Emocje sięgnęły zenitu. Finał halówki w Pakosławiu [FILM]

Emocje sięgnęły zenitu. Finał halówki w Pakosławiu [FILM] - Zdjęcie główne

Wiadomości

Ostatni mecz zakończonej właśnie Amatorskiej Ligi Halowej w Pakosławiu przyniósł kibicom sporo emocji.

W finale spotkały się Marbudu i KK Team - drużyny, które zdobyły w lidze po 26 punktów, toteż zwycięzca tego pojedynku wygrywał całą ligę. Po dość spokojnej pierwszej połowie, w której nie padła ani jedna bramka, oba zespoły zaczęły grać coraz bardziej agresywnie. W końcówce sędziowie co rusz musieli używać gwizdka, a w ostatnich minutach doszło nawet do scen przypominających starcia hokejowe.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Marbudu, który otrzymał puchar zwycięzcy pakosławskiej ligi halowej 2018/2019.