Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ciężarówka w rowie. Ruch wahadłowy na drodze wojewódzkiej [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    25.04.2018
Anna Gauza
komentarzy 4 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. D. Bela

Powiat górowski. Utrudnienia na drodze. Ciężarowe iveco z naczepą wpadło do rowu na drodze wojewódzkiej między Rondem Załęcze a Wiewierzem.

Kierowca został przebadany przez lekarza, nie wymagał hospitalizacji. Na miejscu, prócz załogi karetki, są strażacy z dwóch powiatów oraz policjanci. Ruch na drodze w kierunku Góry odbywa się wahadłowo.

R E K L A M A

[AKTUALIZACJA, godz. 16.45]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze wojewódzkiej nr 324 mijały się dwie ciężarówki. By nie zahaczyć się lusterkami, kierujący iveco zjechał maksymalnie do prawej strony. Natrafił na koleinę, złapał pobocze i wpadł do rowu. 

W momencie wyciągania auta droga wojewódzka może być całkowicie zablokowana. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ masza
  11 miesięcy temu ocena: 67%  4
  Panie Kierowco, to może wprowadźmy ogólny zakaz poruszania się po tej drodze. Nie o to chodzi. Drogę należy wyremontować, a nie w nieskończoność wprowadzać jakieś ograniczenia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kierowca
  11 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Proszę przeczytać ze zrozumieniem to co pisałem wcześniej. Opisałem drogę tak jak wygląda na tą chwilę. Dziur nie łatają tylko stawiają znaki ograniczenia prędkości. Ta droga powinna być wyremontowana minimum 2-3 lata temu. Wtedy można było robić to w etapach a na tą chwilę w całości od Rawicza aż do Szlichtyngowej nadaje się do remontu...
  ~ gora
  11 miesięcy temu ocena: 100%  2
  i jeszcze mandat dostal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kierowca
  11 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Natrafił na koleine? Na tej drodze ciężko jest trafić na równą drogę... Tam jest koleina na koleinie a między nimi dziura na dziurze. Kiedy ktoś zainteresuje się tą drogą? Lepiej postawić ograniczenie prędkości i sprawa załatwiona.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A