Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dzień Dziecka w sierakowskim gimnazjum

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    3.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
Efekt użycia kolorowych proszków ekologicznychEfekt użycia kolorowych proszków ekologicznych fot. Gimnazjum w Sierakowie
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Z okazji Dnia Dziecka w sierakowskim gimnazjum wszystkie klasy uczestniczyły w warsztatach poświęconych tolerancji oraz osobom niepełnosprawnym. Efektem były wykonane plakaty.

Równolegle organizowany był także Dzień Sportu, w którym przedstawiciele poszczególnych klas rywalizowali w trzech dyscyplinach: siatkówce, grze w ringo oraz piłce nożnej.

R E K L A M A

Kolejnym wydarzeniem był Dzień Projektów Edukacyjnych. Przedstawiciele grup przedstawiali publicznie efekty swoich rocznych prac. W interesujących oraz zróżnicowanych tematycznie prezentacjach i pokazach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych, którzy w przyszłym roku szkolnym będą brali udział w projektach edukacyjnych.

Zakończenie wszystkich rywalizacji odbyło się pod koniec dnia na boisku szkolnym, gdzie Piotr Łukasiewicz, nauczyciel wychowania fizycznego i koordynator Dnia Sportu razem z Piotrem Mośkiem, dyrektorem Gimnazjum w Sierakowie, wręczyli dyplomy w rywalizacji sportowej.

Podsumowaniem całości był zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Festiwal Kolorów, polegający na wyrzuceniu w powietrze w jednym czasie różnobarwnych proszków ekologicznych. Całość zakończyło symboliczne odtańczenie przez uczniów na boisku szkolnym tańca belgijskiego.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A