Drugie zwycięstwo z rzędu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 25 dni temu    19.11.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Miejskogórecka Sparta przed tygodniem w efektowny sposób pokonała GKS Włoszakowice (7:0 - przyp. red.), a w minioną sobotę odniosła kolejną wygraną nad sąsiadem z tabeli. Drużyna Waresiaka w ramach 15. kolejki w wyjazdowym meczu mierzyła się z Tęczą Osą Osieczna. Spartanie pokazali przed tygodniem, że ich forma wyraźnie zwyżkuje, a w ostatnim pojedynku tą tezę potwierdzili.

R E K L A M A

Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany i nikt specjalnie nie chciał forsować tempa. Jako pierwsi skuteczną akcję przeprowadzili gospodarze. Występujący w roli bramkarza Adrian Giezek, piłkę z siatki wyjmować musiał w 36. minucie. Spartanie usiłowali wyrównać, ale w pierwszej odsłonie nie byli w stanie tego zrobić. Drużyna znad „Balatonu” wyszła bardzo mocno zdeterminowana na drugą połowę. Od początku starała się zdominować rywala i jak najszybciej wyrównać. Sztuka ta udała się w 51. minucie. Bartłomiej Nowak popisał się idealnym podaniem, a Grzegorz Plawgo doprowadził do remisu.

Więcej o tym meczu we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Tęcza Osa Osieczna - Sparta Miejska Górka 1:3 (1:0)

1:1 - Grzegorz Plawgo (51'), 1:2 - Kacper Subera (76'), 1:3 - Mateusz Pernak (90'+1')

Sparta: Adrian Giezek - Mariusz Niedźwiedź, Grzegorz Plawgo, Mateusz Pernak, Marcin Hądzlik, Robert Siecla, Damian Gmerek (73'Kamil Skrzypczak), Kacper Subera (85'Zbigniew Rak), Bartłomiej Nowak, Michał Łysiak (73'Łukasz Dytko), Kacper Zimny

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -