Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Finansowanie biznesu na prostych zasadach, z dojazdem do firmy

miesiąc temu    28.10.2019
Reklama
komentarzy 0 ocen 2 / 0%
A A A

Firmy, również te małe, muszą się rozwijać, aby zapewnić sobie miejsce na rynku. Zdobycie kapitałuna bieżącą działalność i na inwestycje jest bardzoważne dla każdego przedsiębiorcy i może mieć wpływ na powodzenie całego przedsięwzięcia. Klienci biznesowi mają do wyboru mają wiele ofert różnych banków. Sięgaj najczęściej po te rozwiązania, które są szybkie, wygodne i ograniczają formalności do minimum.

O szczegółach oferty Alior Banku skierowanej do mikro- i małych firm opowiada Aleksandra Kmiecik, kierownik placówki partnerskiej Alior Banku.

Dlaczego przedsiębiorca powinien zainteresować się Pakietem kredytowym w Alior Banku? Co wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji?
Propozycja Alior Banku łączy w sobie najważniejsze cechy, których przedsiębiorcy oczekują dziś od banków,czyli wysoką jakość obsługi, elastyczność finansowania i szybkość procesów. Decyzję kredytową podejmujemy nawet w 30 minut,kwota kredytu może wynieść aż 600 tys.zł, a środki wypłacane są na konto firmy nawet w 24h od podpisania umowy. Co więcej, teraz przedsiębiorca nie musi odwiedzać placówki banku.Nasz bankier może przyjechać do siedziby jego firmy w dogodnym dla niego terminie, aby spisać wniosek kredytowy i podpisać umowę na tablecie. Cały proces odbywa się więc online i może zostać sfinalizowany nawet w trakcie jednej wizyty u klienta.

Do jakich przedsiębiorców skierowana jest oferta pakietu kredytowego dla firm?
Oferta została stworzona z myślą o firmach, które potrzebują środków na bieżące potrzeby lub chcą inwestować w rozwój biznesu, mają roczny obrót do 8 milionów zł i prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy. Przykładami mogą być sklepy, małe hurtownie, warsztaty samochodowe, myjnie, firmy transportowe, restauracje, ale również wolne zawody, np. prawnicy, lekarze, architekci.

Wspomniała Pani, że pakiet kredytowy to rozwiązanie elastyczne. Na czym ono polega?
Bank stosuje uproszczoną procedurę i oczekuje od firmy jedynie podstawowych dokumentów finansowych. Przyznana w ramach pakietu kredytowego kwota może zostać podzielona na trzy produkty: Biznes Kredyt, kredyt w rachunku bieżącym oraz kartę kredytową standardową lub kartę kredytową Mastercard Business LOTOS. Dzięki temu klient może przeznaczyć środki na różne, dowolne potrzeby związane z działalnością gospodarczą, np. sfinansować inwestycje, zapewnić środki na bieżącą działalność, a nawet zrefinansować kredyt firmowy w innym banku. W przypadku Biznes Kredytu, okres kredytowania może wynosić do 10 lat, dzięki czemu przedsiębiorcy mają możliwość dogodnego rozłożenia spłaty.

Co to jest karta Mastercard Business LOTOS? Czym różni się od standardowej karty kredytowej?
Karta LOTOS to nie tylko do 57 dni kredytu bez odsetek dla transakcji bezgotówkowych czy brak prowizji od transakcji bezgotówkowych. To przede wszystkim atrakcyjny dla przedsiębiorców, szczególnie tych zmotoryzowanych, pakiet zniżek i rabatów na wybranych stacjach LOTOS. Zgodnie z Regulaminem Promocji "Tanie Tankowanie" proponujemy:16 gr zniżki na każdym litrze paliwa standardowego, 20 gr zniżki na każdym litrze paliwa premium, 10 proc. rabatu na myjnię i płyny do spryskiwaczy i ofertę gastronomiczną Cafe Punkt.

Jakie dokumenty wymagane są do złożenia wniosku o kredyt?
Formalności ograniczyliśmy do minimum. Wystarczą dokumenty rejestrowe, np. umowa spółki lub dowód osobisty, jeśli klientem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą oraz deklaracja PIT za ostatni zamknięty rok obrachunkowy oraz zaświadczenie z ZUS i US o braku zaległości.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku:

Partner Alior Bank S.A.
Rawicz, ul. 3 maja 1
tel. 65 546 16 39


 

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.