Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Prawica Ziemi Rawickiej
R E K L A M A

Drugie zwycięstwo z rzędu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    19.11.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Miejskogórecka Sparta przed tygodniem w efektowny sposób pokonała GKS Włoszakowice (7:0 - przyp. red.), a w minioną sobotę odniosła kolejną wygraną nad sąsiadem z tabeli. Drużyna Waresiaka w ramach 15. kolejki w wyjazdowym meczu mierzyła się z Tęczą Osą Osieczna. Spartanie pokazali przed tygodniem, że ich forma wyraźnie zwyżkuje, a w ostatnim pojedynku tą tezę potwierdzili.

R E K L A M A

 

Od pierwszego gwizdka mecz był wyrównany i nikt specjalnie nie chciał forsować tempa. Jako pierwsi skuteczną akcję przeprowadzili gospodarze. Występujący w roli bramkarza Adrian Giezek, piłkę z siatki wyjmować musiał w 36. minucie. Spartanie usiłowali wyrównać, ale w pierwszej odsłonie nie byli w stanie tego zrobić. Drużyna znad „Balatonu” wyszła bardzo mocno zdeterminowana na drugą połowę. Od początku starała się zdominować rywala i jak najszybciej wyrównać. Sztuka ta udała się w 51. minucie. Bartłomiej Nowak popisał się idealnym podaniem, a Grzegorz Plawgo doprowadził do remisu.

 

Więcej o tym meczu we wtorkowym wydaniu "ŻR".

 

Tęcza Osa Osieczna - Sparta Miejska Górka 1:3 (1:0)

1:1 - Grzegorz Plawgo (51'), 1:2 - Kacper Subera (76'), 1:3 - Mateusz Pernak (90'+1')

Sparta: Adrian Giezek - Mariusz Niedźwiedź, Grzegorz Plawgo, Mateusz Pernak, Marcin Hądzlik, Robert Siecla, Damian Gmerek (73'Kamil Skrzypczak), Kacper Subera (85'Zbigniew Rak), Bartłomiej Nowak, Michał Łysiak (73'Łukasz Dytko), Kacper Zimny

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A