Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Drugi konkurs. Tym razem wybiorą kierownika?

› Aktualności ponad rok temu    9.03.2018
Karol Pospiech
komentarzy 3 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. archiwum portalu

Ogłoszono drugi konkurs na kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Medycznej i Ośrodka Osób Niepełnosprawnych w Rawiczu.

W pierwszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Dlaczego rozpisano kolejne?

R E K L A M A

- Na pierwsze ogłoszenie o konkursie wpłynęła tylko jedna oferta. Zgodnie z Ustawą o działalności leczniczej - jeżeli do konkursu nie zgłosiło się co najmniej dwóch kandydatów - ogłasza się nowy konkurs w okresie 30 dni od dnia zakończenia postępowania w poprzednim konkursie - przekazało nam Centrum Informacyjnego Burmistrza.

Konkurs na kierownika ogłoszono w związku z przejściem na emeryturę dotychczasowej szefowej placówki Elżbiety Koszarek. Od kandydatów wymaga się wykształcenia wyższego, co najmniej pięcioletniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym lub ukończenia studiów podyplomowych z zakresu zarządzania (i co najmniej trzyletniego stażu pracy). Wśród pożądanych wymagań są również m.in. znajomość gospodarki finansowej w podmiotach leczniczych, wiedza i doświadczenie w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł dofinansowania czy studia podyplomowe o kierunku zarządzanie w służbie zdrowia.

Szczegółowy regulamin konkursu, zawierający m.in. wszystkie wymagania dla kandydatów, zamieszczono na stronie internetowej gminy Rawicz.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nick
ponad rok temu ocena: 89%  3
Były juz w urzędzie takie konkursy gdzie startowała tylko jedna osoba i że nie było dla niej konkurencji to wygrała bo nie miałą z kim rywalizować a teraz nagle że nowy nabór. Niekonsekwentni jestescie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lekarz
ponad rok temu ocena: 100%  2
Przecież jest napisane w artykule, że ustawa o działalności leczniczej dla ważności konkursu wymaga co najmniej ofert od dwóch kandydatów. W innych przepisach takiego wymogu nie ma.
~ już niedługo zmiana burmistrza
ponad rok temu ocena: 78%  1
Wybiorą ale misiewicza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A