Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dariusz Niedźwiedź nowym radnym

› Aktualności 6 miesięcy temu    10.02.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A

W dzisiejszych wyborach większością głosów wygrał 43-letni Dariusz Niedźwiedź - historyk, nauczyciel i działacz sportowy. Zdobył on 106 głosów. Drugi z kandydatów otrzymał ich 39.

- Gratuluję Dariuszowi zwycięstwa. Wierzę, że jako radny na pewno da sobie radę i zadba o interesy naszego okręgu, jak i całej gminy. Mam nadzieję, że lokalny sport będzie nadal dla niego ważną częścią działalności samorządowej. Powodzenia - komentuje wynik jego kontrkandydat - Jakub Piechocki.

Przypomnijmy - w wyborach uzupełniających do Rady Gminy Pakosław brali udział tylko mieszkańcy ulic: Jodłowej, Leśnej, Lipowej, Modrzewiowej, Podgórza, Sosnowej, Świerkowej, Francuskiej i Letniskowej.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pako2
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Może ożywi działanie Wójta bo to pono jego kandydat, a Wójto mimo szeroko zapowiadanych zmian na razie ma tylko szeroko otwarte oczy i za dużą koszule - rozmiar kołnierzyka oczywiście bez krawata
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji