Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Do kosza wpadało prawie wszystko. Nawet z połowy boiska [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 5 miesięcy temu    4.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dzisiejszy mecz odbył się w hali I Liceum OgólnokształcącegoDzisiejszy mecz odbył się w hali I Liceum Ogólnokształcącego fot. D. Bela

Dziewczęcy UKS Olimp, oprócz zespołu kadetek, rywalizuje także w kategorii młodziczek starszych (do lat 14). Zawodniczki mają za sobą dwa spotkania.

W październiku rawiczanki odniosły pierwsze zwycięstwo na parkiecie w Kórniku. Podopieczne Lecha Pietraszka pokonały miejscowy MUKS 79:28.

Dziś rawiczanki zainaugurowały sezon 2018/2019 na własnym obiekcie. Zawodniczki grały pewnie w ataku oraz skutecznie w obronie. Doceniali to obecni na sali kibice, którzy głośnymi brawami dodawali otuchy koszykarkom. Szczególnie do gustu publiczności przypadł rzut Julii Susły. Zawodniczka trafiła z połowy boiska równo z syreną, kończącą drugą kwartę.

UKS Olimp Rawicz - UKS Lider Swarzędz 94:35
Kwarty: 25:7, 21:4, 22:10, 26:14
Punkty dla Olimpu zdobywały: Starczewska - 12, Jędryczka - 15, Mazur - 2, Susła - 31, Ziętek - 6, Pieprzyk - 0, Sworowska - 4, Musielak - 0, Grześkowiak - 4, Kaczmarek - 6, Góźdź - 14. Bołuńdź nie grała.  

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A