Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Czterech ukarano mandatami, piąty stanie przed sądem

› Z policji 11 miesięcy temu    16.04.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. archiwum

Trzy zdarzenia drogowe odnotowali rawiccy policjanci w miniony weekend. Na szczęście, w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał, a kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali również dwóch mężczyzn. Pierwszy, jadąc autem, znacznie przekroczył prędkość, a drugi kierował rowerem pod wpływem alkoholu. 

Do trzech kolizji doszło w sobotę. Pierwszą stłuczkę policjanci odnotowali na Placu 700-lecia w Miejskiej Górce. 70-letni mieszkaniec tej miejscowości, jadący renault, w nieprawidłowy sposób - zdaniem policji - wykonał manewr skrętu w lewo. Uderzył w stojącego forda, za kierownicą którego siedziała 42-latka z gm. Miejska Górka.  Mężczyzna będzie musiał zapłacić 250 zł mandatu.

W Karolinkach na ul. Rawickiej 26-latek z gm. Jutrosin, poruszający się oplem, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego peugeota, którym kierował 42-latek z powiatu kaliskiego. 26-latek został ukarany mandatem w wysokości 250 zł.

Z kolei 45-latek z Leszna, kierując renault, nie upewnił się przy wyprzedzaniu i zajechał drogę - wykonującemu już ten manewr - 19-latkowi z powiatu górowskiego, jadącemu bmw. Mieszkaniec województwa dolnośląskiego, by uniknąć zderzenia, odbił w lewo i wjechał na pobocze. Uszkodził w swoim pojeździe obie lewe obręcze wraz z oponami. 45-latek został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 300 zł. 

Nieprzyjemnie swoją podróż przez Chojno będzie wspominał 44-latek z gminy Rawicz. W sobotę, jadąc mitsubishi w obszarze zabudowanym, przekroczył prędkość o 57 km/h. Został zatrzymany przez patrol policji. Do zapłaty ma mandat w wysokości 400 zł, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane.

Z wizytą w sądzie musi się liczyć 50-latek z Rawicza. W niedzielę jechał rowerem, będąc pod wpływem alkoholu. "Wydmuchał" ponad 2,1 promila. Został zatrzymany na ul. Sienkiewicza. Do sądu trafi wniosek o ukaranie.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A