Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Ciężarówka w rowie. Utrudnienia na "krajówce"

› Społeczeństwo miesiąc temu    16.02.2020
Jakub Sławiński
komentarzy 4 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. Dawid Bela

MIEJSKA GÓRKA. Na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Sobiałkowem a Miejską Górką doszło do wypadku. Ciężarówka wpadła do rowu. Są utrudnienia dla kierowców.

Po 20:00, dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu został powiadomiony o wypadku na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Sobiałkowem a Miejską Górką. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał ciężarówką do rowu. Na miejscu znajdują się służby ratunkowe, które zabezpieczają miejsce zdarzenia. Kierowców poruszających się "krajówką" na tym odcinku mogą czekać utrudnienia.

 AKTUALIZACJA: 
Jak przekazał portalowi rawicz24.pl asp. sztab. Roman Sidor - kierujący działaniami ratowniczymi z KP PSP Rawicz - mężczyzna prowadzący ciężarówkę zjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając znak. Kierowca nie odniósł obrażeń. W naczepie znajdują sie artykuły spożywcze - mrożone pączki. Przewrócony pojazd znajduje się w rowie. Na miejscu pracuja strażacy zawodowi z Rawicza, ochotnicy z Miejskiej Górki i patrol policji. Jeden pas pozostaje wyłączony z ruchu.  


[AKTUALIZACJA, poniedziałek 17 lutego, godz. 13.40]
Ciężarówką kierował 46-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pracownica Sewsu
  miesiąc temu ocena: 75%  4
  Przypomniały mi się czasy firmy SEWS w Rawiczu kiedy to rzeźnik Julek z góry śląskiej ,zawładnął myślami i duszami rawiczan, w Sewsie ten rzeźnik udawał prezesa pod krawatem wciąż tym samym, ale zawsze krawat z rybką, był szczytem mody, Zawładnął tak Rawiczanami że sędziowie, prokuratorzy i lekarze słuchali i wykonywali polecenia co też rzeźnik Julek z góry śląskiej ma do powiedzenia, a rzeźnik Julek ze swych wrogów robił wariatów dzięki zorganizowanej grupie przestępczej meneli. Menele śpiewali mu pieśni bo w sewsie pracować nie musieli a robiły naiwniaki których potem Julek zwalniał i pomawiał że są złodziejami i wariatami. A kradł sam Julek i tak sews upadł a myśli rzeźnika Julka w Rawiczu trwają nadal
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dab
  miesiąc temu ocena: 62%  3
  Mrożone pączki? Przynajmniej będzie mniej tego trującego dziadostwa w marketach.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Do J23
  miesiąc temu ocena: 86%  2
  J23 znów nadaje...i znów szyfrem ;)
  ~ J23
  miesiąc temu ocena: 30%  1
  Nie musisz po prostu nie kupować!