Derby powiatu dla Sparty

Derby powiatu dla Sparty - Zdjęcie główne

Udał się rewanż miejskogóreckiej Sparcie, za porażkę 1:2 u siebie w jesiennym starciu z Sarnowianką.

Przy tłumach widzów i efektownym dopingu kibiców obu stron, byliśmy świadkami ciekawego widowiska. Bramki w tym meczu strzelali jednak tylko gracze Waresiaka. Wynik meczu w 7. minucie otworzył Grzegorz Plawgo. Kilka minut po zmianie stron mieliśmy 1:1 po samobójczym trafieniu Mariusza Niedźwiedzia. Ostanie słowo należało jednak do przyjezdnych. Bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów dla Sparty strzelił Robert Siecla.

Sarnowianka Sarnowa - Sparta Miejska Górka 1:2 (0:1)

0:1 - Grzegorz Plawgo (7'), 1:1 - Mariusz Niedźwiedź (sam. 52'), 1:2 - Robert Siecla (70')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Paweł Bernadek, Krystian Murawa, Amadeusz Izydorczak, Kamil Mosiek, Dawid Kramarczyk (35'Jan Wróblewski (60'Adrian Kociemba)), Arkadiusz Wojtyczka (75'Mateusz Werno), Łukasz Szczepański, Sebastian Sęk, Patryk Skrzypczak (70'Konrad Olejnicki), Paweł Domagała

Sparta: Kacper Tomkiewicz - Mariusz Niedźwiedź, Marcin Hądzlik, Łukasz Dytko, Kacper Zimny (46'Mateusz Pernak), Grzegorz Plawgo, Kacper Subera, Miłosz Kaczmarek (60'Michał Łysiak), Robert Siecla,Zbigniew Rak, Damian Gmerek