Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Chciał uniknąć zderzenia. Wylądował na barierkach

› Aktualności› Na sygnale 4 miesiące temu    16.07.2019
Dawid Bela
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Uszkodzony fiat ducato i zniszczone 100 metrów barierek to bilans zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś na obwodnicy Rawicza. Na szczęście, nikt nie doznał obrażeń.

Do zdarzenia na krajowej "36" doszło przed godz. 11.00. Obywatel Ukrainy kierował busem. Jechał od Ronda Sarnowskiego im. Jerzego Zelka w stronę Ronda Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zrelacjonował policji, na wysokości wiaduktu gwałtownie zjechał w prawo. Chciał w ten sposób uniknąć zderzenia czołowego z oplem, wyprzedzającym z przeciwnej strony inne auto. 

Fiat wylądował na barierkach. Prowadzący auto obywatel Ukrainy wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Był trzeźwy. Z kolei, kierowca opla odjechał z miejsca kraksy. Dalsze czynności w sprawie prowadzą rawiccy policjanci.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fdf
4 miesiące temu ocena: 50%  5
a co na to zwolennicy drzew ? przecież drzewa nie wychodzą na drogę według waszego zdania tak ? Jak odniesiecie się do tej sytuacji - kierowca musiał UCIEKAĆ w bariery, więc co na to powiecie ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tyle w temacie
4 miesiące temu ocena: 100%  4
To co się dzieje na obwodnicy woła o pomstę do nieba. Mogę służyć filmikami z kamerki. Już nieraz musiałem gwałtownie hamować , bo mnie chciał jakiś szaleniec z naprzeciwka staranować. A POLICJI JAK ZWYKLE NIE MA !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rum
4 miesiące temu ocena: 100%  3
musieli pilnowac czy ktos na wylocie z Rawicza czasem 65k/h nie pedzi.
~ słabe
4 miesiące temu ocena: 100%  2
wyprzedzany samochód też odjechał ? :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kkkkkk
4 miesiące temu ocena: 67%  1
już wierzę
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji