Do kosza wpadało prawie wszystko. Nawet z połowy boiska [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 13 dni temu    4.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Dzisiejszy mecz odbył się w hali I Liceum OgólnokształcącegoDzisiejszy mecz odbył się w hali I Liceum Ogólnokształcącego fot. D. Bela

Dziewczęcy UKS Olimp, oprócz zespołu kadetek, rywalizuje także w kategorii młodziczek starszych (do lat 14). Zawodniczki mają za sobą dwa spotkania.

W październiku rawiczanki odniosły pierwsze zwycięstwo na parkiecie w Kórniku. Podopieczne Lecha Pietraszka pokonały miejscowy MUKS 79:28.

Dziś rawiczanki zainaugurowały sezon 2018/2019 na własnym obiekcie. Zawodniczki grały pewnie w ataku oraz skutecznie w obronie. Doceniali to obecni na sali kibice, którzy głośnymi brawami dodawali otuchy koszykarkom. Szczególnie do gustu publiczności przypadł rzut Julii Susły. Zawodniczka trafiła z połowy boiska równo z syreną, kończącą drugą kwartę.

UKS Olimp Rawicz - UKS Lider Swarzędz 94:35
Kwarty: 25:7, 21:4, 22:10, 26:14
Punkty dla Olimpu zdobywały: Starczewska - 12, Jędryczka - 15, Mazur - 2, Susła - 31, Ziętek - 6, Pieprzyk - 0, Sworowska - 4, Musielak - 0, Grześkowiak - 4, Kaczmarek - 6, Góźdź - 14. Bołuńdź nie grała.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -