Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dni Miejskiej Górki 2019 [FOTO+WIDEO]

› Aktualności 4 miesiące temu    15.07.2019
Anna Siecla
komentarzy 1 ocen 7 / 86%
A A A

Tegoroczna edycja Dni Miejskiej Górki za nami. Na miejscowym stadionie na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. Tłumy przyciągnął zwłaszcza sobotni koncert Andrzeja Piasecznego.

W tym roku symboliczne klucze do bram miasta burmistrz przekazał przedstawicielom Orkiestry Dętej. Wydarzenie zainaugurowały występy dzieci oraz zespołów śpiewaczych działających na terenie gminy. Odbyły się również pokazy taneczne i sztuk walki w wykonaniu zawodników klubu Judo i Ju-jitsu.

Wieczorem na estradzie królowały rockowe zespoły - miejscowy „Katharsis”, a następnie Mr. Zoob z kultowym przebojem „Mój jest ten kawałek podłogi”.

Jednak największą publikę przyciągnął występ popularnego artysty - Andrzeja Piasecznego. Wokalista wykonał swoje najbardziej znane utwory, m.in. „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka” czy „Jeszcze bliżej”.

Sobotę zwieńczyła potańcówka, której oprawę muzyczną zapewnił zespół „Kapela Pana M”.

Niedziela upłynęła pod znakiem świętowania 95-urodzin miejscowej Orkiestry Dętej. Wydarzenie zainaugurowano uroczystą paradą ulicami miasteczka. Orkiestrom towarzyszyły mażoretki.

Impreza była okazją do podziękowania za wieloletnią pracę kapelmistrzowi miejskogóreckiej orkiestry, Franciszkowi Gołasiowi. Następnie pod jego batutą wszystkie formacje brawurowo wykonały utwór „Orkiestry Dęte” Haliny Kunickiej.

Wieczorem odbyły się koncerty. Zabrzmiało disco polo w wykonaniu formacji „Verdis”, a o godz. 21.00 sceną zawładnął Paweł Stasiak i „Papa D.” z takimi hitami jak m.in.: „Nasz Disneyland”, „Gdzie jest Ola” i „Naj story”. Dni Miejskiej Górki zamknęła zabawa taneczna z DJ’em Carmelo. 

Andrzej Piaseczny porwał publiczność do tańca [ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ]
Papa D. na zakończenie [ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ]
Dni Miejskiej Górki [ZOBACZ FILM]

+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ SZARIK
4 miesiące temu ocena: 75%  1
BRAWOOO!!! ORKIESTRA MIEJSKA GÓRKA DAWAJCIE FRANKA DOLASA!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji