Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dzień Dziecka w Tarchalinie. Z przytupem

› Kultura i Rozrywka› Aktualności 9 miesięcy temu    28.05.2018
Anna Gauza
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Animatorzy organizowali różne zabawy dla dzieci, np. puszczanie baniek mydlanychAnimatorzy organizowali różne zabawy dla dzieci, np. puszczanie baniek mydlanych fot. Anna Gauza

15 dmuchanych zamków, trampoliny, baseny z kulami wodnymi oraz piłeczkami dla maluchów. A, prócz tego, zabawy z animatorami, strażacki tor przeszkód i mnóstwo pyszności. W Tarchalinie bawiono się na festynie z okazji Dnia Dziecka.

Niedzielna impreza, jak co roku, była inicjatywą pięciu wiosek: Gołaszyna, Tarchalina, Gościejewic, Sowin i Wydartowa Pierwszego oraz Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Bojanowie. Czwarta edycja festynu obfitowała w atrakcje. Prócz zabaw na dmuchańcach, czy w kulach wodnych, czas dzieciom zajmowali animatorzy - było puszczanie mydlanych baniek, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, przeciąganie liny oraz rzut piłką do celu. Każdy, kto chciał mógł zasiąść za kierownicą wozu strażackiego albo policyjnego. W czasie, gdy najmłodsi zajęci byli zabawą, dorośli mieszkańcy mogli spróbować pyszności przygotowanych przez organizatorów festynu.

Pogoda dopisała, więc impreza po raz kolejny okazała się frekwencyjnym sukcesem.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A