Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Dyrektor bez jednego dnia zwolnienia [FOTO]

› Aktualności› Samorząd 9 miesięcy temu    11.10.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

- Nasz były już dyrektor to okaz zdrowia. Nie miał ani jednego dnia zwolnienia chorobowego w swojej karierze. I wszystkim takiego zdrowia życzę - podkreślił burmistrz Zbigniew Koszarek, dziękując na wrześniowej sesji Andrzejowi Musielakowi, byłemu już dyrektorowi jutrosińskiego gimnazjum, który od 1 września jest emerytem.

R E K L A M A

Andrzejowi Musielakowi za lata współpracy oficjalnie podziękowali też jego koledzy dyrektorzy, a żartobliwym wierszem w imieniu pracowników Szkoły Podstawowej w Szkaradowie, dokonała tego Irmina Gilicka - Zalas. - Nie spodziewałem się, że tak szybko i fajnie minie mi moja praca zawodowa. Powiem tak: czuję się spełniony. Mam żonę, syna, posadziłem na swojej działce kilka drzew i może domu nie wybudowałem, ale go kupiłem. Dlatego też w tym miejscu chciałbym wszystkim za wszystko podziękować - dodał Andrzej Musielak.

Przy okazji burmistrz Zbigniew Koszarek oficjalnie wręczył też nominacje na stanowiska dyrektorskie na kolejne 5 lat: Irminie Gilickiej - Zalas, dyrektor Szkoły Podstawowej w Szkaradowie, Urszuli Lis, dyrektor Przedszkola w Jutrosinie oraz Waldemarowi Swornowskiemu, szefowi Szkoły Podstawowej w Jutrosinie.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Wac
  9 miesięcy temu 1
  Ale ma obstawę !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A