Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Fundacja dofinansuje zakup sprzętu i organizację zajęć

› Aktualności ponad rok temu    18.05.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia

Do 31 maja Fundacja Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda przyjmuje zgłoszenia do programu „MOJA SZKOŁA 1:1”. Jest on kierowany do placówek oświatowych z powiatów: rawickiego, krotoszyńskiego i gostyńskiego.

Celem programu jest wsparcie kształcenia uczniów poprzez pomoc fundacji w realizowaniu atrakcyjnych form aktywności pozalekcyjnych, a także wsparcie przy wyposażeniu placówek w pomoce dydaktyczne oraz sprzęt niezbędny do jej prawidłowego funkcjonowania. - Założeniem „Moja Szkoła 1:1” jest współfinansowanie działań w maksymalnej wysokości 50% udziału w kosztach przedsięwzięcia. Warunkiem realizacji finansowania przez fundację jest zobowiązanie szkoły do znalezienia innego źródła finansowania drugiej połowy kosztów projektu. Na przykład, jeśli zakup pomocy dydaktycznych wynosi 4.200 zł, to szkoła otrzymuje 2.100 zł od nas, pod warunkiem, że znajdzie drugie tyle pieniędzy z innego źródła - tłumaczy Bogna Duda - Jankowiak, przewodnicząca rady fundacji.

R E K L A M A

Kwota wsparcia dla jednego projektu ograniczona jest do wysokości 5.000 zł.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 567
ponad rok temu ocena: 100%  1
Bardzo dobra inicjatywa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A