Efektowna wygrana Awdańca

Efektowna wygrana Awdańca - Zdjęcie główne

Mecz dla podopiecznych Ploty ułożył się idealnie. Już w 2. minucie wynik otworzył Adam Spychalski. 5 minut później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się skrzydłowy z Pakosławia - Kamil Gorszki.

Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, pakosławianie zadali kolejny cios. W polu karnym sfaulowany został Karol Deka, a sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Bartosz Kaczmarek. Po zmianie stron nadal stroną dominującą byli gospodarze, goście sporadycznie atakowali, stwarzając niegroźne sytuacje.

Awdaniec Pakosław - Sokół Włoszakowice 5:0 (3:0)

1:0 - Adam Spychalski (2'), 2:0 - Kamil Gorszki (7'), 3:0 - Bartosz Kaczmarek (26'), 4:0 - Karol Deka (49'), 5:0 - Miłosz Kaczmarek (86')

Awdaniec: Patryk Suchanecki - Bartosz Kaczmarek (60'Paweł Zimny), Hubert Panek, Krzysztof Paca, Wojciech Zimny, Hubert Kaliciński (68'Miłosz Kaczmarek), Dominik Małecki, Adam Spychalski, Kamil Gorszki (75'Rafał Spychalski), Karol Deka, Wojciech Cieplik (88'Adam Sierakowski)

Więcej informacji o tym meczu znajdziesz we wtorkowym wydaniu "ŻR".