Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Dofinansowanie dla Rawickiej Biblioteki Publicznej

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    30.09.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Rawicka Biblioteka Publiczna otrzymała dofinansowanie w ramach programu wieloletniego Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” w kwocie 17.143 zł.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa jest uchwalonym przez Radę Ministrów działaniem na lata 2016 - 2020. W jego ramach został zdefiniowany priorytet, którym jest 1 zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Ma to na celu wzmocnienie aktywności czytelniczej poprzez wzrost liczby wypożyczanych publikacji oraz liczby czytelników. Szczególny nacisk został położony na budowanie nawyków czytelniczych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych, możliwość systematycznego ubytkowania (aktualizacja zasobów), a w konsekwencji zwiększenie oferty czytelniczej.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A