Dwie porażki Rawii II na koniec rundy

Dwie porażki Rawii II na koniec rundy - Zdjęcie główne

Rawia II Rawag Rawicz przed tygodniem na własnym stadionie mierzyła się z wiceliderem A klasy - Piastem Poniec. Od początku starcie było wyrównane, ale pierwsi skuteczną akcję przeprowadzili przyjezdni. W 26. minucie wywalczyli rzut karny, który zamienili na bramkę. Rawia starała się odpowiedzieć, ale była nieskuteczna. Piast natomiast w 50. minucie podwyższył na 0:2. Rawiczanie zareagowali bardzo dobrze, ponieważ w 57. minucie Kacper Jarus zdobył bramkę kontaktową. Tego dnia drużyna Tomasza Skrzypczaka więcej goli już jednak nie zdobyła i musiała uznać wyższość rywali.

W ostatniej kolejce rawiczanie mierzyli się z innym Piastem - tym razem tym z Belęcina. Obie ekipy przed ostatnią jesienną kolejką były sąsiadami z tabeli. Rawia była piąta (19 punktów na koncie), natomiast Piast był szósty (17 punktów). Mecz był więc za przysłowiowe „sześć punktów”. Niestety, górą w tym starciu okazali się gospodarze, którzy wygrywając 3:0, przeskoczyli drużynę Skrzypczaka w tabeli. Rawia II Rawag Rawicz ligową jesień zakończyła więc na 6. miejscu.

Piast Belęcin - Rawia II Rawag Rawicz 3:0 (1:0)

Rawia: Kosma Zawidzki - Bartosz Frąszczak, Sławomir Albrewczyński, Sebastian Orłowski, Szymon Świtała, Marcel Kubeczka, Arkadiusz Wąchała, Seweryn Materkowski, Jędrzej Skrzypczak, Kamil Guliński, Kacper Jarus