Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Feel i Margaret rozgrzali publiczność. Nawet w deszczu [FOTO]

› Aktualności 3 miesiące temu    6.07.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 22 ocen 9 / 56%
A A A
 fot. Weronika Skrzypczak

Występem zespołu Feel rozpoczęło się wieczorne koncertowanie na targowisku, w ramach tegorocznej edycji Święta Rawicza. Tuż po nim na scenie pojawiła się Margaret.

Piotr Kupicha razem ze swoją muzyczną ekipą uraczyli licznie zgromadzoną publiczność największymi hitami, wśród których znalazły się, m.in. takie utwory jak: „A gdy jest już ciemno”, „Jak anioła głos”, czy „Pokaż na co cię stać”.

Podczas koncertu nie zabrakło wspólnego wykonywania piosenek z widzami, zgromadzonymi na targowisku, a także dobrej zabawy. Po zakończeniu koncertu widzowie mieli chwilę czasu na odpoczynek. 30 minut później czekały na zgromadzonych kolejne emocje.

O godz. 22.00 na scenie zaplanowano koncert Margaret, która na Święto Rawicza przyjechała w ramach nowej trasy koncertowej. Występ młodej wokalistki rozpoczął się punktualnie.

Choć pogoda przestała dopisywać, bo publiczność musiała zmagać się z nasilającym się deszczem, to frekwencja zdecydowanie dopisywała. Margaret zaśpiewała dla publiczności swoje największe przeboje. 

Zabrzmiały najbardziej znane utwory, takie jak: „Heartbeat”, „Byle jak”, „Wasted”, czy „Cool Me Down”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. Są dostępne: TUTAJ i TUTAJ

