Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Charytatywny Pokaz Karate. Zebrali 5,5 tysiąca złotych

› Sport i rekreacja› Aktualności 5 miesięcy temu    29.11.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. W. Skrzypczak

W sali bankietowej w hotelu Diament odbył się Pierwszy Charytatywny Pokaz Sztuk Walki Karate. Podczas wydarzenia zbierano środki finansowe, które mogą pomóc Izabeli Szurowskiej, młodej karateczce z rawickiego klubu Surem, w spełnieniu swoich sportowych marzeń.

W imprezie uczestniczyło 120 osób, a kwota, jaką udało się zebrać, to 5,5 tysiąca złotych.

Przypomnijmy. Izabela Szurowska jest utytułowaną zawodniczką. Ma na swoim koncie wiele medali z polskich, ale również zagranicznych imprez. W jej karierze brakuje tego najważniejszego krążka - z Mistrzostw Świata jednak barykadą są kwestie finansowe, które często blokują młodej karateczce wyjazdy na zagraniczne turnieje.

Charytatywny Pokaz Sztuk Walki Karate był idealną okazją, aby przybliżyć obecnym historię sportu oraz to, jak wyglądają przeprowadzane przez zawodników walki. Krótkiego wykładu na temat idei dyscypliny dokonał trener rawickiej sekcji karate, Krzysztof Glina, wielokrotny mistrz świata i Europy. Uczestnikom zaprezentowany został również krótki spot filmowy, przedstawiający historię karateczki oraz jej treningowe poczynania.

Nie zabrakło występów artystycznych, a najważniejszym punktem programu był pokaz sztuk walki, który zaprezentowali zawodnicy Rawickiego Klubu Karate Surem. Na specjalnie przygotowanych matach mogliśmy przyjrzeć się sportowym poczynaniom zarówno najmłodszych, jak i najbardziej doświadczonych karateków.

Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka pieniędzy do specjalnie przygotowanych na tą okazję puszek, a także licytacje, m.in. sprzętów sportowych, a także bonów na zabiegi kosmetyczne oraz fizjoterapeutyczne. 

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rozwój kariery sportowej Izabeli Szurowskiej, która w najbliższym czasie będzie reprezentować rawicki klub na międzynarodowych zawodach, m.in. we Włoszech oraz w Danii.

Organizatorami przedsięwzięcia były: Rawicki Klub Karate Surem i Agata Szalewska.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Brawo
  5 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Gratulacje pomysłu :) świetny pokaz zawodników, organizacja i wspaniałe przemówienie Pani Agaty na otwarcie uroczystości. Brawo i życzę Izie dalszych sukcesów :) 15 grudnia trzymam kciuki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ GRATULACJE
  5 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Fajnie, że są ludzie wspomagający. Dlaczego w sytuacji Izy nie finansuje Polski Związek Karate takich imprez rangi Mistrzostw Świata. Przecież na MŚ Anitę Włodarczyk deleguje po wynikach Polski Związek LA i tak jest w każdej innej dyscyplinie. Moim zdaniem sportowiec jeżeli kwalifikuje się na MŚ to powinien być spokojny o finanse.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  5 miesięcy temu ocena: 33%  1
  No ciekawe dlaczego?
  R E K L A M A
  R E K L A M A