Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Drugi dzień Święta Rawicza - przed południem [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    17.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
Indiańska muzyka zawładnęła nie tylko dziećmiIndiańska muzyka zawładnęła nie tylko dziećmi fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Pierwszym punktem dnia była Giełda Staroci, wystawiało jednak mniej kolekcjonerów niż poprzednimi razy. Sprawił to siąpiący deszcz.

Pogoda na tyle pokrzyżowała plany organizatorom, że została odwołana PaRaDa, czyli przegląd twórczości dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli. Z tego samego powodu Rodzinną Strefę Relaksu zainicjowaną przez Rawicką Bibliotekę Publiczną, przeniesiono z parku do sali widowiskowej.

R E K L A M A

Dzieci budowały wigwamy, mogły rysować, czy zdecydować się na pomalowanie twarzy. Nie zabrakło różnych gier i zabaw, czy zagadek. Na scenie wystąpiły dzieci z sekcji baletowej, przygotowane przez Irinę Prakharenko. Potem odbył się spektakl dla dzieci „Muzyczna wizyta w indiańskiej wiosce”, który zaprezentowali poznańscy wykonawcy z agencji AE Event. Była to interaktywna opowieść o instrumentach wywodzących się z przyrody i muzyce etnicznej. Końcowym akordem przedstawienia był występ „orkiestry indiańskiej”, którą wraz z dziećmi utworzyli wykonawcy.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A