Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

„Czerwony Kapturek” na scenie rawickiego domu kultury

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    3.04.2016
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Autorem bajki „Czerwony Kapturek” jest Charles PerraultAutorem bajki „Czerwony Kapturek” jest Charles Perrault fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Na scenie rawickiego domu kultury w spektaklu „Czarodziejski świat bajki Charlesa Perraulta” wystąpił Teatr Integracyjny „Arka” z Wrocławia.

Jego zespół artystyczny tworzą zawodowi aktorzy i amatorzy, osoby niepełnosprawne. Obsypany nagrodami polskimi i zagranicznymi teatr „Arka” czerpie inspirację z doświadczeń Wschodu, sztuki Artaud, ale również artystów polskich, na przykład Tadeusza Kantora. Współpracują z nim artyści o międzynarodowej sławie z Włoch, Francji, Szkocji i USA.

Rawicki spektakl inspirowany był bajką o Czerwonym Kapturku. Aktorzy wprowadzili młodych widzów w klimat epoki, kiedy została napisana przez Charlesa Perraulta (XVII w.), przybliżyli też postać autora. Przedstawienie było świetnie zagrane, a aktorzy zebrali zasłużone brawa. (WJ)

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!