Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Dyskutowali o wyborach europejskich [FOTO+FILM]

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    29.04.2019
Dawid Bela
komentarzy 8 ocen 7 / 29%
A A A
Od lewej: Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, Krzysztof Przybył, Zdzisław KrasnodębskiOd lewej: Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, Krzysztof Przybył, Zdzisław Krasnodębski fot. Dawid Bela

Miejska Górka. Prof. Zdzisław Krasnodębski, Jan Dziedziczak i Tomasz Ławniczak w Miejskiej Górce. W spotkaniu z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości wzięło udział około 60 osób. Dyskutowali głównie o sprawach europejskich.

Spotkanie odbyło się wczoraj po południu w sali ośrodka kultury. Prowadził je Krzysztof Przybył. Z mieszkańcami nie tylko powiatu rawickiego, ale i leszczyńskiego czy górowskiego, rozmawiali: wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski oraz posłowie: Jan Dziedziczak i Tomasz Ławniczak. Wszyscy reprezentują Prawo i Sprawiedliwość. Oprócz członków ugrupowania, jak i jego sympatyków, w sali ośrodka kultury - na zaproszenie organizatorów - zjawili się: wiceburmistrz Miejskiej Górki - Adam Bandura czy wójt Pakosławia - Piotr Skrzypek.

Poruszono, m.in. kwestię zbliżających się eurowyborów. Kandydują w nich zarówno Zdzisław Krasnodębski, jak i Jan Dziedziczak.

- To ogromny zaszczyt, że tym razem mogę być kandydatem z Wielkopolski - podkreślił Zdzisław Krasnodębski. - Traktuję to jako bardzo ważne zadanie i wyraz zaufania kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości do mnie. Mam wrażenie, że Wielkopolska i Poznań - patrząc na historię regionu, patriotyzm mieszkańców i różne inne cechy, które ich wyróżniają - to powinna być kraina PiS-u - dodał i zachęcał do wzięcia udziału w wyborach. - Pan prezes Jarosław Kaczyński powiedział mi, że na naszą listę chce wystawić najlepszego parlamentarzystę w Brukseli (...) Chciałbym w imieniu komitetu PiS okręgu nr 36 wyrazić radość i podziękowanie. Będziemy mieli wspaniałego posła do Parlamentu Europejskiego - zachwalał Jan Dziedziczak, startujący z ostatniego miejsca listy ugrupowania.

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości liczą na to, że z Wielkopolski do Parlamentu Europejskiego trafi dwóch przedstawicieli formacji. Zapewniają jednocześnie, że są zwolennikami Europy Ojczyzn. Odrzucają ideę federalizmu. - To, do czego my dążymy, to Unia państw równorzędnych, które się traktują z odpowiednim szacunkiem - podkreślał Zdzisław Krasnodębski. Jego zdaniem, po wyborach nastąpi przetasowanie sił. Zmienią się formacje w europarlamencie. Jakie znaczenie przewiduje dla Prawa i Sprawiedliwości Zdzisław Krasnodębski? - Tak naprawdę, wszyscy na nas patrzą. Możemy odgrywać bardzo ważną rolę i być języczkiem u wagi - uważa.

+ 2 głosów: 7 (29%) 5 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (8)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Cyprian
  3 miesiące temu 8
  Bardzo ciekawe spotkanie. Bardzo dobrze, że zostało zorganizowane w Miejskiej Górce, z resztą juz po raz kolejny...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Europejczyk
  3 miesiące temu ocena: 100%  7
  Przeciwnicy Unii Europejskiej dyskutowali o wyborach do parlamentu europejskiego. Czy to normalne? Wstyd panowie, wstyd. A gdzie rawiccy włodarze? Przyjechał Dziedziczak a Kubik nieobecny? Oj będzie nagana.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nick
  3 miesiące temu ocena: 83%  6
  60 osob z 3 powiatow
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nowa
  3 miesiące temu ocena: 100%  5
  Pogielo ich, kraina PISU nigdy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Normalna
  3 miesiące temu ocena: 100%  4
  Kraina Pis-u ? W życiu nigdy a po śmierci wcale !!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Asdas
  3 miesiące temu ocena: 75%  3
  Konfederacja!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Normalny
  3 miesiące temu ocena: 90%  2
  Kraina PIS-u ? Ha ha niedoczekanie wasze!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lk
  3 miesiące temu ocena: 76%  1
  Atmosfera jak na stypie. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji