Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Chcesz pograć w tenisa ziemnego? Możesz się zapisać

› Aktualności 3 miesiące temu    10.04.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 1 ocen 6 / 33%
A A A
 fot. fotolia.com

Rawickie Towarzystwo Tenisa Ziemnego rozpoczęło zapisy do sezonu letniego tenisowych rozgrywek. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 kwietnia.

Rozgrywki Rawickiej Ligi Tenisa Ziemnego rozpoczynają się 1 maja i będą się toczyć w kategoriach: OPEN mężczyzn (IV ligi), OPEN kobiet, Liga 50+, a także Liga Juniorów. Zawodnicy, którzy potwierdzą udział w lidze, zobowiązani są wpłacenia wpisowego (100 zł - ligi męskie i liga kobiet; 50 zł - liga juniorów i liga 50+ oraz 130 zł - liga męska i 50+).

W poniedziałek, 29 kwietnia, w rawickim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rawiczu odbędzie się spotkanie, podczas którego zawodnikom z opłaconym wpisowym organizatorzy wydadzą piłki oraz przeprowadzone zostanie losowanie zawodników do grup w III lidze.

Więcej informacji można pozyskać pod numerem telefonu: 693/845-033 oraz 603/603-004, a także na oficjalnym fan page’u Rawickiego Towarzystwa Tenisa Ziemnego na portalu społecznościowym.

+ 2 głosów: 6 (33%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PR
3 miesiące temu ocena: 86%  2
DOMAGAŁA SKACZE PO ZONACH I JE ZAPYLA ROBCIE BADANIA DNA OJCOWIE ...................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EPR
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Słuszna uwaga w temacie tenisowy