+ 5 głosów: 9 (56%) 4 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (21)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Harvey
  3 miesiące temu 21
  Mam wrażenie, że ktoś porobił od czapy fotek, olał kwestie wybrania najlepszych i po prostu wrzucił jak leciało. Dzięki temu mamy rzeczywiście relację z wieloma zdjęciami, ale jakby odjąć te same, to zostałyby może ze 4 :D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mike
  3 miesiące temu ocena: 100%  20
  Nie ma co gadać dobre dni Rawicza a pogoda jak pogoda trzeba było po ruski dzwonić żeby rakietę w niebo puścili i było by słonecznie haha dobre zespoły a co do inych miejscowości to Rawicz nie zaprosi taki samych wykonawców co Bojanowo lub Żmigród mi się podobało
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 1234
  3 miesiące temu ocena: 27%  19
  Zdjęcia pokazują że żyjemy w normalnym kraju. Wyobraźcie sobie teraz piosenkarza grającego koncert we Francji z krzyżykiem na piersi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 4321
  3 miesiące temu ocena: 100%  18
  A jak sądzisz, on ten krzyżyk nosi tak z wiary i przekonania czy raczej pod publikę, zresztą jak wiele takich gwiazdek, szczególnie te które duży krzyżyk eksponują na wielkich cyckach. To ma być normalne? Temu krajowi jeszcze wiele brakuje do normalności.
  ~ 5678
  3 miesiące temu ocena: 67%  17
  Można to sobie wyobrazić a nawet zobaczyć , tylko trzeba trochę więcej być rozgarniętym .
  ~ Żarliwa nędza !!!
  3 miesiące temu ocena: 69%  16
  Szczególnie rozgrzewała swym bełkotem Margaret, normalnie z ludzi aż parowało. Nędza na całej linii. W okolicznych gminach programy artystyczne biją dni Rawicza na potęgę. Proponuję udać się odpowiedzialnym za takie imprezy do Bojanowa , Żmigrodu czy nawet M Górki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bez czopkowania i brązownictwa.
  3 miesiące temu ocena: 100%  15
  Zmasowany atak silnej publiki w celu odparcia konstruktywnej krytyki pod kierunkiem słabych organizatorów dni Rawicza. Jaka władza takie dni Rawicza. Mieszkałem, mieszkam, i będę mieszkał w Rawiczu. Swoje zdanie wyrazić mogę. I jak to śpiewał zespół Pod Budą, " Nie przenoście nam Rawicza do Sieradza "
  ~ Żarliwa ględa
  3 miesiące temu ocena: 10%  14
  S....laj jak Ci nie pasuje.
  ~ Gorliwa przędza!!!
  3 miesiące temu ocena: 18%  13
  Proponuję abyś się bidoku wyprowadził do : Bojanowa , Żmigrodu , Miejskiej Górki.
  ~ diana
  3 miesiące temu ocena: 100%  12
  w deszczu jak była Margaret ludzi były strzępki ........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kasia
  3 miesiące temu ocena: 63%  11
  Było dość sporo, jak na taką pogodę. Niektórzy naprawdę wytrwale stali i potrafili się bawić - nawet w deszczu.
  ~ sss
  3 miesiące temu ocena: 100%  10
  W Rawiczu dwa razy w roku pada, akurat na koncertach. Na festiwalu sportu i na dniach Rawicza....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marta
  3 miesiące temu ocena: 33%  9
  Super koncerty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zawiedziony
  3 miesiące temu ocena: 75%  8
  Z całym szacunkiem dla Pani Małgorzaty (Margaret), ale coś tu chyba jest nie tak... Pytanie: czy to celowy zabieg, znak czasów, a może słabość jednostki? O co chodzi zapytacie? Otóż o poziom artystyczny, o jakość kompozycji, o siłę przekazu o to coś, czego dziś na targowisku nie dało się odczuć. Staram się nie uprzedzać do żadnego z gatunków muzyki, a każdemu artyście trzeba szansę dać. Dziś z czystą ciekawością poszedłem posłuchać będącej na topie, polskiej artystki młodego pokolenia. Zapowiedź dawała nadzieję że usłyszymy naprawdę kawał dobrej muzyki. Przyznam się tylko, że nie śledzę z namiętnością kariery tej piosenkarki. Przechodząc do meritum, część utworów dziś zaprezentowanych dziś, da się na co dzień usłyszeć w popularnych polskich rozgłośniach radiowych. Pozostały materiał był mi kompletnie obcy i myślę, że nie tylko mi. To co usłyszałem i częściowo nawet zrozumiałem przyprawiało o gęsią skórkę. I nie było to odczucie pozytywne, porównywane z konsumpcja najlepszych w życiu pierogów ruskich. Było wręcz odwrotnie. Pojawiały się pytania o to, co ja tu robię (tym bardziej że leje deszcz) i co Ona tu robi (Margaret). Gdzie tkwi sekret jej popularności? Autentycznie, stałem na deszczu, trzymając się swoich zasad: posłuchaj, przeanalizuj, nie bądź ignorantem, weź to na chłodno. Niestety nie dało się... Wytrzymałem 30 minut. Chwała za śpiew na żywo ale tu koniec dobrego. Dykcja, treść, sposób fabrykacji dźwięków, fałsze, niedośpiewane fragmenty, chaos w przekazie... Co to było!? I dlaczego tyle kosztuje? Mówi się, że jak ktoś dobrze, czysto śpiewa po polsku, to dobry artysta ale przecież w jakim języku na sobie najlepiej radzić? Nie z tym obowiązującym w kraju swego pochodzenia. Pomijając naglosnienie sceny i zbytnie eksponowane niskich częstotliwości, występ Margaret był po prostu niezrozumiały. Gdyby nie wyświetlany z tyłu na telebimie tekst, ciężko było coś zrozumieć. Szczytem okazała się dla mnie jedna piosenka: po niej nie wytrzymałem: Mały pies głośno szczeka, psia mać... W pierwszej myśli mówię sobie, to jakiś żart. Ale refren się powtarza i jeszcze raz... Co to ma znaczyć, co to za historia? Ostatnio miałem okazję być w Żmigrodzie na koncercie Pani Maryli Rodowicz. Tu można mówić o królowej polskiej piosenki. Margaret, życzę Ci tyle haryzmy, wytrwałości, profesjonalizmu i dystansu do siebie oraz choć połowy tak dobrych utworów, jak te Pani Maryli. Tym czasem powoli tracę wiarę, że pojawi się jeszcze ktoś pokroju zespołu Perfect, czy Bajm (nie pisząc o zagranicznych artystach). Ktoś kogo utwory będą śpiewanie przez pokolenia i będą hymnami swoich czasów. Może kiedyś.... Z poważaniem, Zawiedziony z koncertu.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zawiedziony
  3 miesiące temu ocena: 80%  7
  Proszę wybaczyć błędy i składnię. Rzeczywiście późna godzina, zmęczenie i frustracja odbiły się na jakości tekstu. Może wypowiedź jest nieco ostra i kontrowersyjna, jednak myślę że było konieczne by ją zamiescić. To miała być konstruktywna krytyka, nie objaw marudzenia czy "januszowania". Każdy ma swój gust, widzę i doświadczenie. Każdy inaczej wszystko odbiera. Ja widziałem to tak. Pozdrawiam
  ~ Zapomniałeś wspomnieć KORĘ
  3 miesiące temu ocena: 83%  6
  100/100, nic dodać nic ująć, ale cóż jaki "agent 007" taka " M ", takie wydatki i efekty w postaci Bajer Fulla cz Margaret.
  ~ Patryk
  3 miesiące temu ocena: 33%  5
  Wspaniały koncert
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ttt
  3 miesiące temu ocena: 29%  4
  Rewelacja koncert
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rewe co ?
  3 miesiące temu 3
  Ile masz za wpis ? A może jesteś na etacie ?
  ~ Pan
  3 miesiące temu ocena: 28%  2
  Koncert nagłośnienie oświetlenie i scena rewelacja wszystko było wyraźnie ok
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Oszołomstwu mówimy stanowcze NIE
  3 miesiące temu ocena: 56%  1
  Zobacz jaki masz język.