radnym Heinze ale pewne zachowania powinny być piętnowane jednoznacznie. Myśle, ze należało by się poważnie zastanowić w końcu nad referendum o odwołanie burmistrza i rady miasta, bo wielu wyborców czuje, że się dało poprostu nabrać w poprzednich wyborach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 48%  15
Pragnę zauważyć że w dniu dzisiejszym został wyemitowany na antenie radia ELKA zapis dźwiękowy z sesji rady. W materiale nie słychać żadnego wulgaryzmu ze strony a sposób wypowiedzi miał donośny charakter tylko i wyłącznie ze względu na sprawnie działające nagłośnienie w sali sesyjnej
~ On
ponad rok temu ocena: 79%  14
Marek, miałeś okazję z kolegami i koleżankami, nie wykorzystaliście tego. Więc miejcie pretensje do siebie, że nie słuchaliście!. Teraz to SR będzie spijać śmietankę, i rozegrał o perfekcyjnie!! Ale przecież Wy nie słuchacie prostych ludzi, a mieliście ich na widelcu!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 47%  13
Pragnę zauważyć że nikt niczego nie rozgrywa. A insynuowanie że jest to jakiś mecz bez podawania wyników jest informacją nierzetelną.
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 68%  12
Rządam by się odnosić z szacunkiem jedni do drugich a nie szopki urządzać, bo co hainze się spina
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 40%  11
Pragnę zauważyć że wypowiedź radnych Silnego Regionu w czasie sesji miała charakter merytoryczny poparty przykładami i argumentami. W żadnym ze zdań nie było ani jednego słowa wulgaryzmu i przekleństwa.
~ kubizm
ponad rok temu ocena: 77%  10
Radni regionu prezentują rynsztokowy poziom samorządowości tak na sesjach jak i w mediach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 25%  9
Pragnę zauważyć że w powyższym materiale występują osoby związane z Porozumieniem Samorządowym i Samorządnymi PRA czytaj (Platformą Obywatelską) Wszelkie podobieństwo do prawdziwych Radnych Silnego Regionu jest całkowicie przypadkowe
~ Zwolennik mediów obiektywnych
ponad rok temu ocena: 65%  8
Wystąpienie całej grupy stowarzyszenia PRA jest dziwne o tyle że: 1) M. Heinze wielokrotnie w złośliwy sposób odnosił się do radnych Silnego regionu (nazywał ich publicznie Słaby Dwór) 2) M. Heinze - co mówił np. ws pracy Kubika i studium - link warto obejrzeć http://www.rawicz24.pl/artykul... Gdyby iść tym tokiem rozumowania to studium wg Heinzego miałoby isc od nowa, a więc tereny gospodarcze nie byłyby uwolnione w tej kadencji. Byłaby to korzyść dla miasta? 3) Radny ma prawo pytać ale inny radni mają prawo odnosić się do tegóż radnego jeśli widzą w jego zachowaniu niestosowność. A więc Heinze może krytykować Kubika i radnych burmistrza ale heinzego już krytykować nie można? Ciekawe. 4) Kto pałką uderza pałką dostaje. Tym razem Heinze poczuł to co funduje Kubkowi i co robi? Robi z siebie ofiarę (a argumenty o rodzinie są poniżej pasa!; po tym co o Kubiku mówią i piszą to burmistrz już powinien miec 24h ochrone)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Start kampani wyborczej Samorządnych PRA
ponad rok temu ocena: 80%  7
Wciąganie rodziny w wojenkę politykierską to jest zasada funkcjonowania człowieka bez jakichkolwiek zasad moralnych. Ale mogę się mylić.
~ DoRA
ponad rok temu ocena: 59%  6
Tez było nam przykro jak Pan Gwizdek zlikwidował Zespół Szkół Nr 3 , wielka strata ,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAwdziwa szopka medialna
ponad rok temu ocena: 58%  5
Musiało zaboleć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ many many many
ponad rok temu ocena: 58%  4
Pan Gwizdek nie jest radnym bo ważniejszy był interes osobisty czyli stanowisko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do ~ swąd
ponad rok temu ocena: 35%  3
Szybaj nigdzie nie uciekł. Nie złożył mandatu na rzecz innego samorządu. Został w samorządzie gminnym. Został zastępcą burmistrza.
~ swąd
ponad rok temu ocena: 79%  2
Więc chcesz powiedzieć, że Szybaj nie jest radnym bo ważniejszy był interes osobisty czyli stanowisko???
R E K L A M A