Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dziś bawią się na studniówce, za 111 dni matura [FOTO]

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    12.01.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Joanna Miśkowiak

Sezon na studniówki w powiecie rawickim rozpoczęli uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce. Swój pierwszy uroczysty bal zorganizowali dziś w sali "U Bujaka" w Zielonej Wsi.

R E K L A M A


Na studniówce bawi się 22 przyszłych maturzystów z osobami towarzyszącymi, gronem pedagogicznym oraz rodzicami. Bal rozpoczął oczywiście tradycyjny, dostojny polonez, a następnie dyrektor szkoły Jolanta Hryniowska wraz z wicedyrektor i wychowawczyniami symbolicznie dokonały otwarcia imprezy.

- Policzyłam sobie, że do matury zostało tylko, albo aż 111 dni. Wypełnijcie je wszystkim tym, czego jeszcze nie zrobiliście, czyli: porzuceniem zabaw i uciech, których zliczyć się nie da, czytaniem lektur, na które do tej pory nie mieliście czasu, próbą zrozumienia logiki i kombinatoryki, bo ich przydatności na maturze przecenić się nie da, słowami, których boicie się wypowiadać w języku angielskim i oswajaniem stresu, bo to jest wasz największy cichy zabójca na egzaminie ustnym - mówiła do uczniów dyrektor Hryniowska życząc uczniom udanej zabawy.

- Studniówka to bal jedyny w życiu i niepotwarzalny, o którym mówi się, że jest niezapomniany i życzę wam, by taki właśnie był - zaznaczyła. 


Relacja ze studniówki w najbliższym "Życiu Rawicza"

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Ameno
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Jakość zdjęć tragiczna
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A